Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

Hráči z GTA-Multiplayer.cz 2017 + soutěž!

S4nTa
S4nTa
Player
Level 72
07/12/2016 11:04 PM
Posláno. Jsem zvědav na vaše ksichty..
Posláno.
Jsem zvědav na vaše ksichty..
Jak můžete stále přemýšlet nad světem jako reálným, když ego, které o jeho reálnosti rozhoduje je nehmatatelné?
rOxmaN
rOxmaN
Don
Level 165
11/12/2016 11:43 AM
Zbývá necelých 14 dní do uzavírky tak neleňte a zasílejte své fotografie!
Zbývá necelých 14 dní do uzavírky tak neleňte a zasílejte své fotografie!

V tuto chvíli by měli být zde na webu zpětně kontaktováni ti hráči, kteří již zaslali fotografii.

Pokud jste fotografii zaslali ale nemáte zde ode mě zprávu, napište mi do SZ, ať to vyřešíme.
| FACEBOOK | INSTAGRAM | STEAM | Hráči z GTA-Multiplayer.cz 2017! | -   -   -   -   Seznam titulů - achievementů - barev - nemovitostí - prací   -   -   -   - | Interview & Rozhovory |
rOxmaN
rOxmaN
Don
Level 165
17/12/2016 09:42 PM
V tuto chvíli by měli být zde na webu zpětně kontaktováni ti hráči, kteří již zaslali fotografii.

Pokud jste fotografii zaslali ale nemáte zde ode mě zprávu, napište mi do SZ, ať to vyřešíme.
| FACEBOOK | INSTAGRAM | STEAM | Hráči z GTA-Multiplayer.cz 2017! | -   -   -   -   Seznam titulů - achievementů - barev - nemovitostí - prací   -   -   -   - | Interview & Rozhovory |
Kiwi1230
Kiwi1230
Legendary player
Level 133
20/12/2016 12:18 AM
něaký honimír to zneuziva jo?
.
Odeslání fotografie bude na vlastní riziko a je na vaší zodpovědnost, jestli bude fotografie zneužita!
CPU: Intel i5 2520m GPU: Intel HD Graphics 3000 RAM: 8GB DDR3
DarthBlackSunSidious
DarthBlackSunSidious
Level 117
20/12/2016 03:06 PM
Ano. Jmenuje se kiwi1230

Ano. Jmenuje se kiwi1230
Deetex
Deetex
Legendary player
Level 68
20/12/2016 10:27 PM
kiwi je prstimír ,takže nic :d
Ano. Jmenuje se kiwi1230
kiwi je prstimír ,takže nic :d
rOxmaN
rOxmaN
Don
Level 165
21/12/2016 03:53 PM
Nyní jsem odepsal všem hráčům, kteří zaslali svou fotografii, to znamená, prosím! - Kdo chce být ve videu, odeslal svou fotografii ale já mu zde na webu nenapsal zpětnou vazbu, nechť mě kontaktuje v soukromé zprávě! UPOZORNĚNÍ UZAVÍRKA 24. 12. 2016 Na fotografie po tomto termínu nebude brán zřetel i kdyby jste se na hlavu stavěli! Proto kdo chce a nechává to na poslední chvíli - zašlete svou fotografii, nebo se do videa nedostanete a pak se bude akorát kupit hromada stížností jak všichni chtěli být ve videu a nebyl tam..
Nyní jsem odepsal všem hráčům, kteří zaslali svou fotografii, to znamená, prosím! - Kdo chce být ve videu, odeslal svou fotografii ale já mu zde na webu nenapsal zpětnou vazbu, nechť mě kontaktuje v soukromé zprávě!

UPOZORNĚNÍ
UZAVÍRKA 24. 12. 2016

Na fotografie po tomto termínu nebude brán zřetel i kdyby jste se na hlavu stavěli! Proto kdo chce a nechává to na poslední chvíli - zašlete svou fotografii, nebo se do videa nedostanete a pak se bude akorát kupit hromada stížností jak všichni chtěli být ve videu a nebyl tam..
Hat3Me
Hat3Me
Assassin
Level 142
21/12/2016 06:20 PM
Rozmyslel jsem se jakou poslat jsem fotogenicky, ale neco jsem poslal.
Rozmyslel jsem se jakou poslat jsem fotogenicky, ale neco jsem poslal.
Ferrion
Ferrion
Legendary player
Level 84
24/12/2016 01:29 PM
na serveru nehraju už docela dlouho, no ale furt je to tak trochu část mýho srdce, tak asi pošlu taky nějakou fotku:) jinak Veselý vánoce a Šťastný nový rok všem.
na serveru nehraju už docela dlouho, no ale furt je to tak trochu část mýho srdce, tak asi pošlu taky nějakou fotku:)
jinak Veselý vánoce a Šťastný nový rok všem.
Shooty
Player since 2011
Greg
Greg
Scalawag
Level 125
24/12/2016 06:18 PM
Tak kdy to bude, už chci vidětty vaše ksichty
Tak kdy to bude, už chci vidětty vaše ksichty
This topic has been locked due to inactivity.

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules

Active threads

bann
4 hours ago
More