Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login
Happy Easter to all players!

Stížnost na hráče General

1 2 3
Ceasarr
Ceasarr Upstanding Citizen Level 23 03/04/2011 02:54 PM
Pokud vím General zabil si mě dvakrát a nemohl jsem vystřelit, měl bych hvězdu a svědkové to potvrdí...
Pokud vím General zabil si mě dvakrát a nemohl jsem vystřelit, měl bych hvězdu a svědkové to potvrdí...
Fly like a Butterfly, Sting like a Bee.
DavidKloucek
DavidKloucek Level 53 03/04/2011 03:00 PM
1. byl útok na tu skupinu co sem psal před chvílí, tam sem ti ubral hodně zdraví, ale nepovedlo se mi to, tak sem se na to vykašlal a šel dělat policajta s FBI autem (jak sem byl na ty motorce tak mě asi zatkly nejspíš, ale před tim sem si stihnul zbytek nábojů uložit do apecu, pokud se nemýlim) a náhodou sem na tebe narazil u dálnice (viz tvoje screeny), tak přece bych se nechtěl pomstít ne? :-D Vysvětli jak sem moh zneužít povolání policisty.
Pokud vím General zabil si mě dvakrát a nemohl jsem vystřelit, měl bych hvězdu a svědkové to potvrdí...
1. byl útok na tu skupinu co sem psal před chvílí, tam sem ti ubral hodně zdraví, ale nepovedlo se mi to, tak sem se na to vykašlal a šel dělat policajta s FBI autem (jak sem byl na ty motorce tak mě asi zatkly nejspíš, ale před tim sem si stihnul zbytek nábojů uložit do apecu, pokud se nemýlim) a náhodou sem na tebe narazil u dálnice (viz tvoje screeny), tak přece bych se nechtěl pomstít ne? :-D

Vysvětli jak sem moh zneužít povolání policisty.
Ceasarr
Ceasarr Upstanding Citizen Level 23 03/04/2011 03:49 PM
To je jak u blbých na dvoře... General si tak hloupý nebo to děláš? Ty si byl na policejní motorce začal si po nás střílet a my jsme nemohli protože by si nás zatkl!!! Žádné wl ti neskočili tak nelži!!! CO na tom nechápeš VIZ PRVNÍ OBRÁZEK MLUVÍ ZA VŠE!!!!!!
To je jak u blbých na dvoře... General si tak hloupý nebo to děláš? Ty si byl na policejní motorce začal si po nás střílet a my jsme nemohli protože by si nás zatkl!!! Žádné wl ti neskočili tak nelži!!! CO na tom nechápeš VIZ PRVNÍ OBRÁZEK MLUVÍ ZA VŠE!!!!!!
Fly like a Butterfly, Sting like a Bee.
Eso
Eso Goon Level 101 03/04/2011 03:56 PM
General zneuziva cehokoliv a kdykoliv, prave dneska se prede mnou odpojil pred smrti a pote zneuzil AFK. Proste loser.
General zneuziva cehokoliv a kdykoliv, prave dneska se prede mnou odpojil pred smrti a pote zneuzil AFK. Proste loser.
Eso the LEGEND / WTLS player since 2009
DavidKloucek
DavidKloucek Level 53 03/04/2011 03:57 PM
Tak si to vyzkoušej a dostaneš 1 WL za napadení hráče, popř. +2 za zabití. Nebo chceš rovnou video? A už se tady neztrapňuj.. KONEC SPAMU
To je jak u blbých na dvoře... General si tak hloupý nebo to děláš? Ty si byl na policejní motorce začal si po nás střílet a my jsme nemohli protože by si nás zatkl!!! Žádné wl ti neskočili tak nelži!!! CO na tom nechápeš VIZ PRVNÍ OBRÁZEK MLUVÍ ZA VŠE!!!!!!
Tak si to vyzkoušej a dostaneš 1 WL za napadení hráče, popř. +2 za zabití. Nebo chceš rovnou video? A už se tady neztrapňuj..

KONEC SPAMU
Smouky
Smouky Goon Level 91 03/04/2011 04:16 PM
General nelži děláš to pořát tak že jezdis mezi gangy jak střilej po jinejch každej to ví...a s balas sem te vyhodil právě za toto....
General nelži děláš to pořát tak že jezdis mezi gangy jak střilej po jinejch každej to ví...a s balas sem te vyhodil právě za toto....
-.-
Ceasarr
Ceasarr Upstanding Citizen Level 23 03/04/2011 04:19 PM
General, každý si na tebe stěžuje děláš podvody a porušuješ pravidla, neříkám že jsem svatý ale ty to děláš permanentně!!! Doufám že dostaneš ban!!! Prostě tento obrázek mluví za vše.... http://img705.imageshack.us/i/general1v.png/
General, každý si na tebe stěžuje děláš podvody a porušuješ pravidla, neříkám že jsem svatý ale ty to děláš permanentně!!! Doufám že dostaneš ban!!! Prostě tento obrázek mluví za vše....

http://img705.imageshack.us/i/general1v.png/
Fly like a Butterfly, Sting like a Bee.
DavidKloucek
DavidKloucek Level 53 03/04/2011 04:27 PM
http://img705.imageshack.us/i/general1v.png/ A přesně když si tenhle podvod co sem ti psal zkusíš, zjistíš že to ani nejde (jak už sem psal). Tady na fóru je tohle první stížnost na mě ;-) Jak si vysvětluješ to, že když vystřelíš z motorky po někom a dostaneš WL? //Od teď už neodpovídam na tenhle kolotoč...
img705.imageshack.us/i/general1v.png/
A přesně když si tenhle podvod co sem ti psal zkusíš, zjistíš že to ani nejde (jak už sem psal). Tady na fóru je tohle první stížnost na mě ;-)
Jak si vysvětluješ to, že když vystřelíš z motorky po někom a dostaneš WL?

//Od teď už neodpovídam na tenhle kolotoč...
Ceasarr
Ceasarr Upstanding Citizen Level 23 03/04/2011 04:56 PM
Není tomu vždycky tak!!! Není pravda že když si policajt a po někom vystřelíš že dostaneš WL!!! Vůbec mě nezajímá jestli je to první stížnost nebo dvacátá stížnost pro mě si ...... který si nezaslouží nic jiného než ban!!!
Není tomu vždycky tak!!! Není pravda že když si policajt a po někom vystřelíš že dostaneš WL!!! Vůbec mě nezajímá jestli je to první stížnost nebo dvacátá stížnost pro mě si ...... který si nezaslouží nic jiného než ban!!!
Fly like a Butterfly, Sting like a Bee.
ondra852
ondra852 Level 150 03/04/2011 05:11 PM
Me jen prekvapuje, ze si stezuje zrovna cesarr, ktery ma v oblasti nadavek a zneuzivani vseho mozneho dost zkusenosti.
Me jen prekvapuje, ze si stezuje zrovna cesarr, ktery ma v oblasti nadavek a zneuzivani vseho mozneho dost zkusenosti.
1 2 3
This topic has been locked due to inactivity.