Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Chyba při přihlášení na server

1
ShotyCzech
ShotyCzech Level 3 14/03/2019 02:16 PM
Zdravím, Hráli jsme s kamarády na WTLS 3, ale z ničeho nic byl nějaký výpadek či co a momentálně když se chci připojit na server tak mi to jde, ale nefunguje mi se přihlásit píše mi to něco jako: An error ocurred! 1001 (Chyba 1001?) Kamarád se zeptal admina a ten mě poslal sem.
Zdravím,
Hráli jsme s kamarády na WTLS 3, ale z ničeho nic byl nějaký výpadek či co a momentálně když se chci připojit na server tak mi to jde, ale nefunguje mi se přihlásit píše mi to něco jako: An error ocurred! 1001 (Chyba 1001?)
Kamarád se zeptal admina a ten mě poslal sem.
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 334 14/03/2019 02:17 PM
Bohuzel se ti bugnul ucet, a kvuli chybe hostingu ted nelze stahnout zalohu. Musim pockat, nez hosting obnovi zalohu ze stareho serveru, na keterem bezel zalohovaci server.
Bohuzel se ti bugnul ucet, a kvuli chybe hostingu ted nelze stahnout zalohu. Musim pockat, nez hosting obnovi zalohu ze stareho serveru, na keterem bezel zalohovaci server.
ShotyCzech
ShotyCzech Level 3 14/03/2019 02:51 PM
A za jak dlouho by to mohlo být?
A za jak dlouho by to mohlo být?
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 334 14/03/2019 03:05 PM
To netusim, snad co nejdrive. Hosting mi ted poslal zalohu uctu ze S1 a S2, na S3 stale cekam.
To netusim, snad co nejdrive. Hosting mi ted poslal zalohu uctu ze S1 a S2, na S3 stale cekam.
ShotyCzech
ShotyCzech Level 3 14/03/2019 03:20 PM
Bylo by možné mi sem odepsat až bude záloha i na S3? Jestli ano tak děkuji.
Bylo by možné mi sem odepsat až bude záloha i na S3? Jestli ano tak děkuji.
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 334 14/03/2019 05:53 PM
Nemuzu tvuj ucet najit v zaloze z 12.3. Ty sis ten ucet registroval pozdeji nebo sis menil jmeno?
Nemuzu tvuj ucet najit v zaloze z 12.3. Ty sis ten ucet registroval pozdeji nebo sis menil jmeno?
ShotyCzech
ShotyCzech Level 3 14/03/2019 06:30 PM
Neměnil jsem si jméno, je to tak 3 dny z5 kdy jsem se zaregistroval
Neměnil jsem si jméno, je to tak 3 dny z5 kdy jsem se zaregistroval
ShotyCzech
ShotyCzech Level 3 14/03/2019 06:30 PM
A nick je: Shoty.
A nick je: Shoty.
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 334 15/03/2019 05:50 AM
Ah, v tom pripade ti bohuzel obnovit ucet nemuzu, protoze kvuli chybe hostingu nejsou dostupne zalohy z poslednich 3 dnu a na te zaloze, kterou mi poslali, tak jeste tvuj ucet neni... Poslal jsem ti zpravu a domluvime se na nejake nahrade.
Ah, v tom pripade ti bohuzel obnovit ucet nemuzu, protoze kvuli chybe hostingu nejsou dostupne zalohy z poslednich 3 dnu a na te zaloze, kterou mi poslali, tak jeste tvuj ucet neni...

Poslal jsem ti zpravu a domluvime se na nejake nahrade.
1
This topic has been locked due to inactivity.