Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login
Happy Easter to all players!

Bug reportsNahlášení bugu na SA-MP

1... 804 805 806 807 808... 1132
SnOwY
SnOwY Legendary player Level 118 10/01/2019 07:51 PM
Ne, dela to i me, priste vsechny bugy na webovych strankach patri sem: https://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/4084/
Dělá to jenom mě ? Když chci přes web psát do S4

Ne, dela to i me, priste vsechny bugy na webovych strankach patri sem:
https://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/4084/
The Truth Is Out There.
Villa
Villa Adored Level 129 10/01/2019 07:51 PM
Příště to prosím piš sem: https://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/4084/?page=104 Nicméně tento problém už byl nahlášen a bude se řešit
Dělá to jenom mě ? Když chci přes web psát do S4 Text nesmí obsahovat více řádků to mi to pořád píše když napíšu jen Ahoj
Příště to prosím piš sem: https://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/4084/?page=104
Nicméně tento problém už byl nahlášen a bude se řešit
Kokes
Kokes Legendary player Level 56 10/01/2019 07:51 PM
nedělá, už si stěžovalo více hráčů
nedělá, už si stěžovalo více hráčů
Udoyou
Udoyou Nobody Special Level 135 11/01/2019 09:39 AM
Neviem či to je spôsobené tou optimalizáciou alebo čím ale neustále mi miznú texty pickupov.. niekedy hneď po napojení do hry a opustení domu už mi ich neukazuje.. niekedy je to keď minimalizujem hru na plochu.. vždy pomôže len na chvíľu vypnutie a zapnutie v /set.


Neviem či to je spôsobené tou optimalizáciou alebo čím ale neustále mi miznú texty pickupov.. niekedy hneď po napojení do hry a opustení domu už mi ich neukazuje.. niekedy je to keď minimalizujem hru na plochu.. vždy pomôže len na chvíľu vypnutie a zapnutie v /set.
Lesk
Lesk Wise one Level 138 11/01/2019 11:56 AM
Ahoj, toto není bug, ale je to způsobené tou optimalizací. Díky tomu, že nejsou vidět tyto texty je server lépe optimalizován
Neviem či to je spôsobené tou optimalizáciou alebo čím ale neustále mi miznú texty pickupov.. niekedy hneď po napojení do hry a opustení domu už mi ich neukazuje.. niekedy je to keď minimalizujem hru na plochu.. vždy pomôže len na chvíľu vypnutie a zapnutie v /set.

Ahoj, toto není bug, ale je to způsobené tou optimalizací. Díky tomu, že nejsou vidět tyto texty je server lépe optimalizován
LETOTREEEX
LETOTREEEX Administrator Hustler Level 147 11/01/2019 04:29 PM
no někdy se stane že nevidíš kdo to vlastní, a to bylo i před optimalizací .)
no někdy se stane že nevidíš kdo to vlastní, a to bylo i před optimalizací .)
AUDI NEJLEPČÝ
spajdrmen11
spajdrmen11 Upstanding Citizen Level 75 11/01/2019 05:11 PM
pomôže aj napríklad /en a potom /cz
vždy pomôže len na chvíľu vypnutie a zapnutie v /set.

pomôže aj napríklad /en a potom /cz
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 333 12/01/2019 06:01 AM
Bylo to vypnute, kvuli snizeni zateze. Ted uz ale server neni tolik vytizen, tak jsem to aktualizovani textu pickupu vratil. Pokud ale na serveru bude vice nez 250 hracu, tak se ta aktualizace ale opet automaticky vypne, aby se snizila zatez.
Bylo to vypnute, kvuli snizeni zateze. Ted uz ale server neni tolik vytizen, tak jsem to aktualizovani textu pickupu vratil. Pokud ale na serveru bude vice nez 250 hracu, tak se ta aktualizace ale opet automaticky vypne, aby se snizila zatez.
ImEnde
ImEnde Vandal Level 124 12/01/2019 12:21 PM
Keď niekto spustí misiu u Tenpennyho a dostane misiu zobrať Police Enforcer a zároveń niekto dosatne misiu od Rydera zobrať smetiarske auto (obe z El Corony) tak sa vozidlá do seba bugnú.
Keď niekto spustí misiu u Tenpennyho a dostane misiu zobrať Police Enforcer a zároveń niekto dosatne misiu od Rydera zobrať smetiarske auto (obe z El Corony) tak sa vozidlá do seba bugnú.
SmazakCZ69
SmazakCZ69 Upstanding Citizen Level 27 12/01/2019 12:41 PM
Zdarec, dneska jsem v LS v budově u Glen parku jel výtahem a anticheat mě vyhodil za podezření na cheaty, zřejmě došlo k bugu! :-)
Zdarec, dneska jsem v LS v budově u Glen parku jel výtahem a anticheat mě vyhodil za podezření na cheaty, zřejmě došlo k bugu! :-)
VW ARMY!
1... 804 805 806 807 808... 1132