Lost password

A code to complete password reset will be send to your e-mail address.

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Bug reportsNahlášení bugu na SA-MP

1 2 3 4 5... 1133
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 333 03/03/2011 10:15 PM
Rozhodl jsem se ze zmenime pravidla pro nahlasovani bugu - aby hraci byli vice motivovani k nahlaseni bugu nebo chyby ve hre. 1. Nahlasujte jen chyby nebo bugy serveru - chyby v textu, bugy v hernim modu a dalsi. Nenahlasujte nam chyby hry jako treba chyby v texturach a podobne! 2. Snazte se zjistit co nejvice o bugu nebo chybe - kdy se stava, jak se projevuje, co bug muze zpusobovat a zkuste nam poslat nejake screenshoty nebo video 3. Nez bug nahlasite, overte si jestli se ten bug stava pokazde - bug ktery nejde znovu zopakovat, neni bugem 4. Bug, ktery by mohli hraci zneuzit nez jej opravime nepiste do tohoto threadu, ale poslete zpravu nekomu z administratoru 5. Kazdy hrac, ktery nahlasi bug o kterem jsme zatim nevedeli a ktery budeme schopni opravit, dostane odmenu az 50 Tokenu podle zavaznosti bugu Bugy piste do tohoto threadu, odmenu dostane hrac, ktery bug nahlasi jako prvni. Aby nedoslo k dohadovani kdy hrac ma dostat odmenu, tak si vyhrazujeme pravo posilat odmeny vyhradne podle naseho uvazeni. Predem diky vsem hracum, kteri nam chteji pomoct udrzovat nas herni server bez bugu!
Rozhodl jsem se ze zmenime pravidla pro nahlasovani bugu - aby hraci byli vice motivovani k nahlaseni bugu nebo chyby ve hre.

1. Nahlasujte jen chyby nebo bugy serveru - chyby v textu, bugy v hernim modu a dalsi. Nenahlasujte nam chyby hry jako treba chyby v texturach a podobne!
2. Snazte se zjistit co nejvice o bugu nebo chybe - kdy se stava, jak se projevuje, co bug muze zpusobovat a zkuste nam poslat nejake screenshoty nebo video
3. Nez bug nahlasite, overte si jestli se ten bug stava pokazde - bug ktery nejde znovu zopakovat, neni bugem
4. Bug, ktery by mohli hraci zneuzit nez jej opravime nepiste do tohoto threadu, ale poslete zpravu nekomu z administratoru
5. Kazdy hrac, ktery nahlasi bug o kterem jsme zatim nevedeli a ktery budeme schopni opravit, dostane odmenu az 50 Tokenu podle zavaznosti bugu

Bugy piste do tohoto threadu, odmenu dostane hrac, ktery bug nahlasi jako prvni. Aby nedoslo k dohadovani kdy hrac ma dostat odmenu, tak si vyhrazujeme pravo posilat odmeny vyhradne podle naseho uvazeni.

Predem diky vsem hracum, kteri nam chteji pomoct udrzovat nas herni server bez bugu!
Wide
Wide Level 49 03/03/2011 10:25 PM
Kdyz seberu FCR-900 (nebo 500) a pujdu ammu nation a pak vyjdu motorka zmeni skin. Kdyz chcete zitra poslu video. (nevim jestli to neni chyba v texture)
Kdyz seberu FCR-900 (nebo 500) a pujdu ammu nation a pak vyjdu motorka zmeni skin.

Kdyz chcete zitra poslu video.

(nevim jestli to neni chyba v texture)
1. Nahlasujte jen chyby nebo bugy serveru - chyby v textu, preklepy, bugy v hernim modu a dalsi. Nenahlasujte nam chyby hry, jako chyby v texturach a podobne!

niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 333 03/03/2011 10:34 PM
To je chyba v SA-MP, ktere pokazde vytvori motorku znovu, a nesynchronizuje ruzne tvary motorky v GTA.
To je chyba v SA-MP, ktere pokazde vytvori motorku znovu, a nesynchronizuje ruzne tvary motorky v GTA.
Kosik
Kosik Adored Level 64 04/03/2011 01:12 PM
Kdyz jste policista opustite vozidlo tak ti zmizi barva nicku. Na bilou ale kdyz date /team a nebo "!" tak pisete modre a do teamu policistu. Kdyz opustite vozidlo tak uz nejste zamestnani ne ? takze myslim ze by se tam nemelo psat kdyz uz nejsi policista.. (Jestli to tak ma byt tak Sorry :) )
Kdyz jste policista opustite vozidlo tak ti zmizi barva nicku. Na bilou ale kdyz date /team a nebo "!" tak pisete modre a do teamu policistu.

Kdyz opustite vozidlo tak uz nejste zamestnani ne ? takze myslim ze by se tam nemelo psat kdyz uz nejsi policista..
(Jestli to tak ma byt tak Sorry :) )
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 333 04/03/2011 01:53 PM
To tak ma byt, chtel jsem ten teamchat zakazat, ale musel bych to cely predelavat.
To tak ma byt, chtel jsem ten teamchat zakazat, ale musel bych to cely predelavat.
BLADEAD
BLADEAD Manager Level 159 04/03/2011 02:00 PM
ked v svojom apartmane a idem do satnika a vipnem hru. Tak ked ju znova zapnem nachadzam sa sice v satniku ale ked idem von nachadzam sa v hoteli SF. Da sa to dost zneuzit napr ked ta nahana policajt alebo ta niekto chce zabit
ked v svojom apartmane a idem do satnika a vipnem hru. Tak ked ju znova zapnem nachadzam sa sice v satniku ale ked idem von nachadzam sa v hoteli SF. Da sa to dost zneuzit napr ked ta nahana policajt alebo ta niekto chce zabit
23vojta23
23vojta23 Level 48 04/03/2011 02:01 PM
jetzo zavažnej bug tak to tu sem nepis nebo seto bude zneužívat a ps: temhle bug nejde opravitt mne bylo řečeno od niCe
ked v svojom apartmane a idem do satnika a vipnem hru. Tak ked ju znova zapnem nachadzam sa sice v satniku ale ked idem von nachadzam sa v hoteli SF. Da sa to dost zneuzit napr ked ta nahana policajt alebo ta niekto chce zabit
jetzo zavažnej bug tak to tu sem nepis nebo seto bude zneužívat a ps: temhle bug nejde opravitt mne bylo řečeno od niCe
23vojta23
23vojta23 Level 48 04/03/2011 02:59 PM
ja sem nasel takovej menší bug že když se odpojim tak mam plný hp nevym jestly to pujd vopravyt ?
ja sem nasel takovej menší bug že když se odpojim tak mam plný hp nevym jestly to pujd vopravyt ?
Eso
Eso Goon Level 101 04/03/2011 03:00 PM
To je najednou bugu, kdyz se niCe zminil o odmene.
To je najednou bugu, kdyz se niCe zminil o odmene.
Eso the LEGEND // Ambasador kadění / WTLS player since 2009[/b]
apocalypse
apocalypse Level 46 04/03/2011 04:27 PM
no ne asi xD....
To je najednou bugu, kdyz se niCe zminil o odmene.
no ne asi xD....

nezapomeň mi dát zase ban ty kryso :p
1 2 3 4 5... 1133