Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

GTA San Andreas download

1
Berny
Berny Legendary player Level 100 08/05/2016 09:33 PM
Ahoj potřeboval jsem odinstalovat a nainstalovat GTA protože jsem tam měl ruzne skiny na zbraně a kvuli tomu se mi hra sekala... ale k věci odinstaloval jsem to a všechno v pohodě a když jsem to chtěl nainstalovat tak sem zjistil že mam hrozně poškrabaný CD a že nejde to nainstalovat... Prosím nevíte někdo odkaz na stažení? (vím že mužu použít google ale chtěl bych aby to fungovalo na 100% a bez problemu) Bylo by nejlepší kdyby hra byla už rovnou nainstalovaná ale nemusí :) Díky
Ahoj potřeboval jsem odinstalovat a nainstalovat GTA protože jsem tam měl ruzne skiny na zbraně a kvuli tomu se mi hra sekala... ale k věci odinstaloval jsem to a všechno v pohodě a když jsem to chtěl nainstalovat tak sem zjistil že mam hrozně poškrabaný CD a že nejde to nainstalovat...
Prosím nevíte někdo odkaz na stažení? (vím že mužu použít google ale chtěl bych aby to fungovalo na 100% a bez problemu)
Bylo by nejlepší kdyby hra byla už rovnou nainstalovaná ale nemusí :)
Díky
Skyline
Skyline Legendary player Level 167 08/05/2016 09:44 PM
Ahoj, především bych ti doporučoval si zakoupit originální verzi hry třeba v elektronické podobě. Dneska už to seženeš opravdu za pakatel. Jinak si můžeš najít warez verzi sám na googlu přesně jak jsi psal. Žádný přímý odkaz ti nikdo nepošlo protože zde pirátské verze hry nepodporujeme.
Ahoj, především bych ti doporučoval si zakoupit originální verzi hry třeba v elektronické podobě. Dneska už to seženeš opravdu za pakatel.

Jinak si můžeš najít warez verzi sám na googlu přesně jak jsi psal. Žádný přímý odkaz ti nikdo nepošlo protože zde pirátské verze hry nepodporujeme.
Berny
Berny Legendary player Level 100 08/05/2016 09:47 PM
Dobře díky mužete LOCK
Dobře díky mužete LOCK
1
This topic has been locked due to inactivity.