Merry Christmas and Happy New Year to all players! Click here to hide this message.

Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

Mikiny, trička a další věci s tématikou WtLS!

g4llardo
g4llardo
Liked
Administrator
Level 104
14/11/2018 10:11 PM
Pokud tenhle systém bude akceptován a přiřazen do systému tak určitě budou zařazeny do měsíční soutěže a hlavních svátků jakou jsou například vánoční svátky.
Pokud tenhle systém bude akceptován a přiřazen do systému tak určitě budou zařazeny do měsíční soutěže a hlavních svátků jakou jsou například vánoční svátky.
BRABUS
BRABUS
Profiteer
Administrator
Level 70
15/11/2018 10:41 PM
Super nápad, určitě bych měl zájem o hrnek, kdyby se povedly i mikiny nebo trička, taky bych bral :)
Super nápad, určitě bych měl zájem o hrnek, kdyby se povedly i mikiny nebo trička, taky bych bral :)
ZelvickaAlphyx
ZelvickaAlphyx
Gamer
Level 54
17/11/2018 08:41 AM
Topovy nápad mam zájem o vse pokud se to povede jsem a to natěšený takže už aby to bylo
Topovy nápad mam zájem o vse pokud se to povede jsem a to natěšený takže už aby to bylo
Boží mlýny melou pomalu ale jistě, tak mě neser znám mlynáře
vrah.x
vrah.x
Talkative
Level 109
18/11/2018 12:09 AM
Přeji krásný pozdní večer. Čas na první kusy těchto věcí se neodkladně blíží. Mám tu pro Vás, jak zhruba mohli vypadat mikiny, trička a hrnky. Toto rozvržení bude teď na první kusy, pak se to možná něco budě měnit. Určitě bych rád více verzí. Pouze mě zajímá, jestli na hrnku chcete celou adresu, či jen kratší verzi? Jak někteří chtěli možnost dát si na tričko, mikinu na záda vlastní nick, tak ta možnost tu je, samozřejmě za příplatek. Napíši Vám zde ceny, některé ceny se od finální mohou lišit, ale na 99% jsou konečné. Tričko: 299Kč Mikina: 699Kč Hrnek, který po nalití teplé vody zobrazí banner: 399Kč Pokud budete chtít nick na tričko, mikinu: +119Kč k ceně V první várce bych byl rád kdyby se objevili ještě náramky a samolepky, ovšem to zatím nemohu zaručit a potvrdit, čili to bude pro nás všechny malé překvapení. Jedna důležitá věc... Předobjednávky na trička a mikiny s nicky na přání začnou každým dnem, sledujte tento topic! Věci bez nicků budou v první várce velmi limitované, takže sledujte, kdy budou k prodeji! Pokud chcete tam chcete mít nick, tak musíte zaplatit předem, u tohoto případu dobírku neakceptuji. Platba bude možná přes dobírku, či klasická platba na účet. Ceny jsou bez poštovného. Na Slovensko posílám věci pouze při platbě předem. Pokud někdo dobírku nevyzvedne, okamžitě tuto možnost ruším a budete moc platit pouze předem. Pokud chcete nějaké osobní předání a u toho si vyměnit pár nahých fotek, tak Jižní Čechy nejlépe a můžeme si dát rande na romantickém místě. Jestli máte nějaké komplexy, potíže nebo nějakou nemoc, neotravujte tu s tím, akorát docílíte toho, že pro Vás nikdo nic dělat nebude. A btw.. tyto zprávy mi taky nemusíte posílat. Kéž by to byl jen rok, kdy jsem tu byl naposledy..
Přeji krásný pozdní večer. Čas na první kusy těchto věcí se neodkladně blíží. Mám tu pro Vás, jak zhruba mohli vypadat mikiny, trička a hrnky. Toto rozvržení bude teď na první kusy, pak se to možná něco budě měnit. Určitě bych rád více verzí. Pouze mě zajímá, jestli na hrnku chcete celou adresu, či jen kratší verzi? Jak někteří chtěli možnost dát si na tričko, mikinu na záda vlastní nick, tak ta možnost tu je, samozřejmě za příplatek.
Napíši Vám zde ceny, některé ceny se od finální mohou lišit, ale na 99% jsou konečné.

Tričko: 299Kč
Mikina: 699Kč
Hrnek, který po nalití teplé vody zobrazí banner: 399Kč
Pokud budete chtít nick na tričko, mikinu: +119Kč k ceně

V první várce bych byl rád kdyby se objevili ještě náramky a samolepky, ovšem to zatím nemohu zaručit a potvrdit, čili to bude pro nás všechny malé překvapení. Jedna důležitá věc...

Předobjednávky na trička a mikiny s nicky na přání začnou každým dnem, sledujte tento topic!
Věci bez nicků budou v první várce velmi limitované, takže sledujte, kdy budou k prodeji!

Pokud chcete tam chcete mít nick, tak musíte zaplatit předem, u tohoto případu dobírku neakceptuji. Platba bude možná přes dobírku, či klasická platba na účet. Ceny jsou bez poštovného. Na Slovensko posílám věci pouze při platbě předem. Pokud někdo dobírku nevyzvedne, okamžitě tuto možnost ruším a budete moc platit pouze předem. Pokud chcete nějaké osobní předání a u toho si vyměnit pár nahých fotek, tak Jižní Čechy nejlépe a můžeme si dát rande na romantickém místě.

Jestli máte nějaké komplexy, potíže nebo nějakou nemoc, neotravujte tu s tím, akorát docílíte toho, že pro Vás nikdo nic dělat nebude. A btw.. tyto zprávy mi taky nemusíte posílat. Kéž by to byl jen rok, kdy jsem tu byl naposledy..
Se tu celý roky neukážeš, a najednou chceš prodávat věci, to mně příjde při nejmenším zvláštní.

Henderson
Henderson
Advanced player
Level 74
18/11/2018 12:40 AM
takže nelze mít na hrníčku ještě svuj přidaný obrazek ? nebo to bude později
takže nelze mít na hrníčku ještě svuj přidaný obrazek ?

nebo to bude později
vrah.x
vrah.x
Talkative
Level 109
18/11/2018 12:41 AM
Uvidíme později, hrníčky bych rád teď nechal jen takto.
takže nelze mít na hrníčku ještě svuj přidaný obrazek ? nebo to bude později

Uvidíme později, hrníčky bych rád teď nechal jen takto.
g4llardo
g4llardo
Liked
Administrator
Level 104
18/11/2018 01:34 AM
Aby to motivovalo hráče ke zakoupení věci dal bych bonus 5.000.000$ do hry za nákup všech věci čili set (triko mikina hrníček) co myslíš niCe?
Aby to motivovalo hráče ke zakoupení věci dal bych bonus 5.000.000$ do hry za nákup všech věci čili set (triko mikina hrníček) co myslíš niCe?
SaSaZu
SaSaZu
Level 105
18/11/2018 06:30 AM
já bych bral černou mikinu s ruletou a tam nějakej stylovej odznak WTLS
já bych bral černou mikinu s ruletou a tam nějakej stylovej odznak WTLS
ReadyBoss
ReadyBoss
Legendary player
Level 93
18/11/2018 12:48 PM
Mikinu si určitě koupím, možná i hrnek. Jen u mikiny ještě nevím, jakou barvu zvolím, každopádně musí tam být můj nick, nebo si ho můžu i upravit? :D
Mikinu si určitě koupím, možná i hrnek. Jen u mikiny ještě nevím, jakou barvu zvolím, každopádně musí tam být můj nick, nebo si ho můžu i upravit? :D
N3toox
N3toox
Level 51
19/11/2018 09:56 AM
Moc jsem neprocital co tu vrah.x psal, ale co jsem pochopil tak mikiny a tricka budou mit jednotnou barvu - cernou.

Moc jsem neprocital co tu vrah.x psal, ale co jsem pochopil tak mikiny a tricka budou mit jednotnou barvu - cernou.
This topic has been locked due to inactivity.

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules

Active threads

--- Suggestions ---
27 minutes ago
Read this admin
1 hour ago
lost money
2 hours ago
How can I solve this
4 hours ago