Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login
Happy Easter to all players!

Mikiny, trička a další věci s tématikou WtLS!

1... 12 13 14 15 16... 18
Alty
Alty Level 16 05/12/2018 07:25 PM
libec to je libec určitě to udelejteee
libec to je libec určitě to udelejteee
S pozdravem Alty
vrah.x
vrah.x Talkative Level 119 05/12/2018 08:35 PM
Kdyby jsi řekl dříve, tak bych nechal udělat, teď mám bohužel jenom tyhle velikosti k mání. To už je udělané a už je to v prodeji, šéfe.
Kdyby jsi řekl dříve, tak bych nechal udělat, teď mám bohužel jenom tyhle velikosti k mání. To už je udělané a už je to v prodeji, šéfe.
vrah.x
vrah.x Talkative Level 119 09/12/2018 10:14 PM
Všechno už je dostupné, velikosti a ceny vypsané u každého obrázku. Všechny dotazy směřujte také ke mně do zpráv! Objednávky provádějte u mě v SZ!






Všechno už je dostupné, velikosti a ceny vypsané u každého obrázku. Všechny dotazy směřujte také ke mně do zpráv!

Objednávky provádějte u mě v SZ!
g4llardo
g4llardo Don Level 136 12/12/2018 03:11 PM
Kupuju všechno ať mám co na sebe hlavně na doma u hraní her toho hodně využiju. Jen mě mrzí že nevyšel ten hrníček škoda no.a využití samolepek určitě si ozdobím tím kompa :D
Kupuju všechno ať mám co na sebe hlavně na doma u hraní her toho hodně využiju. Jen mě mrzí že nevyšel ten hrníček škoda no.a využití samolepek určitě si ozdobím tím kompa :D
Cheater zůstane cheatrem
Kiwi1230
Kiwi1230 Legendary player Level 144 12/12/2018 03:42 PM
Paráda, nálepky mi již přišli ;) + hned sem si s tim ozdobil ntb
Paráda, nálepky mi již přišli ;)

+ hned sem si s tim ozdobil ntb
www.youtube.com/watch?v=d0GkvG0drBY
CPU: Intel i5 2520m
GPU: Intel HD Graphics 3000
RAM: 8GB DDR3
Narcotic1
Narcotic1 Level 45 13/12/2018 10:32 AM
Ty nálepky vypadají fajn, určitě si je koupím. :)
Ty nálepky vypadají fajn, určitě si je koupím. :)
Alinek
Alinek Commentator Level 44 13/12/2018 01:30 PM
jako vazne? :D jenom logo na tricku? No... :D jako chodící billboard to neni tak spatny
jako vazne? :D jenom logo na tricku? No... :D jako chodící billboard to neni tak spatny
Amas
Amas Level 123 13/12/2018 01:40 PM
Hmm... :D A co to pozměnit jen na billboard. Tak moc cringe by bylo, kdyby měl gta multiplayer billboard u dálnice :D
jako vazne? :D jenom logo na tricku? No... :D jako chodící billboard to neni tak spatny
Hmm... :D A co to pozměnit jen na billboard.
Tak moc cringe by bylo, kdyby měl gta multiplayer billboard u dálnice :D
AdamONE
AdamONE Administrator Goon Level 97 13/12/2018 01:59 PM
A co bys tam chtel? Obrazek infernusu s neonama pres cely zada?
jako vazne? :D jenom logo na tricku? No... :D jako chodící billboard to neni tak spatny
A co bys tam chtel? Obrazek infernusu s neonama pres cely zada?
g4llardo
g4llardo Don Level 136 13/12/2018 02:02 PM
Boužel trička jsou vytištené a už v prodeji nedá se změnít a upravovat tak snad to chápeš. Navíc bylo by to moc přeplácané až by to nebylo hezké. Každý má jiný vkus na tohle to.
Hmm... :D A co to pozměnit jen na billboard. Tak moc cringe by bylo, kdyby měl gta multiplayer billboard u dálnice :D
Boužel trička jsou vytištené a už v prodeji nedá se změnít a upravovat tak snad to chápeš. Navíc bylo by to moc přeplácané až by to nebylo hezké. Každý má jiný vkus na tohle to.
Cheater zůstane cheatrem
1... 12 13 14 15 16... 18
This topic has been locked due to inactivity.