Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Pruzkum spokojenosti se serverem!

1 2 3 4
Strelec
Strelec Ruffian Level 82 20/02/2016 04:10 PM
Když to taky tak napíšu, tak souhlasím že od doby co tu bylo jedno město, postoupilo vše do stavu 99%, teda vše kromě jobu, které jsou podle mě bohužel jen o minimum lepší než to bylo před 5 lety. Jak se zde psalo u jobů by to chtělo ještě trochu vylepšit, stačila by i malá změna, třeba i to jak se psalo u jobu autobusák. Hlavně aby se více prací dělalo po celé mapě, protože v jednom městě to brzo přestane bavit. Jinak se vším ostatním jsem spokojenej a nemám ani výhrady.
Když to taky tak napíšu, tak souhlasím že od doby co tu bylo jedno město, postoupilo vše do stavu 99%, teda vše kromě jobu, které jsou podle mě bohužel jen o minimum lepší než to bylo před 5 lety. Jak se zde psalo u jobů by to chtělo ještě trochu vylepšit, stačila by i malá změna, třeba i to jak se psalo u jobu autobusák. Hlavně aby se více prací dělalo po celé mapě, protože v jednom městě to brzo přestane bavit. Jinak se vším ostatním jsem spokojenej a nemám ani výhrady.

BlackTwoOo
BlackTwoOo Kingpin Level 141 20/02/2016 05:05 PM
Přesně tak, vylepšit zaměstnání je už zapotřebí, protože po pár zkušenostech nad 100 je to strašně stereotypní a nudný. Každopádně by nebylo špatné seznámit hráče co zde nehrají, s tím, že zde nemusí platit za vše přes sms nebo tak, ale že jde si czk pořídit i na serveru za herní peníze. Protože často z doslechu vím, že tu hráči moc hrát nechtějí, protože se za vše platí. O /trh se hráči dozví až po pár hodinách na serveru, ale málo kdo ještě předtím než začne hrát, což je dle mě strašná škoda. Ještě je škoda, že na serveru ztratily popularitu závody, nevím čím to je, ale taky by to chtělo zapřemýšlet nad tím proč. Protože dnes se závody zneužívají jen na port a na útěk před smrtí. Nebylo by to špatný kdyby to hráče po dokončení závodu (nebo nedokončení) vrátilo na cp kde se závod zakládá, aspon by se tím zamezilo zneužívání to jako teleport a útěk, navíc by to bylo lepší, protože by ten závod mohli zakládat stále a nemuseli by kvůli tomu zdlouhavě jezdit přes celou mapu.
Přesně tak, vylepšit zaměstnání je už zapotřebí, protože po pár zkušenostech nad 100 je to strašně stereotypní a nudný. Každopádně by nebylo špatné seznámit hráče co zde nehrají, s tím, že zde nemusí platit za vše přes sms nebo tak, ale že jde si czk pořídit i na serveru za herní peníze. Protože často z doslechu vím, že tu hráči moc hrát nechtějí, protože se za vše platí. O /trh se hráči dozví až po pár hodinách na serveru, ale málo kdo ještě předtím než začne hrát, což je dle mě strašná škoda.
Ještě je škoda, že na serveru ztratily popularitu závody, nevím čím to je, ale taky by to chtělo zapřemýšlet nad tím proč. Protože dnes se závody zneužívají jen na port a na útěk před smrtí. Nebylo by to špatný kdyby to hráče po dokončení závodu (nebo nedokončení) vrátilo na cp kde se závod zakládá, aspon by se tím zamezilo zneužívání to jako teleport a útěk, navíc by to bylo lepší, protože by ten závod mohli zakládat stále a nemuseli by kvůli tomu zdlouhavě jezdit přes celou mapu.
GH0ST27
GH0ST27 Friendly Level 91 20/02/2016 08:18 PM
"Admin" team a helper změnit vše krom par vyjímek //Zohan : Ved ten "admin" team nasiel u teba aimbot. To je chvalyhodne :D
"Admin" team a helper změnit vše krom par vyjímek

//Zohan : Ved ten "admin" team nasiel u teba aimbot. To je chvalyhodne :D
Bronx
Bronx Vandal Level 126 21/02/2016 03:57 PM
Ahoj, se serverem jsem nadmíru spokojen. :) Chvály tu je dost a souhlasím s ní, jediné co mě mrzí je, že upadá zájem o TDM eventy ze strany AT. I když úplně chápu že eventy jsou pouze jejich dobrou vůlí, nikoli povinností, a že musí neustále poslouchat narážky od hráčů při sebemenší chybičce nebo zaváhání. Možná je to jen moje domněnka a eventy stále jsou v hojném počtu, akorát když jsem zrovna off nebo afk. Každopádně to není myšleno jako kritika, jenom takový můj postřeh... :) S přáním hezkého dne Bronx
Ahoj,

se serverem jsem nadmíru spokojen. :) Chvály tu je dost a souhlasím s ní, jediné co mě mrzí je, že upadá zájem o TDM eventy ze strany AT. I když úplně chápu že eventy jsou pouze jejich dobrou vůlí, nikoli povinností, a že musí neustále poslouchat narážky od hráčů při sebemenší chybičce nebo zaváhání. Možná je to jen moje domněnka a eventy stále jsou v hojném počtu, akorát když jsem zrovna off nebo afk. Každopádně to není myšleno jako kritika, jenom takový můj postřeh... :)

S přáním hezkého dne
Bronx
Brian159
Brian159 Level 17 23/02/2016 08:41 PM
Ahoj, Server je veľmi dobrý ale veľmi mi tam chýba viacero eventov, od 18 do 22 prebiehajú asi 100x plošiny o astronomicke častky, sem tam idu za 10k, ale neide ani tak o cenu je mi to jedno ale prečo furt beží vačšinou len jeden event na tak veľkom servery, chcel by som aby sa tam prídalo viac zaujímavych eventov ale hlavne jeden event čo tam jednoznačne chýba su ZAVODY.
Ahoj,

Server je veľmi dobrý ale veľmi mi tam chýba viacero eventov, od 18 do 22 prebiehajú asi 100x plošiny o astronomicke častky, sem tam idu za 10k, ale neide ani tak o cenu je mi to jedno ale prečo furt beží vačšinou len jeden event na tak veľkom servery, chcel by som aby sa tam prídalo viac zaujímavych eventov ale hlavne jeden event čo tam jednoznačne chýba su ZAVODY.

This text is displayed only for administrators
Volunter
Volunter Goon Level 74 23/02/2016 10:57 PM
Jde to.
Jde to.
siLa
siLa Level 24 23/02/2016 11:00 PM
Udělat policejní práci trochu těžší
Udělat policejní práci trochu těžší
NorLu
Rebex
Rebex Level 60 25/02/2016 12:41 PM
Tak určitě se jedná o nejlepší server na CZ/SK scéně a kdyby zůstal ve stavu jakém je, tak na něm budu hrát nadále. Dobrá vyspělejší komunita, mnoho možností a unikátních věcí, které jinde k vidění nejsou. Ale samozřejmě vždy jde něco vylepšit. Co mi nejvíc vadí, největší slabiny: - Naprosté ignorování sekce na foru "Návrhy <<ALL POSTS HERE>>". Má skoro 1400 stran a ze všech těch nápadů bylo kolik použito za ty roky, v podstatě žádný. Vzpomenu si možná tak na přidání nitra a vyjímečně opravu nějakých chyb. Přitom minimálně 10-20% z těch nápadů by rozhodně stálo za realizaci. - Většina zaměstnání je nudných a stereotypních. A kvůli tomu se musí pak i rušit, když je nikdo nehraje. Určitě by se u většiny zaměstnání dala vymyslet vyšší variabilita činnosti. Rozšířit je na větší plochu, trošku obměnit události, apod.. - Těžce nevyvážené odměny u zaměstnání. Někde přijdete celkem dobře k penězům (například pohřebák, odtahová služba, apod..) a někde naopak dostanete sotva půlku těchto výdělků a platí to hlavně u těch nelegálních činností (třeba vykrádání domů, drogový kurýr), což mi přijde na hlavu. Asi by to mělo být spíš obráceně.. - Jak píše BlackTwoOo je škoda že na serveru ztratili popularitu závody a přijde mi že i minihry celkově. Za mě tipuju, i když to může být jinak, že je to způsobeno několika věcmi. U střílecích miniher je blbý to, že hráč neví o jakou se jedná (nemá název třeba Deatmath M4 ale nějaký jiný jméno). Další věc, že hráči ani neví kde přesně se která minihra nachází, udělat třeba nový příkaz na tabulku kde by byli všechny minihry pohromadě a rovnou by šli i založit. Po skončení minihry teleportovat zpět na místo odkud hráč začal hrát, tohle mě opravdu hodně odrazuje o přidání se k založené minihře, jelikož pak se musím zase dostat zpět. Spíš se to akorát zneužívá. A hlavně přidat možnost k přidání do nové minihry mimo chat, třeba do textu na dolní části obrazovky, to by určitě zabralo. S tím by se dalo taky souhlasit, například mě napadlo, aby zločinec šel zatknout až po namíření zbraní policistou přímo na něj, někde sem to takto viděl a bylo i docela zábavnější a zároveň těžší pro policisty. Problém nastává ale u toho, že už teď policisté nemají skoro co dělat, hráčů s wl je málo a hráču u policie moc a v podstatě hrát za policistu vypadá jako bitva o to kdo první zatkne hráče, kteří se objeví na nějakém místě na mapě.. žádná spolupráce, jen válka o hráče s wl. Takže bych to vykompenzoval tím, že bych to trochu i ztížil hráčům, kteří se rozhodnou dostat WL. Třeba ať se hvězdy respawnují po delší době nebo ať za nelegální činnosti dostane víc wl, apod.. Přidat víc nelegálních jobů.
Tak určitě se jedná o nejlepší server na CZ/SK scéně a kdyby zůstal ve stavu jakém je, tak na něm budu hrát nadále. Dobrá vyspělejší komunita, mnoho možností a unikátních věcí, které jinde k vidění nejsou. Ale samozřejmě vždy jde něco vylepšit.

Co mi nejvíc vadí, největší slabiny:

- Naprosté ignorování sekce na foru "Návrhy <<ALL POSTS HERE>>". Má skoro 1400 stran a ze všech těch nápadů bylo kolik použito za ty roky, v podstatě žádný. Vzpomenu si možná tak na přidání nitra a vyjímečně opravu nějakých chyb. Přitom minimálně 10-20% z těch nápadů by rozhodně stálo za realizaci.

- Většina zaměstnání je nudných a stereotypních. A kvůli tomu se musí pak i rušit, když je nikdo nehraje. Určitě by se u většiny zaměstnání dala vymyslet vyšší variabilita činnosti. Rozšířit je na větší plochu, trošku obměnit události, apod..

- Těžce nevyvážené odměny u zaměstnání. Někde přijdete celkem dobře k penězům (například pohřebák, odtahová služba, apod..) a někde naopak dostanete sotva půlku těchto výdělků a platí to hlavně u těch nelegálních činností (třeba vykrádání domů, drogový kurýr), což mi přijde na hlavu. Asi by to mělo být spíš obráceně..

- Jak píše BlackTwoOo je škoda že na serveru ztratili popularitu závody a přijde mi že i minihry celkově.
Za mě tipuju, i když to může být jinak, že je to způsobeno několika věcmi.
U střílecích miniher je blbý to, že hráč neví o jakou se jedná (nemá název třeba Deatmath M4 ale nějaký jiný jméno).
Další věc, že hráči ani neví kde přesně se která minihra nachází, udělat třeba nový příkaz na tabulku kde by byli všechny minihry pohromadě a rovnou by šli i založit.
Po skončení minihry teleportovat zpět na místo odkud hráč začal hrát, tohle mě opravdu hodně odrazuje o přidání se k založené minihře, jelikož pak se musím zase dostat zpět. Spíš se to akorát zneužívá.
A hlavně přidat možnost k přidání do nové minihry mimo chat, třeba do textu na dolní části obrazovky, to by určitě zabralo.

Udělat policejní práci trochu těžší
S tím by se dalo taky souhlasit, například mě napadlo, aby zločinec šel zatknout až po namíření zbraní policistou přímo na něj, někde sem to takto viděl a bylo i docela zábavnější a zároveň těžší pro policisty.

Problém nastává ale u toho, že už teď policisté nemají skoro co dělat, hráčů s wl je málo a hráču u policie moc a v podstatě hrát za policistu vypadá jako bitva o to kdo první zatkne hráče, kteří se objeví na nějakém místě na mapě.. žádná spolupráce, jen válka o hráče s wl.
Takže bych to vykompenzoval tím, že bych to trochu i ztížil hráčům, kteří se rozhodnou dostat WL.
Třeba ať se hvězdy respawnují po delší době nebo ať za nelegální činnosti dostane víc wl, apod.. Přidat víc nelegálních jobů.
1 2 3 4
This topic has been locked due to inactivity.