Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Stráta 500k

1 2
spajdrmen11
spajdrmen11 Upstanding Citizen Level 75 12/12/2018 10:37 PM
Nevieš čo píšeš ale po mojom príspevku si si celý ten tvoj poeditoval tak aby si tu niečo napísal .. neviem čo sa snažíš s tým spraviť .. Snažíš sa pomôcť hráčovi ? Myslím že ti to nejako nejde.. Tak mi tu nepíš že som niečo zle prečítal a že nevieš o čom píšem ... Pretože toto : si editoval a prepísal po všetkých tých príspevkoch ktoré sa tu objavili a sám o tom vieš tak prd .. Ale tak nebudem sa tu púšťať do nejakých hádok s niekym kto sa tu hrá na nejakého znalcu serveru a webu ...
Ale já jsem tam napsal že jsem to auto Stratil mojí chybou a že jsem nováček, nevím jestli jsi to nečetl nebo co. Ale taky nechápu proč bych měl říkat že g4llardo je špatný moderátor, nevím co to píšeš ale dobře.
Nevieš čo píšeš ale po mojom príspevku si si celý ten tvoj poeditoval tak aby si tu niečo napísal .. neviem čo sa snažíš s tým spraviť .. Snažíš sa pomôcť hráčovi ? Myslím že ti to nejako nejde.. Tak mi tu nepíš že som niečo zle prečítal a že nevieš o čom píšem ...
Pretože toto :
Ahoj, to že se ti nenačetnou textury je ojedinělí případ ale možná důvod nenačtení je chyba tvého internetového připojení. Ale nevím to jistě, jen si to myslím.

si editoval a prepísal po všetkých tých príspevkoch ktoré sa tu objavili a sám o tom vieš tak prd ..
Ale tak nebudem sa tu púšťať do nejakých hádok s niekym kto sa tu hrá na nejakého znalcu serveru a webu ...
Henderson
Henderson Advanced player Level 74 12/12/2018 10:46 PM
dorry klidni hormon prosím tě ! toto téma se netýká tebe ani hrače FROGIho a jeho bývalého téma, tak to řešte v pm toto téma je pro admin team, který se zde již vyjádřil že se problémem budou zabívat a ne pro vás
dorry klidni hormon prosím tě !

toto téma se netýká tebe ani hrače FROGIho a jeho bývalého téma, tak to řešte v pm

toto téma je pro admin team, který se zde již vyjádřil že se problémem budou zabívat a ne pro vás
g4llardo
g4llardo Don Level 136 12/12/2018 11:03 PM
Ty si nebyl vědom že si ztratil to auto, to auto se ti pojistilo jen si neveďěl že si při tuningu auta v tunírně si ho máš uložit zpět. Nevím a nechci tady řešit jestli mě tu schazuješ před ostatníma že neumím hledat v logu. Ktomu logu byl tak dlouhej až to nebylo hezký neupřesnil si asi ten čas kdy si to auto ztratil. Dalo to práce něco z toho vůbec vyhledat a pomoct ti. Omluvil sem se za mojí chybu formou 5 czk protože to bylo hodně nepřehledný. Když hráč hraje více hodin je fuška něxo vyšťourat. Navíc bylo to z dobroty a nálady čistého srdce že sem ti dal odměnu ve výše 5 czk nebo-li 270.000$ protože sem tě nazval lhářem. Všimnul sem si že si nový hráč a máš odehraných 27 hodin, svůj verdikt sem trochu podcenil. Hlavní Manažer usoudil že si nový hráč a kvůli tvojí neopatrnosti - nevědomosti si ztratil 3,4 miliony ale asi to bylo jen 2.500 000$ teď přesně nevim ačkoliv byla to tvoje chyba ne serveru náhradu si dostal buď rád. Může to mít vliv že jsou vánoční svátky. :-D
Ale já jsem tam napsal že jsem to auto Stratil mojí chybou a že jsem nováček, nevím jestli jsi to nečetl nebo co. Ale taky nechápu proč bych měl říkat že g4llardo je špatný moderátor, nevím co to píšeš ale dobře. Edit: A tento příspěvek jsem psal proto abych ukázal že jelikož jsem nový hráč tak jsem dostal náhradu
Ty si nebyl vědom že si ztratil to auto, to auto se ti pojistilo jen si neveďěl že si při tuningu auta v tunírně si ho máš uložit zpět. Nevím a nechci tady řešit jestli mě tu schazuješ před ostatníma že neumím hledat v logu. Ktomu logu byl tak dlouhej až to nebylo hezký neupřesnil si asi ten čas kdy si to auto ztratil. Dalo to práce něco z toho vůbec vyhledat a pomoct ti. Omluvil sem se za mojí chybu formou 5 czk protože to bylo hodně nepřehledný. Když hráč hraje více hodin je fuška něxo vyšťourat. Navíc bylo to z dobroty a nálady čistého srdce že sem ti dal odměnu ve výše 5 czk nebo-li 270.000$ protože sem tě nazval lhářem. Všimnul sem si že si nový hráč a máš odehraných 27 hodin, svůj verdikt sem trochu podcenil. Hlavní Manažer usoudil že si nový hráč a kvůli tvojí neopatrnosti - nevědomosti si ztratil 3,4 miliony ale asi to bylo jen[i][/i] 2.500
000$ teď přesně nevim ačkoliv byla to tvoje chyba ne serveru náhradu si dostal buď rád. Může to mít vliv že jsou vánoční svátky. :-D
Cheater zůstane cheatrem
Kikush
Kikush Nobody Special Level 137 12/12/2018 11:21 PM
Téma zamykám, protože se tady rozjíždí něco, co nemá s tímto topikem absolutně nic společného. Tobě david14785233 dám vědět, jak to nakonec dopadlo, až získám odpověď. Napíši ti i do soukromé zprávy. //Kikush: Samotný niCe mi potvrdil, že se zde jedná o lagy z tvojí strany. Nebudu ti zde popisovat přesný postup o co se zde jedná, jelikož je to dá se říct interní záležitost. Doporučuji ti si dát do pořádku tvoje internetové připojení, protože s ním můžeš mít i nadále problémy a ne jenom na pokeru. Na náhradu nárok nemáš.
Téma zamykám, protože se tady rozjíždí něco, co nemá s tímto topikem absolutně nic společného.
Tobě david14785233 dám vědět, jak to nakonec dopadlo, až získám odpověď. Napíši ti i do soukromé zprávy.

//Kikush: Samotný niCe mi potvrdil, že se zde jedná o lagy z tvojí strany. Nebudu ti zde popisovat přesný postup o co se zde jedná, jelikož je to dá se říct interní záležitost. Doporučuji ti si dát do pořádku tvoje internetové připojení, protože s ním můžeš mít i nadále problémy a ne jenom na pokeru. Na náhradu nárok nemáš.

This text is displayed only for administrators
1 2
This topic has been locked due to inactivity.