Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

Doporučení notebooku

Luci
Luci
Level 194
03/11/2018 09:47 PM
Proč by měl vydržet jen 2 roky? U rodičů doma mám notebook starý přes 5 let a jede bez problémů, rozjede i gta.. Sice to po hodině musím vypnout protože bych na něm mohla dělat tousty ale furt mi to gta rozjede i po 5 letech používání :D Každopádně děkuji za rady :)
Proč by měl vydržet jen 2 roky? U rodičů doma mám notebook starý přes 5 let a jede bez problémů, rozjede i gta.. Sice to po hodině musím vypnout protože bych na něm mohla dělat tousty ale furt mi to gta rozjede i po 5 letech používání :D
Každopádně děkuji za rady :)
Lesk
Lesk
Wise one
Level 134
03/11/2018 09:55 PM
No jelikož jak jdou technologie dopředu, tak je zcela jistě možné, že ten NTB za 2 roky zvládne pouze GTA SA a Internet, nic víc :D
Proč by měl vydržet jen 2 roky?

No jelikož jak jdou technologie dopředu, tak je zcela jistě možné, že ten NTB za 2 roky zvládne pouze GTA SA a Internet, nic víc :D
Luci
Luci
Level 194
03/11/2018 10:02 PM
Já po něm ani víc chtít nebudu, jen to brouzdání po netu a možná někdy gta sa :D náročnější hry budu hrát na tom stolním PC :')
Já po něm ani víc chtít nebudu, jen to brouzdání po netu a možná někdy gta sa :D náročnější hry budu hrát na tom stolním PC :')
Rambox
Rambox
Legendary player
Level 78
04/11/2018 07:19 AM
Hele ja mam ntb uz 5let a stal nejak 8-9k xd lenovo
Hele ja mam ntb uz 5let a stal nejak 8-9k xd lenovo
Zabiják
Aleshik
Aleshik
Don
Level 127
04/11/2018 09:41 AM
Nakresli si na karton monitor a klavesnici a mas ntb :-) Ne jen si delam srandu, pokud chces ntb pouze na brouzdani po internetu a na san andreasko, tak si vyber takovy, ktery ti bude vyhovovat cenove, ja osobme doporucuju acer, mamka ho ma uz asi 5 let a furt ji jede jako novy, neni nijak zpomaleny a ani se nijak nezahriva... Ale spise je to tva volba co si koupis :-)
Nakresli si na karton monitor a klavesnici a mas ntb :-)
Ne jen si delam srandu, pokud chces ntb pouze na brouzdani po internetu a na san andreasko, tak si vyber takovy, ktery ti bude vyhovovat cenove, ja osobme doporucuju acer, mamka ho ma uz asi 5 let a furt ji jede jako novy, neni nijak zpomaleny a ani se nijak nezahriva...
Ale spise je to tva volba co si koupis :-)
Luci
Luci
Level 194
04/11/2018 10:16 AM
Ty jsi ale vtipnej :D Ale díky všem za pomoc. Kdyby náhodou si to četl nějaký admin tak můžete LOCK. To co jsem chtěla vědět jsem zjistila
Ty jsi ale vtipnej :D
Ale díky všem za pomoc. Kdyby náhodou si to četl nějaký admin tak můžete LOCK. To co jsem chtěla vědět jsem zjistila
This topic has been locked due to inactivity.

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules