Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login
Happy Easter to all players!

Bug reportsNahlášení bugu na SA-MP

1... 835 836 837 838 839... 1132
Zeintar
Zeintar Legendary player Level 72 05/04/2019 08:45 AM
Pokud dva nebo více hráčů spustí demoliční derby, Lowrider soutěž, nebo taneční soutěž nikdo nesebere checkpoint (nebo nezmáčkne žádné tlačítko pro tanec) a nechají uplynout čas, všichni zúčastnění hráči dostanou 300XP. -> 300XP za 1,5 minuty. Toto na S4 začalo dělat 5+ lidí, prosím o opravení.
Pokud dva nebo více hráčů spustí demoliční derby, Lowrider soutěž, nebo taneční soutěž nikdo nesebere checkpoint (nebo nezmáčkne žádné tlačítko pro tanec) a nechají uplynout čas, všichni zúčastnění hráči dostanou 300XP. -> 300XP za 1,5 minuty. Toto na S4 začalo dělat 5+ lidí, prosím o opravení.

Kiwi1230
Kiwi1230 Legendary player Level 144 05/04/2019 09:59 AM
Zdravíčko, zabil jsem dealere a potom me zabil typecek a jak jsem jen zpět na místo činu tak tam stále dealer byl a nešel zabít, https://youtu.be/zst7rMfspl4
Zdravíčko, zabil jsem dealere a potom me zabil typecek a jak jsem jen zpět na místo činu tak tam stále dealer byl a nešel zabít,

youtu.be/zst7rMfspl4
www.youtube.com/watch?v=d0GkvG0drBY
CPU: Intel i5 2520m
GPU: Intel HD Graphics 3000
RAM: 8GB DDR3
EpiX
EpiX Nobody Special Level 121 06/04/2019 07:15 AM
Ten kurýr co byl dnes přidán na server je nejspíše nějak buglej. Zabil jsem NPC při přípravě heistu a dostal necelých 50k za zabití kurýra. Hráč GoranHR dělal mise od Cesara a během 15 minut ho prý zabil 2x. Tak častej spawn asi taky teda nemá být.
Ten kurýr co byl dnes přidán na server je nejspíše nějak buglej. Zabil jsem NPC při přípravě heistu a dostal necelých 50k za zabití kurýra. Hráč GoranHR dělal mise od Cesara a během 15 minut ho prý zabil 2x. Tak častej spawn asi taky teda nemá být.

Můžete se mnou nesouhlasit, můžete se dokonce i rozčilovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat.
Zeintar
Zeintar Legendary player Level 72 06/04/2019 11:00 AM
Kurýr je zabugovaný. Jakmile se poprvý zjeví na mapě a někdo zrovna dělá misi, totálně se to zabuguje. Když pak jakýkoliv hráč zapne misi, kurýr se převtělí v npc, co se má zabít a tak dostanete 50-100k odměnu (s premkem). Navrhuji sebrat všem odměny za zabití kurýra, jakmile to bude fixnuté. (na S4 se zabije kurýr cca 1x za 3-5 minut..)
Kurýr je zabugovaný. Jakmile se poprvý zjeví na mapě a někdo zrovna dělá misi, totálně se to zabuguje. Když pak jakýkoliv hráč zapne misi, kurýr se převtělí v npc, co se má zabít a tak dostanete 50-100k odměnu (s premkem). Navrhuji sebrat všem odměny za zabití kurýra, jakmile to bude fixnuté. (na S4 se zabije kurýr cca 1x za 3-5 minut..)

eRkoS
eRkoS Legendary player Level 72 06/04/2019 11:43 AM
Job Kurýra - Když šlápnete na zásilku kickne vás to na 5min za cheaty. (S4)
Job Kurýra - Když šlápnete na zásilku kickne vás to na 5min za cheaty. (S4)

Každý člověk dělá chyby, ale jen hlupák u nich zůstává.
Amas
Amas Level 123 06/04/2019 08:57 PM
Jel jsem v FBI rancheru a jelikož jsem zabil hráče, tak jsem nemohl spustit job policisty ještě 2 minuty, ale po tom, co mi to napsalo, že ještě musím čekat mi to ten job spustilo. https://www.youtube.com/watch?v=dIqlOK9hZTM&feature=youtu.be
Jel jsem v FBI rancheru a jelikož jsem zabil hráče, tak jsem nemohl spustit job policisty ještě 2 minuty, ale po tom, co mi to napsalo, že ještě musím čekat mi to ten job spustilo.
www.youtube.com/watch?v=dIqlOK9hZTM&feature=youtu.be
Inkognito
Inkognito Level 33 07/04/2019 09:10 PM
Čauko.Mam tu taky bug s /cap 2-5 že ma ta čapica zlú pozíciu obrazok ->https://imgur.com/6goDyfx A poprípade by som chcel navrhnúť aby sa tá čapica dala nastavovať a doladiť velkosť atd. viem že sa dá napr /cap 10 -15 20 ale inakšie už nejde takže tak.
Čauko.Mam tu taky bug s /cap 2-5 že ma ta čapica zlú pozíciu obrazok ->imgur.com/6goDyfx A poprípade by som chcel navrhnúť aby sa tá čapica dala nastavovať a doladiť velkosť atd. viem že sa dá napr /cap 10 -15 20 ale inakšie už nejde takže tak.
Bucek741
Bucek741 Level 151 08/04/2019 11:18 PM
Když jsem např. na ruletě a někdo mi píše tak mu to píše že jsem afk a když odejdu z rulety tak se mi ukáže že mám nepřečtené zprávy i když jsem tomu člověku celou dobu odepisoval.
Když jsem např. na ruletě a někdo mi píše tak mu to píše že jsem afk a když odejdu z rulety tak se mi ukáže že mám nepřečtené zprávy i když jsem tomu člověku celou dobu odepisoval.
BannedMoii
BannedMoii Level 41 09/04/2019 08:12 PM
když jsem ve svojím domu/hotelu a jdu do sanitky a vypnu hru. Tak když ju znova zapnu portne mě to ale když jdu ven najednou jsem v hotelu SF. NEZKOUŠEJTE TENTO BUG!
když jsem ve svojím domu/hotelu a jdu do sanitky a vypnu hru. Tak když ju znova zapnu portne mě to ale když jdu ven najednou jsem v hotelu SF. NEZKOUŠEJTE TENTO BUG!
1337SchWestka
1337SchWestka Photojournalist Level 78 09/04/2019 09:02 PM
Při napsání příkazu /s je cca. 50% šance, že crashne hra. Několikrát se mi tak stalo. (S1)
Při napsání příkazu /s je cca. 50% šance, že crashne hra. Několikrát se mi tak stalo. (S1)

- Zakladatel klanu ..1337] & Sběratel Ambulancí -

Sbírka mých ambulí
1... 835 836 837 838 839... 1132