Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

poker

ExePlayCz
ExePlayCz
Level 20
12/01/2019 07:19 PM
Když jsem teď zrovna opustil poker o 100k vyhral jsem to teda až druhe kolo a měl jsem cca 1-3k žetonu opustil jsem to a nic jsem ztoho nedostal? Jak mám získat ty peníze co na pokeru vyhraju?
Když jsem teď zrovna opustil poker o 100k vyhral jsem to teda až druhe kolo a měl jsem cca 1-3k žetonu opustil jsem to a nic jsem ztoho nedostal? Jak mám získat ty peníze co na pokeru vyhraju?
Lesk
Lesk
Wise one
Level 131
12/01/2019 07:22 PM
Musíš porazit všechny hráče na pokeru a pak vyhraješ celé zápisné.
Musíš porazit všechny hráče na pokeru a pak vyhraješ celé zápisné.
ExePlayCz
ExePlayCz
Level 20
12/01/2019 07:26 PM
No ale když mám ty žetony tak jako kčemu mi jsou když už třeba nechci hrát začínal jsem na 1k žetonech a pak mám 2k žetonů a nic ztoho nedostanu
No ale když mám ty žetony tak jako kčemu mi jsou když už třeba nechci hrát začínal jsem na 1k žetonech a pak mám 2k žetonů a nic ztoho nedostanu
Toksik
Toksik
High Roller
Level 96
12/01/2019 07:33 PM
Musíš vyhrát žetony ode všech. Každý hráč začíná s 1000 žetonů. Když hraje 5 hráčů, musíš mít 5000 žetonů aby jsi vyhrál. Když odejdeš během hry, tak se ti výhra nezapočítá.
Musíš vyhrát žetony ode všech. Každý hráč začíná s 1000 žetonů. Když hraje 5 hráčů, musíš mít 5000 žetonů aby jsi vyhrál. Když odejdeš během hry, tak se ti výhra nezapočítá.
niCe
niCe
Legendary player
Lead Manager
Level 257
12/01/2019 07:40 PM
Zetony nemaji zadnou hodnotu, pokerova minihra je v podstate takovy pokerovy turnaj Sit'n'Go, ne cashovka.
Zetony nemaji zadnou hodnotu, pokerova minihra je v podstate takovy pokerovy turnaj Sit'n'Go, ne cashovka.
This topic has been locked due to inactivity.

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules

Active threads

ask to reduce
1 hour ago
--- Bug reports ---
3 hours ago
Report Player
4 hours ago
More