Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Redbull - permaban

1 2 3 4 5... 7
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 333 05/01/2018 08:42 PM
Redbull dostal permaban za sireni lzi, pomluv, nebezpecne vyhrozovani a hrube urazky smerovane vuci adminum a serveru. Bohuzel se jedna o dalsiho hrace, kteremu bezduvodne jebnulo a ktery se hned otocil proti serveru. Je az zarazejici, jak psychicky nevyrovnany a pomstychtivy nekteri hraci muzou byt. Za mesic bude prosit o unban (stejne jako me uz dva tydny otravuje kiwi a rapidex, abych jim dal unban), ale rozhodl jsem se, ze u permanentne zabanovanych hracu nebudeme delat zadne vyjimky. Pokud nekdo nedokaze ovladat svoje chovani a zpusobuje na serveru problemy, tak takove hrace tady proste nechceme. Zaroven bych chtel vyvratil tu hloupou lez, ze jsem Redbullovi poslal 100M jen tak. Tech 100M mu bylo vraceno pote, co jsem mu je nedopatrenim odecetl. Vsiml jsem si teprve vcera, ze byl na webu screenshot, kterym zkousel Redbull namluvit hracum, ze dostal 100M jen tak za nic. Doufam, ze snad takove hlouposti nikdo neuveril :D
Redbull dostal permaban za sireni lzi, pomluv, nebezpecne vyhrozovani a hrube urazky smerovane vuci adminum a serveru. Bohuzel se jedna o dalsiho hrace, kteremu bezduvodne jebnulo a ktery se hned otocil proti serveru. Je az zarazejici, jak psychicky nevyrovnany a pomstychtivy nekteri hraci muzou byt.

Za mesic bude prosit o unban (stejne jako me uz dva tydny otravuje kiwi a rapidex, abych jim dal unban), ale rozhodl jsem se, ze u permanentne zabanovanych hracu nebudeme delat zadne vyjimky. Pokud nekdo nedokaze ovladat svoje chovani a zpusobuje na serveru problemy, tak takove hrace tady proste nechceme.

Zaroven bych chtel vyvratil tu hloupou lez, ze jsem Redbullovi poslal 100M jen tak. Tech 100M mu bylo vraceno pote, co jsem mu je nedopatrenim odecetl. Vsiml jsem si teprve vcera, ze byl na webu screenshot, kterym zkousel Redbull namluvit hracum, ze dostal 100M jen tak za nic. Doufam, ze snad takove hlouposti nikdo neuveril :D

8.12.2017, 17:41:13 Administrátor niCe poslal 100000000 herních peněz hráči Redbull na serveru San Andreas Multiplayer
7.12.2017, 16:47:46 Administrátor niCe odečetl 100000000 herních peněz hráči Redbull na serveru San Andreas Multiplayer
SnOwY
SnOwY Legendary player Level 118 05/01/2018 08:44 PM
juj .
juj .
The Truth Is Out There.
Dudkenzie
Dudkenzie Administrator Level 169 05/01/2018 08:56 PM
To som rád, a dúfam, že už sa fakt uvedomia. Síce to podla mňa, ešte pár ľudí čaká. :))
To som rád, a dúfam, že už sa fakt uvedomia. Síce to podla mňa, ešte pár ľudí čaká. :))
expablo
expablo Upstanding Citizen Level 42 05/01/2018 09:02 PM
Dobrá práce, souhlasím neudělovat unbany. Nedostaly ban jen tak, tak proč jim ho rušit. Kdybyjsi ho zrušil jim, tak můžeš všem, snad tu nemá někdo privilegia.
Dobrá práce, souhlasím neudělovat unbany. Nedostaly ban jen tak, tak proč jim ho rušit. Kdybyjsi ho zrušil jim, tak můžeš všem, snad tu nemá někdo privilegia.
BRM BRM
Exekutor
Exekutor Level 84 05/01/2018 09:05 PM
hele neměl nedávno redbul ban ? :-D
hele neměl nedávno redbul ban ? :-D
kRALLEFORNIA
kRALLEFORNIA Capo Level 140 05/01/2018 09:12 PM
stejne jako me uz dva tydny otravuje kiwi a rapidex, abych jim dal unban
[size=230]† OOM-500 FOREVER †[/size]
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 333 05/01/2018 09:15 PM
Ano, mel ban za hrube vyhrozovani hracum zabitim (zabitim ve skutecnosti). Dostal unban, protoze se za svoje chovani omluvil a slibil, ze uz se to nebude opakovat. Jenze jak je videt, kdyz je nekdo magor, tak mu proste uz nic nepomuze.
hele neměl nedávno redbul ban ? :-D

Ano, mel ban za hrube vyhrozovani hracum zabitim (zabitim ve skutecnosti). Dostal unban, protoze se za svoje chovani omluvil a slibil, ze uz se to nebude opakovat. Jenze jak je videt, kdyz je nekdo magor, tak mu proste uz nic nepomuze.
Eithech
Eithech Player Level 67 05/01/2018 09:27 PM
Hold když je někdo magor tak se s tím nedá nic dělat...
Hold když je někdo magor tak se s tím nedá nic dělat...
TheHanS
TheHanS Legendary player Level 166 05/01/2018 09:30 PM
jen bych chtěl se k tomu vyjadrit s tim, ze uz mi nepiste jestli bude dalsi storka z realu od redbulla, protoze asi nebude..
jen bych chtěl se k tomu vyjadrit s tim, ze uz mi nepiste jestli bude dalsi storka z realu od redbulla, protoze asi nebude..
Toksik
Toksik n00b Level 131 05/01/2018 09:43 PM
Jsem rád, že se s takovými hráči zachází takhle. Za svoji blbost si můžou pouze a jedině oni. Taky jsem rád, že jsi niCi přistoupil k tomu, že permanentně zabanování hráči už unban nedostanou. Myslím si, že šířit lži vůči serveru kde hrajou x měsíců né-li let, tak prostě není normální.
Jsem rád, že se s takovými hráči zachází takhle. Za svoji blbost si můžou pouze a jedině oni. Taky jsem rád, že jsi niCi přistoupil k tomu, že permanentně zabanování hráči už unban nedostanou. Myslím si, že šířit lži vůči serveru kde hrajou x měsíců né-li let, tak prostě není normální.
1 2 3 4 5... 7
This topic has been locked due to inactivity.