Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

Niall - permaban

Plecha
Plecha
Talkative
Level 84
20/03/2019 06:23 PM
Jako konečně za tu dobu co jsem hrál ještě na s1 tak jsem ho vážně nemusel
Jako konečně za tu dobu co jsem hrál ještě na s1 tak jsem ho vážně nemusel
Marthyys
Marthyys
Veteran
Administrator
Level 97
20/03/2019 07:02 PM
Ufff.. Co k tomu říct.. Děkujeme, hlavně my, admin team.. Ty jeho nesmyslné reporty, bez mozkové akce, která nám přidělávala akorát práci navíc a to ještě k tomu úplně zbytečně, řešit s nim nějaké problémy.. Vysvětlovat mu proč dostal mute.. No, myslím, že celému AT se teď o 30% uvolnila práce. Je jen otázka času, kdy Analfabet, nebo jak se jmenuje, pochopí do jakého nemyslícího primitiva se to vůbec pustil. Bude mít tolik práce s řešením Niallových problémů, že nestihne zkopírovat naše Heisty ani za půl roku, natožpak ještě nalhávat hráčům, že to byl jeho nápad. Přeji příjemné hraní bez Nialla všem hráčům!
Ufff.. Co k tomu říct.. Děkujeme, hlavně my, admin team..

Ty jeho nesmyslné reporty, bez mozkové akce, která nám přidělávala akorát práci navíc a to ještě k tomu úplně zbytečně, řešit s nim nějaké problémy.. Vysvětlovat mu proč dostal mute.. No, myslím, že celému AT se teď o 30% uvolnila práce.

Je jen otázka času, kdy Analfabet, nebo jak se jmenuje, pochopí do jakého nemyslícího primitiva se to vůbec pustil. Bude mít tolik práce s řešením Niallových problémů, že nestihne zkopírovat naše Heisty ani za půl roku, natožpak ještě nalhávat hráčům, že to byl jeho nápad.

Přeji příjemné hraní bez Nialla všem hráčům!
Crepi
Crepi
Liked
Level 29
20/03/2019 07:10 PM
Děkujeme (oddych) " A prý jeho nápad"
Děkujeme (oddych) " A prý jeho nápad"
!! Jediný pravý Batman na WTLS!! To jsem já...
kuratqo
kuratqo
Liked
Administrator
Level 90
20/03/2019 07:17 PM
Cursor
Cursor
Talkative
Helper
Level 60
20/03/2019 08:55 PM
Deejva
Deejva
Boss
Level 124
20/03/2019 09:27 PM
"Admini se tam imrvére do mě naváželi, hlavně kvůli tomu že podle nich jsem psal sračky na webu welko - mně už se fakt příčí to jméno vyslovovat tyvole, nevim proč, prostě na tom jejich pojebanym webu. S tim, že ti k ítý, ítý kýtý si těďko momentálně myslej, že přesně za týden začnu jim brečet na podpoře, aby mi dali unban nech se jim za všechno omlouvam a tak dále, ale v tomhletom vás moji milý zklamu. Žádná vámna perma unban seru a nehodlam bejt je-den z těch závisláků co píše o permanentní unbany" RIP NIALL 2019
"Admini se tam imrvére do mě naváželi, hlavně kvůli tomu že podle nich jsem psal sračky na webu welko - mně už se fakt příčí to jméno vyslovovat tyvole, nevim proč, prostě na tom jejich pojebanym webu. S tim, že ti k ítý, ítý kýtý si těďko momentálně myslej, že přesně za týden začnu jim brečet na podpoře, aby mi dali unban nech se jim za všechno omlouvam a tak dále, ale v tomhletom vás moji milý zklamu. Žádná vámna perma unban seru a nehodlam bejt je-den z těch závisláků co píše o permanentní unbany"

RIP NIALL 2019
CooDik
CooDik
Film maker
Administrator
Level 91
20/03/2019 09:33 PM
První co udělal tak napsal o unban :D nebude to dlouho trvat a bude škemrat o unban :D a napíšu mu to co řekl on :D na unban ti seru :D
"Admini se tam imrvére do mě naváželi, hlavně kvůli tomu že podle nich jsem psal sračky na webu welko - mně už se fakt příčí to jméno vyslovovat tyvole, nevim proč, prostě na tom jejich pojebanym webu. S tim, že ti k ítý, ítý kýtý si těďko momentálně myslej, že přesně za týden začnu jim brečet na podpoře, aby mi dali unban nech se jim za všechno omlouvam a tak dále, ale v tomhletom vás moji milý zklamu. Žádná vámna perma unban seru a nehodlam bejt je-den z těch závisláků co píše o permanentní unbany" RIP NIALL 2019

První co udělal tak napsal o unban :D nebude to dlouho trvat a bude škemrat o unban :D a napíšu mu to co řekl on :D na unban ti seru :D
Narcotic1
Narcotic1
Level 38
20/03/2019 09:39 PM
Myslím si, že bez Nialla bude všem lépe. Do každých hádek se zapojoval a furt na někoho nadával, pak si stěžoval, že oni nadávají na něj apod. Nicméně to jeho první video, které už smazal bylo docela vtipné. Jednak nadávky a hlavně bych chtěl vidět to, co mu ten admin konkurenčního serveru psal :D Jestli vůbec něco psal, jestli si to celé nevymyslel, jakože asi jo..
Myslím si, že bez Nialla bude všem lépe. Do každých hádek se zapojoval a furt na někoho nadával, pak si stěžoval, že oni nadávají na něj apod. Nicméně to jeho první video, které už smazal bylo docela vtipné. Jednak nadávky a hlavně bych chtěl vidět to, co mu ten admin konkurenčního serveru psal :D Jestli vůbec něco psal, jestli si to celé nevymyslel, jakože asi jo..
DeamonStb
DeamonStb
Legendary player
Level 80
20/03/2019 09:48 PM
:DDDD k pobaveni no,koukal sem na to jeho video a neni treba to komentovat . Nice je tu sef,my jsme hoste.jen nice muze rict kdo tu bude hrat a kdo ne. Hezky napsano nice.
:DDDD k pobaveni no,koukal sem na to jeho video a neni treba to komentovat .
Nice je tu sef,my jsme hoste.jen nice muze rict kdo tu bude hrat a kdo ne.
Hezky napsano nice.
SnOwY
SnOwY
Moderator
Level 100
20/03/2019 09:57 PM
Pobavilo - https://ctrlv.cz/shots/2019/03/20/sE28.png
The Truth Is Out There.
This topic has been locked due to inactivity.

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules