Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login
Happy Easter to all players!

Novy klient SA-MP 0.3.7-R3

1 2 3 4
Peroxid
Peroxid Gambler Level 48 07/12/2018 06:53 PM
Nechápem čo sa mu smeješ my sa v škole účíme Britskú angličtinu on sa učí americkú.
Pane boze sak sa priznaj ze vobec nevies po anglicky co tu ted hras akoze ??? :DDDD Americka/Anglicka Anglictina :DDDDDD

Americká angličtina

Americká angličtina (American English, AmE, en-us) je dialekt angličtiny používaný převážně ve Spojených státech amerických. Odhaduje se, že dvě třetiny rodilých mluvčích angličtiny žije v USA. Americká angličtina je také někdy nazývána United States English nebo US English.

P

Nechápem čo sa mu smeješ my sa v škole účíme Britskú angličtinu on sa učí americkú.
Elthei
Elthei Mercenary Level 130 07/12/2018 06:58 PM
Ihned stahuju :) Diky za informaci o nove verzi ♥
Ihned stahuju :) Diky za informaci o nove verzi ♥
KarlosZ
KarlosZ Goon Level 116 07/12/2018 08:39 PM
Jasně že se angličtina rozděluje na britskou a americkou, ale tenhle člověk neumí anglicky asi ani koukat :D :D :D To že napíše, že neví co se učí za angličtinu je strop :D Prosím, vysvětlete mi která slovní spojení/slova se toho dělení v tom článku týkají??? :D :D :D
“vzhledem k tomu že nwm jakou en se učíte (ja převážně americkou)"
Pane boze sak sa priznaj ze vobec nevies po anglicky co tu ted hras akoze ??? :DDDD Americka/Anglicka Anglictina :DDDDDD
Jasně že se angličtina rozděluje na britskou a americkou, ale tenhle člověk neumí anglicky asi ani koukat :D :D :D
To že napíše, že neví co se učí za angličtinu je strop :D Prosím, vysvětlete mi která slovní spojení/slova se toho dělení v tom článku týkají??? :D :D :D
.
Alinek
Alinek Commentator Level 44 07/12/2018 09:15 PM
Můžu se zeptat jak tady vypnu notifikace? Na každý komentář mám notifikaci a štve mne to... edit/ Asi bych také doporučil lock jelikož se tu rozebírá angličtina a ne samp.
Můžu se zeptat jak tady vypnu notifikace? Na každý komentář mám notifikaci a štve mne to...
edit/ Asi bych také doporučil lock jelikož se tu rozebírá angličtina a ne samp.
SnOwY
SnOwY Legendary player Level 118 07/12/2018 09:32 PM
Veskere notifikace ci komentare muzes zapnout ci vypnout v nastaveni sveho profilu: https://www.gta-multiplayer.cz/cz/edit-profile/?item=settings
Můžu se zeptat jak tady vypnu notifikace? Na každý komentář mám notifikaci a štve mne to...

Veskere notifikace ci komentare muzes zapnout ci vypnout v nastaveni sveho profilu:
https://www.gta-multiplayer.cz/cz/edit-profile/?item=settings
The Truth Is Out There.
Henderson
Henderson Advanced player Level 74 07/12/2018 10:32 PM
Tak pardon no ..... Já se třeba neučím tu britskou ale spíš USA/Kanada a je mezi nima i celkem dost rozdílů Takže ty chytrosti "neumi anglicky" si nechte od cesty Hádat se nebudu a to vzhledem k tomu že spíš EN píšu než mluvim :D ale jako na serveru je ta znalost en u vás poznat :)
Tak pardon no .....
Já se třeba neučím tu britskou ale spíš USA/Kanada a je mezi nima i celkem dost rozdílů

Takže ty chytrosti "neumi anglicky" si nechte od cesty

Hádat se nebudu a to vzhledem k tomu že spíš EN píšu než mluvim :D ale jako na serveru je ta znalost en u vás poznat :)
Alinek
Alinek Commentator Level 44 07/12/2018 11:17 PM
kamaráde v Kanadě se mluví Britskou až na ten přízvuk co já vím :D
Tak pardon no ..... Já se třeba neučím tu britskou ale spíš USA/Kanada

kamaráde v Kanadě se mluví Britskou až na ten přízvuk co já vím :D
SkyZy
SkyZy Level 1 07/12/2018 11:36 PM
Zapnem SAMP začne sa načitavať a padne pri konci načitavaní
Zapnem SAMP začne sa načitavať a padne pri konci načitavaní
Elthei
Elthei Mercenary Level 130 08/12/2018 06:56 AM
Založ si prosim vlastní téma :) Díky
Zapnem SAMP začne sa načitavať a padne pri konci načitavaní
Založ si prosim vlastní téma :) Díky
WhiteEight
WhiteEight Editor Level 78 08/12/2018 12:02 PM
Pro nekoho, kdo ma problemy s instalaci jeste... tak eventualne (nejlepe) odinstalovat stary SA:MP client a nainstalovat novy.
Pro nekoho, kdo ma problemy s instalaci jeste... tak eventualne (nejlepe) odinstalovat stary SA:MP client a nainstalovat novy.
1 2 3 4
This topic has been locked due to inactivity.