Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Bug reportsNahlášení bugu na SA-MP

1... 521 522 523 524 525... 1133
deVinci
deVinci Legendary player Level 66 01/10/2015 12:06 AM
Nazdar, vsimol som si, ze pokial skoci policajt zo strechy na vozidlo ineho policajta dostane zato wl-ku . Neviem ci sa jedna o bug, skuste to preverit, dakujem.
Nazdar, vsimol som si, ze pokial skoci policajt zo strechy na vozidlo ineho policajta dostane zato wl-ku . Neviem ci sa jedna o bug, skuste to preverit, dakujem.
SmiTy
SmiTy Level 97 03/10/2015 06:44 PM
Chtěl bych nahlásit bug u vozidla Duneride, ikdyž je v /carinfo napsáno, že na vozidlo lze přidat nezničitelná karosérie, přesto jde vozidlo normálně rozbít, přikládám screeny
Chtěl bych nahlásit bug u vozidla Duneride, ikdyž je v /carinfo napsáno, že na vozidlo lze přidat nezničitelná karosérie, přesto jde vozidlo normálně rozbít, přikládám screeny


Archos
Archos Level 123 03/10/2015 08:31 PM
Chtel jsem se pripojit na event ale napsalo mi to ze je plny a zmizeli mi v dome vsechny veci, radio, telka, box na zbrane, pocitac...
Chtel jsem se pripojit na event ale napsalo mi to ze je plny a zmizeli mi v dome vsechny veci, radio, telka, box na zbrane, pocitac...
Ghostly
Ghostly Legendary player Level 128 03/10/2015 08:33 PM
Zkoušel jsi opakovaně rozbít vozidlo ? Občas to server nezachytí, musíš do něčeho vrazit a udělat DMG..
Chtěl bych nahlásit bug u vozidla Duneride, ikdyž je v /carinfo napsáno, že na vozidlo lze přidat nezničitelná karosérie, přesto jde vozidlo normálně rozbít, přikládám screeny
Zkoušel jsi opakovaně rozbít vozidlo ? Občas to server nezachytí, musíš do něčeho vrazit a udělat DMG..
SmiTy
SmiTy Level 97 03/10/2015 08:34 PM
Ano, zkoušel jsem to několikrát, kamarád má stejný problém jako já.
Zkoušel jsi opakovaně rozbít vozidlo ? Občas to server nezachytí, musíš do něčeho vrazit a udělat DMG..
Ano, zkoušel jsem to několikrát, kamarád má stejný problém jako já.
PereZ
PereZ Experienced player Level 85 03/10/2015 10:27 PM
Mám pocit, že i poničenému vozidlu, nejde v např. v zóně opravit karoserie pomocí /opravit.
Chtěl bych nahlásit bug u vozidla Duneride, ikdyž je v /carinfo napsáno, že na vozidlo lze přidat nezničitelná karosérie, přesto jde vozidlo normálně rozbít, přikládám screeny
Mám pocit, že i poničenému vozidlu, nejde v např. v zóně opravit karoserie pomocí /opravit.

hkPaintTraverse
hkPaintTraverse Level 54 04/10/2015 05:16 PM
Kdyz vylezu z vezeni a pripojim se na event jeste driv nez se mi vrati zbrane tak mi je to po eventu uz neda.
Kdyz vylezu z vezeni a pripojim se na event jeste driv nez se mi vrati zbrane tak mi je to po eventu uz neda.
LegeeX
LegeeX Boss Level 122 04/10/2015 05:37 PM
Poradím ti, prostě počkej než budeš mít zbraně.
Kdyz vylezu z vezeni a pripojim se na event jeste driv nez se mi vrati zbrane tak mi je to po eventu uz neda.

Poradím ti, prostě počkej než budeš mít zbraně.
"Co děláme pro sebe, zemře s námi, co děláme pro svět, zůstane na věky."

noBrain
noBrain Level 118 04/10/2015 10:16 PM
Keď sa mi motá hlava a zabije ma niekto tak sa mi prestane.
Keď sa mi motá hlava a zabije ma niekto tak sa mi prestane.
Člen helper tímu od 17.1.2016 do 27.3.2017
Haik
Haik Level 112 04/10/2015 10:31 PM
Ale tak to snad není bug ne? :D Když umřeš a pak se objevíš u nemocnice, tak bys už měl být v pořádku, co by to jinak bylo za nemocnici :P
Keď sa mi motá hlava a zabije ma niekto tak sa mi prestane.

Ale tak to snad není bug ne? :D Když umřeš a pak se objevíš u nemocnice, tak bys už měl být v pořádku, co by to jinak bylo za nemocnici :P
1... 521 522 523 524 525... 1133