Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

SuggestionsNávrhy na webu

1... 260 261 262 263 264... 321
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 333 17/03/2019 08:14 AM
https://www.gta-multiplayer.cz/cz/users/?item=admins
Kompresor
Kompresor Experienced player Level 65 17/03/2019 08:15 AM
Aaha ..pardon,teraz som si spomenul že to tu vlastne je..
https://www.gta-multiplayer.cz/cz/users/?item=admins
Aaha ..pardon,teraz som si spomenul že to tu vlastne je..
peter99
peter99 Liked Level 29 17/03/2019 10:03 AM
Dobrý deň, ja by som tu pridal sekciu Sťažnosti na adminov a moderátorov. Ďakujem, s pozdravom ____Dalton____
Dobrý deň,
ja by som tu pridal sekciu Sťažnosti na adminov a moderátorov.
Ďakujem,
s pozdravom ____Dalton____
aozyz
aozyz n00b Level 143 17/03/2019 10:16 AM
Totálna blbost, ak chces na nejakého admina ci moderátora podať staznost, napis normálny topic na webe.
Dobrý deň, ja by som tu pridal sekciu Sťažnosti na adminov a moderátorov. Ďakujem, s pozdravom ____Dalton____

Totálna blbost, ak chces na nejakého admina ci moderátora podať staznost, napis normálny topic na webe.
peter99
peter99 Liked Level 29 17/03/2019 10:34 AM
Lenže škoda že takýto "topic" hneď uzamknú a urobia z toho človeka (čo sa sťažuje) totálneho imbecila.
Totálna blbost, ak chces na nejakého admina ci moderátora podať staznost, napis normálny topic na webe.

Lenže škoda že takýto "topic" hneď uzamknú a urobia z toho človeka (čo sa sťažuje) totálneho imbecila.
Mawerick
Mawerick Level 147 17/03/2019 01:51 PM
Pokiaľ je stiaznost neoprávnena tak sa nie je čomu čudovať
Lenže škoda že takýto "topic" hneď uzamknú a urobia z toho človeka (čo sa sťažuje) totálneho imbecila.

Pokiaľ je stiaznost neoprávnena tak sa nie je čomu čudovať
heksz
heksz Nobody Special Level 5 19/03/2019 06:13 PM
Já bych přidal market kde by lidi mohly prodávat za Cash nebo Czk svoje věci ve hře :D (pokud to tu že je tak jsem jenom nevšímavá opice o-o )
Já bych přidal market kde by lidi mohly prodávat za Cash nebo Czk svoje věci ve hře :D (pokud to tu že je tak jsem jenom nevšímavá opice o-o )
NyTmo
NyTmo Level 106 19/03/2019 06:24 PM
Ve hře můžeš dát /sellmoney tím prodas své Czk, a když napíšeš /trh tam můžeš koupit czk od jiných hráčů
Já bych přidal market kde by lidi mohly prodávat za Cash nebo Czk svoje věci ve hře :D (pokud to tu že je tak jsem jenom nevšímavá opice o-o )

Ve hře můžeš dát /sellmoney tím prodas své Czk, a když napíšeš /trh tam můžeš koupit czk od jiných hráčů
1337SchWestka
1337SchWestka Photojournalist Level 78 20/03/2019 05:06 PM
Byla by možnost přidání funkce náhledu nad postem dřív než ho odešlu ? Resp. Mohl bych mít možnost kouknout se jak můj komentář bude vypadat přímo vložený už. ( jakože barvy, citace apod.) by v tom krásně šli vidět a já měl možnost si takhle doladit pár chyb třeba.
Byla by možnost přidání funkce náhledu nad postem dřív než ho odešlu ? Resp. Mohl bych mít možnost kouknout se jak můj komentář bude vypadat přímo vložený už. ( jakože barvy, citace apod.) by v tom krásně šli vidět a já měl možnost si takhle doladit pár chyb třeba.

- Zakladatel klanu ..1337] & Sběratel Ambulancí -

Sbírka mých ambulí
MaselkoPMJ
MaselkoPMJ Level 121 03/04/2019 10:47 PM
+ XP za nákup v hením obchodě
+ XP za nákup v hením obchodě
youtu.be/Cr7gT64eZGc?t=14
Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic, můžeš se jen smát ze svých plných plic..

odeslemezdarma.cz/produkt/big-size-enter-antistresovy-polstar-na-usb/
1... 260 261 262 263 264... 321