Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register
Close

Login


Close

GTA San Andreas download

Berny
Berny
Legendary player
Level 76
08/05/2016 09:33 PM
Ahoj potřeboval jsem odinstalovat a nainstalovat GTA protože jsem tam měl ruzne skiny na zbraně a kvuli tomu se mi hra sekala... ale k věci odinstaloval jsem to a všechno v pohodě a když jsem to chtěl nainstalovat tak sem zjistil že mam hrozně poškrabaný CD a že nejde to nainstalovat... Prosím nevíte někdo odkaz na stažení? (vím že mužu použít google ale chtěl bych aby to fungovalo na 100% a bez problemu) Bylo by nejlepší kdyby hra byla už rovnou nainstalovaná ale nemusí :) Díky
Ahoj potřeboval jsem odinstalovat a nainstalovat GTA protože jsem tam měl ruzne skiny na zbraně a kvuli tomu se mi hra sekala... ale k věci odinstaloval jsem to a všechno v pohodě a když jsem to chtěl nainstalovat tak sem zjistil že mam hrozně poškrabaný CD a že nejde to nainstalovat...
Prosím nevíte někdo odkaz na stažení? (vím že mužu použít google ale chtěl bych aby to fungovalo na 100% a bez problemu)
Bylo by nejlepší kdyby hra byla už rovnou nainstalovaná ale nemusí :)
Díky
Skyline
Skyline
Legendary player
Level 159
08/05/2016 09:44 PM
Ahoj, především bych ti doporučoval si zakoupit originální verzi hry třeba v elektronické podobě. Dneska už to seženeš opravdu za pakatel. Jinak si můžeš najít warez verzi sám na googlu přesně jak jsi psal. Žádný přímý odkaz ti nikdo nepošlo protože zde pirátské verze hry nepodporujeme.
Ahoj, především bych ti doporučoval si zakoupit originální verzi hry třeba v elektronické podobě. Dneska už to seženeš opravdu za pakatel.

Jinak si můžeš najít warez verzi sám na googlu přesně jak jsi psal. Žádný přímý odkaz ti nikdo nepošlo protože zde pirátské verze hry nepodporujeme.
Berny
Berny
Legendary player
Level 76
08/05/2016 09:47 PM
Dobře díky mužete LOCK
Dobře díky mužete LOCK
This topic has been locked due to inactivity.

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules

Active threads

I am Banned.
44 minutes ago
Password
2 hours ago
donted 11usd
4 hours ago
Report on Noah
5 hours ago
More