Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login
Happy Easter to all players!

Dostal jsem BAN za nic na WTLS

1
Eithech
Eithech Player Level 67 06/01/2018 04:49 PM
Čus mohu se zeptat proč jsem dostal BAN? Nic jsem neudělal. https://ctrlv.cz/UtfD prosím o vyjádření pouze AT!
Čus mohu se zeptat proč jsem dostal BAN? Nic jsem neudělal. https://ctrlv.cz/UtfD prosím o vyjádření pouze AT!
B0SS
B0SS Legendary player Level 103 06/01/2018 04:57 PM
ban si dostal za reklamu
ban si dostal za reklamu
Eithech
Eithech Player Level 67 06/01/2018 04:58 PM
Ale jak? Vždyť jsem nepsal žádnou IP nebo jméno nějakýho jinýho serveru...
ban si dostal za reklamu
Ale jak? Vždyť jsem nepsal žádnou IP nebo jméno nějakýho jinýho serveru...
B0SS
B0SS Legendary player Level 103 06/01/2018 04:59 PM
nenapsal? však se pořádně podívej na ten screen :)
nenapsal? však se pořádně podívej na ten screen :)
Deejva
Deejva Boss Level 124 06/01/2018 05:03 PM
Nemáš nějakého bratra nebo někoho z rodiny, kdo hraje také SAMP? Hráč se stejnou IP adresou dostal ban za reklamu. Hráč dělal reklamu, ale poslal svou privátní IP adresu, takže by se na jeho server stejně dostali lidi tak možná přes hamachi :D. Dal jsem na tu IP unban, můžeš hrát.
Nemáš nějakého bratra nebo někoho z rodiny, kdo hraje také SAMP? Hráč se stejnou IP adresou dostal ban za reklamu.

Hráč dělal reklamu, ale poslal svou privátní IP adresu, takže by se na jeho server stejně dostali lidi tak možná přes hamachi :D. Dal jsem na tu IP unban, můžeš hrát.
Eithech
Eithech Player Level 67 06/01/2018 05:04 PM
Nope bráchu nepouštím na WTLS kvůly banu a díky. Můžete lock
Nemáš nějakého bratra nebo někoho z rodiny, kdo hraje také SAMP? Hráč se stejnou IP adresou dostal ban za reklamu. Hráč dělal reklamu, ale poslal svou privátní IP adresu, takže by se na jeho server stejně dostali lidi tak možná přes hamachi :D. Dal jsem na tu IP unban, můžeš hrát.
Nope bráchu nepouštím na WTLS kvůly banu a díky. Můžete lock
1
This topic has been locked due to inactivity.