Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login
Happy Easter to all players!

Bug reportsNahlášení bugu na SA-MP

1... 808 809 810 811 812... 1132
Haik
Haik Level 112 24/01/2019 08:54 PM
Nefungovalo mi snižování psychického stavu u nemocnice. Měl jsem 100 a nešlo to tím pickupem snížit.
Nefungovalo mi snižování psychického stavu u nemocnice. Měl jsem 100 a nešlo to tím pickupem snížit.
ImEnde
ImEnde Vandal Level 124 24/01/2019 10:02 PM
Už sa to deje dosť dlho ale napríklad pri evente Slash TV keď sa posledný dvaja zabijú naraz, tak ten čo vyhral a následne ho ešte zabil ten druhý, tak to víťaza akože zabije (tým posledným hráčom na evente) a spawne ho pri nemocnici bez zbraní/brnenia (Práve teraz sa mi to stalo a mal som pri sebe Minigun :) a samozrejme že Minigun nikde z miesta odpojenia na event )
Už sa to deje dosť dlho ale napríklad pri evente Slash TV keď sa posledný dvaja zabijú naraz, tak ten čo vyhral a následne ho ešte zabil ten druhý, tak to víťaza akože zabije (tým posledným hráčom na evente) a spawne ho pri nemocnici bez zbraní/brnenia
(Práve teraz sa mi to stalo a mal som pri sebe Minigun :) a samozrejme že Minigun nikde z miesta odpojenia na event )
Psychedelic
Psychedelic Level 59 24/01/2019 11:49 PM
Ahoj, nějak nefunguje Ivory Mental Clinic, psal mi hráč, že mu nejde koupi snížení psych. stavu, že se mu místo toho koupila nemovitost, tak jsem tam jel za ním a ono to opravdu nejde. Možná se tam nějak perou ty dva pickups, které jsou hned vedle sebe.
Ahoj, nějak nefunguje Ivory Mental Clinic, psal mi hráč, že mu nejde koupi snížení psych. stavu, že se mu místo toho koupila nemovitost, tak jsem tam jel za ním a ono to opravdu nejde. Možná se tam nějak perou ty dva pickups, které jsou hned vedle sebe.

AskCZE
AskCZE Level 28 24/01/2019 11:50 PM
Když mám naučené bojové umění a moje kondice klesne a vypíše se mi že jsem ho ztratil. Jenže když chvilku běhám a pak jedu autem tak se mi to vypíše znova a je to celkem otravné. Jak o něho můžu znova přijít když jsem se ho nenaučil a když mi ani nešlo používat?
Když mám naučené bojové umění a moje kondice klesne a vypíše se mi že jsem ho ztratil. Jenže když chvilku běhám a pak jedu autem tak se mi to vypíše znova a je to celkem otravné. Jak o něho můžu znova přijít když jsem se ho nenaučil a když mi ani nešlo používat?
:D
Henderson
Henderson Advanced player Level 74 25/01/2019 10:08 AM
mohlo by se už opravit, že když dáte v hunteru y, tak se vám bugne nabídka v telefonu a musíte rcnt (je to od te doby co je v hunteru zrušen job a furt nic)
mohlo by se už opravit, že když dáte v hunteru y, tak se vám bugne nabídka v telefonu a musíte rcnt (je to od te doby co je v hunteru zrušen job a furt nic)
Marshall
Marshall Kingpin Level 171 25/01/2019 11:32 AM
Testoval som to a nič take sa mi nedeje. Nič mi nebuguje.
Testoval som to a nič take sa mi nedeje. Nič mi nebuguje.
Henderson
Henderson Advanced player Level 74 25/01/2019 01:02 PM
zajímave, mě se to stane pokaždé příště to natočím
Testoval som to a nič take sa mi nedeje. Nič mi nebuguje.

zajímave, mě se to stane pokaždé
příště to natočím
FANNKO
FANNKO Level 43 25/01/2019 02:03 PM
Keď sa hráč disconnectne vnútri hotelovej izby, a potom sa napojí a výjde von, tak sa nespawne pred hotelom ale pri najbližšej nemocnici.
Keď sa hráč disconnectne vnútri hotelovej izby, a potom sa napojí a výjde von, tak sa nespawne pred hotelom ale pri najbližšej nemocnici.

FANNKO
ImEnde
ImEnde Vandal Level 124 25/01/2019 03:59 PM
S4 V hre v /top - Statistiky - Denných úkolov splnených je hráč Ryder (192) ale na webe tú top mám ja. (98)
S4
V hre v /top - Statistiky - Denných úkolov splnených je hráč Ryder (192) ale na webe tú top mám ja. (98)
Marshall
Marshall Kingpin Level 171 25/01/2019 04:37 PM
Ma to skryté. Môžeš si to nastaviť aj ty.
S4 V hre v /top - Statistiky - Denných úkolov splnených je hráč Ryder (192) ale na webe tú top mám ja. (98)

Ma to skryté. Môžeš si to nastaviť aj ty.
1... 808 809 810 811 812... 1132