Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

--- Feedback ---

1 2 3 4 5
matyyp
matyyp Level 83 16/06/2019 10:24 PM
Smazat molotovy
Smazat molotovy
Jappi1
Jappi1 Legendary player Level 116 24/06/2019 02:23 PM
Pripomínam, že už 30.6. sa vyhlási súťaž, kde náhodne vylosujeme 5 hráčov, ktorý za svoj Feedback obdržia sumu 50 CZK alebo 2.00 EUR. Pre ľudí, ktorý nevedia o čo ide, tak si to môžete prečítať na prvej strane. Taktiež chceme poďakovať všetkým hráčom, ktorý vyjadrili svoj názor na to, čo vám na serveri najviac vadí, čo podla vás môže odradiť nových hráčov a čo sa vám najviac na serveri páči.
Pripomínam, že už 30.6. sa vyhlási súťaž, kde náhodne vylosujeme 5 hráčov, ktorý za svoj Feedback obdržia sumu 50 CZK alebo 2.00 EUR.

Pre ľudí, ktorý nevedia o čo ide, tak si to môžete prečítať na prvej strane.

Taktiež chceme poďakovať všetkým hráčom, ktorý vyjadrili svoj názor na to, čo vám na serveri najviac vadí, čo podla vás môže odradiť nových hráčov a čo sa vám najviac na serveri páči.
Danielson
Danielson Legendary player Level 126 24/06/2019 02:39 PM
Možná mi trošku vadí jistí zahraniční hráči. Hraju na serveru již nějaký ten pátek a vždy se najde někdo, kdo záhadně vyhrává eventy, apod. Jako další mi vadí přísná cenzura. Na jednu stranu dobře, ale někdy to zachází až do extrémů. Možná některé může odradit trošku složitější vydělávání peněz, zejména ty jsou zvyklý z ostatních serverů, že tam jde vše jednoduše. Já bych vše ale nechal jak je, protože kdyby to šlo jednoduše tak to nikoho nebude po chvíli bavit. Server jde pořád dopředu updatama a myslím si že největší výhoda je, že si tu skoro každý může vybrat co na serveru bude chtít dělat, protože těch aktivit je mnoho. Dále stojí za zmínku dobrý finanční systém.
- Co vam na serveru nejvice vadi a co byste zmenili
Možná mi trošku vadí jistí zahraniční hráči. Hraju na serveru již nějaký ten pátek a vždy se najde někdo, kdo záhadně vyhrává eventy, apod. Jako další mi vadí přísná cenzura. Na jednu stranu dobře, ale někdy to zachází až do extrémů.

- Co podle vas muze odradit nove hrace od hrani na serveru
Možná některé může odradit trošku složitější vydělávání peněz, zejména ty jsou zvyklý z ostatních serverů, že tam jde vše jednoduše. Já bych vše ale nechal jak je, protože kdyby to šlo jednoduše tak to nikoho nebude po chvíli bavit.

- Co se vam na serveru nejvice libi
Server jde pořád dopředu updatama a myslím si že největší výhoda je, že si tu skoro každý může vybrat co na serveru bude chtít dělat, protože těch aktivit je mnoho. Dále stojí za zmínku dobrý finanční systém.
JOKEEERKO
JOKEEERKO Upstanding Citizen Level 74 24/06/2019 04:23 PM
Co vam na serveru nejvice vadi a co byste zmenili Najviac mi na serveri hraci, ktori cheatuju a zmenil by som anti cheat lebo ma niekedy len tak kickne za speedhack Co podle vas muze odradit nove hrace od hrani na serveru Odradit by ich urcite mohlo caste zabijanie zo strany hracov Co se vam na serveru nejvice libi Najviac sa mi na serveri pacia caste updaty a mnozstvo jobov.
Co vam na serveru nejvice vadi a co byste zmenili
Najviac mi na serveri hraci, ktori cheatuju a zmenil by som anti cheat lebo ma niekedy len tak kickne za speedhack
Co podle vas muze odradit nove hrace od hrani na serveru
Odradit by ich urcite mohlo caste zabijanie zo strany hracov
Co se vam na serveru nejvice libi
Najviac sa mi na serveri pacia caste updaty a mnozstvo jobov.
KebabJoe
KebabJoe Legendary player Level 63 24/06/2019 06:05 PM
Vadí mi hádky v chatu když se kouknu do chatu tak se tam furt někdo hádá. Zabíjení ze strany lepší hráčů oproti novějším hráčům WTLS. Líbí se mi Gangy,Mise,Eventy a neustálé updaty.
Vadí mi hádky v chatu když se kouknu do chatu tak se tam furt někdo hádá.

Zabíjení ze strany lepší hráčů oproti novějším hráčům WTLS.

Líbí se mi Gangy,Mise,Eventy a neustálé updaty.
Kebab_Joe_Je_Hustler
Spajky
Spajky Nobody Special Level 53 24/06/2019 06:14 PM
Na otazku Co vam na serveru nejvice vadi a co byste zmenili - Urcite mi najviac vadi ta komunita to myslim urazky, zapasenie medzi hráčmi. Vysmievanie sa, v niektorych momentoch aj kyber šikana. Je mi jasne, že sa to opravit nedá ale aspon utĺmiť. Aj keď sa A-T snaží ale niekedy si to nieje možné všimnúť. Co podle vas muze odradit nove hrace od hrani na serveru - Tato otázka je pomerne jednodúcha, viete ono hráčov odradujú ich financie na hernom konte. Rozhodne viac odmien pre hráčov, niekedy im aj niečo zadarmo dať. Nehovorim tu o velkých čiastkach, tak napríklad: 10czk za urcity počet odohraných hodín na servery za týžden, deň alebo mesiac. Toto hráčov odhodlá hrať na servery a snažiť sa tu odmenu získať. Co se vam na serveru nejvice libi- Rozhodne updaty,akcie, eventy a napriklad tuningy aj ked to niesu od A-T ale od hráčov ( niekedy sa najde od A-T). Daľšia vec ktorá sa mi páči je tá nápomocnosť A-T ku hráčom. Sám mám odohraných pár hodín na servery a viem o čom píšem. S pozdravom Spajky a dúfam, že som pomohol aj ked viem, že toto nepíšem jediný.
Na otazku Co vam na serveru nejvice vadi a co byste zmenili - Urcite mi najviac vadi ta komunita to myslim urazky, zapasenie medzi hráčmi. Vysmievanie sa, v niektorych momentoch aj kyber šikana. Je mi jasne, že sa to opravit nedá ale aspon utĺmiť. Aj keď sa A-T snaží ale niekedy si to nieje možné všimnúť.
Co podle vas muze odradit nove hrace od hrani na serveru - Tato otázka je pomerne jednodúcha, viete ono hráčov odradujú ich financie na hernom konte. Rozhodne viac odmien pre hráčov, niekedy im aj niečo zadarmo dať. Nehovorim tu o velkých čiastkach, tak napríklad: 10czk za urcity počet odohraných hodín na servery za týžden, deň alebo mesiac. Toto hráčov odhodlá hrať na servery a snažiť sa tu odmenu získať.
Co se vam na serveru nejvice libi- Rozhodne updaty,akcie, eventy a napriklad tuningy aj ked to niesu od A-T ale od hráčov ( niekedy sa najde od A-T). Daľšia vec ktorá sa mi páči je tá nápomocnosť A-T ku hráčom.
Sám mám odohraných pár hodín na servery a viem o čom píšem. S pozdravom Spajky a dúfam, že som pomohol aj ked viem, že toto nepíšem jediný.
Elthei
Elthei Mercenary Level 130 24/06/2019 07:28 PM
Tak, je zde par veci, co mi na serveru vadi. Prvni vec, ktera mi vadi, je ze je limitovan pocet bloknutych hracu, kdyz mam 10 hracu v blocku, tak nemuzu tam dat dalsiho, a musim jednoho ze soucasnych odebrat. Dale me tak trochu stve, ze ve Skrytych baliccich nejsou C4, je to celkem dobra zbran, a je i skoda, ze na serveru ma minimalni vyuziti... Dale se serverem nemam sebemensi problem, krom komunity, ktera je cim dal tim vic horai, co se tyka chovani, prevazne deti.
Tak, je zde par veci, co mi na serveru vadi.
Prvni vec, ktera mi vadi, je ze je limitovan pocet bloknutych hracu, kdyz mam 10 hracu v blocku, tak nemuzu tam dat dalsiho, a musim jednoho ze soucasnych odebrat.
Dale me tak trochu stve, ze ve Skrytych baliccich nejsou C4, je to celkem dobra zbran, a je i skoda, ze na serveru ma minimalni vyuziti...

Dale se serverem nemam sebemensi problem, krom komunity, ktera je cim dal tim vic horai, co se tyka chovani, prevazne deti.
TheKoki
TheKoki Level 119 24/06/2019 09:29 PM
Co mi vadí nebo se mi nelíbí: Z posledních updatů se mi nelíbí podmínky, které jsou potřeba splnit pro zakoupení některých předmětu, např. laserový zaměřovač za vyhrání xx střeleckých soutěží a podobné, potom ještě možnost koupení radlice, vím, je to (zatím) jen na dvě pomalá vozidla, a snad to tak i zůstane. Další věcí je psychický stav a celkově i počet hvězdiček za zabití, napadení, atd. Dvě hvězdy za to, že hodím pod policistu bodláky, aby mě nezatkl je otravné. Jedna z maličkostí je podle mého názoru velmi nízká šance na drop RPG/minigunů z balíčků, zvýšil bych šanci nebo alespoň u minigunů počet ammo na 15 (30 s premium). A jako poslední věc bych upravil unikátní stunty, aby se za ně dala získat odměna víckrát než jednou, např. že by se odměna za stunt resetovala s restartem serveru, jednou za týden, prostě to udělat nějak, aby unikátní stunty byly k něčemu i po tom, co je všechny splním. Co může odradit nové hráče: Co jsem si všiml v jiných hrách, tak spousta nových hráčů chce všechno hned a trpělivost jim nic neříká, takže vydělat si peníze na dům, auto a věci, po kterých touží pro ně může být zdlouhavé, tím pádem i často odrazující. Navíc, při vydělávání ještě mohou být zatčeni, což na chuti pokračovat v hraní nováčkům také moc nepřidá, pro příklad job řidiče kamionu, zapne job, dostane hvězdičky a po minutě je zatčen, protože s kamionem nemá skoro žádnou šanci ujet. Udělal bych, že např. prvních 10 návěsů bude legálních a potom mu vyskočí zpráva, že další návěsy už můžou být nelegální a hrozí zatčení. U jobů, které jsou celkově nelegální a hvězdičku dostanou vždy bych alespoň pro nové hráče zavedl, že po zapnutí jobu vyskočí infobox, který je upozorní na to, že job není legální a je tu možné riziko zatčení a až po tom, co to potvrdí by job začal. Zabíjení nováčku je kapitola sama o sobě a asi nemá smysl to nějak rozvádět. Co se mi líbí: Poslední dobou asi nejvíc survival minihra, ale celkově je na serveru spousta možností, jak se zabavit, takže každý si najde to své. V porovnání s ostatními servery, především s jedním nejmenovaným (všichni vědí o který jde), tu nejsou téměř žádné bugy a vše funguje jak má. Další věcí je anticheat, "upilovanci" určitě nebudou souhlasit, protože tak dokonale detekovat cheaty jako oni nezvládne nikdo, ale podle mě funguje dobře.
Co mi vadí nebo se mi nelíbí:
Z posledních updatů se mi nelíbí podmínky, které jsou potřeba splnit pro zakoupení některých předmětu, např. laserový zaměřovač za vyhrání xx střeleckých soutěží a podobné, potom ještě možnost koupení radlice, vím, je to (zatím) jen na dvě pomalá vozidla, a snad to tak i zůstane. Další věcí je psychický stav a celkově i počet hvězdiček za zabití, napadení, atd. Dvě hvězdy za to, že hodím pod policistu bodláky, aby mě nezatkl je otravné. Jedna z maličkostí je podle mého názoru velmi nízká šance na drop RPG/minigunů z balíčků, zvýšil bych šanci nebo alespoň u minigunů počet ammo na 15 (30 s premium). A jako poslední věc bych upravil unikátní stunty, aby se za ně dala získat odměna víckrát než jednou, např. že by se odměna za stunt resetovala s restartem serveru, jednou za týden, prostě to udělat nějak, aby unikátní stunty byly k něčemu i po tom, co je všechny splním.

Co může odradit nové hráče:
Co jsem si všiml v jiných hrách, tak spousta nových hráčů chce všechno hned a trpělivost jim nic neříká, takže vydělat si peníze na dům, auto a věci, po kterých touží pro ně může být zdlouhavé, tím pádem i často odrazující. Navíc, při vydělávání ještě mohou být zatčeni, což na chuti pokračovat v hraní nováčkům také moc nepřidá, pro příklad job řidiče kamionu, zapne job, dostane hvězdičky a po minutě je zatčen, protože s kamionem nemá skoro žádnou šanci ujet. Udělal bych, že např. prvních 10 návěsů bude legálních a potom mu vyskočí zpráva, že další návěsy už můžou být nelegální a hrozí zatčení. U jobů, které jsou celkově nelegální a hvězdičku dostanou vždy bych alespoň pro nové hráče zavedl, že po zapnutí jobu vyskočí infobox, který je upozorní na to, že job není legální a je tu možné riziko zatčení a až po tom, co to potvrdí by job začal. Zabíjení nováčku je kapitola sama o sobě a asi nemá smysl to nějak rozvádět.

Co se mi líbí:
Poslední dobou asi nejvíc survival minihra, ale celkově je na serveru spousta možností, jak se zabavit, takže každý si najde to své. V porovnání s ostatními servery, především s jedním nejmenovaným (všichni vědí o který jde), tu nejsou téměř žádné bugy a vše funguje jak má. Další věcí je anticheat, "upilovanci" určitě nebudou souhlasit, protože tak dokonale detekovat cheaty jako oni nezvládne nikdo, ale podle mě funguje dobře.
Vail
Vail Level 80 27/06/2019 12:54 PM
Vadí mi cenzura, která likviduje i kolikrát slušné věty a po upravení věty už ji nepošlete, protože tentokrát spamujete :D. Až nápadně se to začíná podobat cenzurám od EA a ty jsou myslím úplně nejvíce kritizované. Nové hráče asi odradí, že začínají vlastně na nule. Nemají dům ani auto ba ani peníze. V singlu měli aspoň ten dům a možnost uložit si auto v garáži a to vše zadarmo. Jinak se mi líbí jak server postupuje kupředu, že se vývojáři tohoto serveru neustále snaží překonávat milníky a i když je tahle hra už velmi stará stále tento server láká hráče i s počítači které utáhnou daleko pokročilejší hry. Já se na tento server pravidelně vracím a asi se nenajde chvíle kdy bych litoval, že jsem kdy tento server spustil. Skutečně jediné co bych vytkl je přístup serveru k nováčkům. Nikomu by neublížilo nováčkům dát zkušební verzi prémiáku na pár dní a k tomu jim nechat zdarma na pár dní garáž či jiným způsobem je podpořit, protože z nich se stávají stálí hráči a pokud se jim tu nelíbí a odejdou ke konkurenci je to škoda, protože tento server je skutečně dle mého názoru nejlepší.
Vadí mi cenzura, která likviduje i kolikrát slušné věty a po upravení věty už ji nepošlete, protože tentokrát spamujete :D. Až nápadně se to začíná podobat cenzurám od EA a ty jsou myslím úplně nejvíce kritizované. Nové hráče asi odradí, že začínají vlastně na nule. Nemají dům ani auto ba ani peníze. V singlu měli aspoň ten dům a možnost uložit si auto v garáži a to vše zadarmo. Jinak se mi líbí jak server postupuje kupředu, že se vývojáři tohoto serveru neustále snaží překonávat milníky a i když je tahle hra už velmi stará stále tento server láká hráče i s počítači které utáhnou daleko pokročilejší hry. Já se na tento server pravidelně vracím a asi se nenajde chvíle kdy bych litoval, že jsem kdy tento server spustil. Skutečně jediné co bych vytkl je přístup serveru k nováčkům. Nikomu by neublížilo nováčkům dát zkušební verzi prémiáku na pár dní a k tomu jim nechat zdarma na pár dní garáž či jiným způsobem je podpořit, protože z nich se stávají stálí hráči a pokud se jim tu nelíbí a odejdou ke konkurenci je to škoda, protože tento server je skutečně dle mého názoru nejlepší.
MaZuT
MaZuT Epic player Level 130 27/06/2019 01:03 PM
- Co vam na serveru nejvice vadi a co byste zmenili Asi co mi nejvíce vadí tak je komunita českých hráčů kteří neumí spolupracovat a užívat si tak hru. Každá druhá věta je nebreč , dítě či ´´kide´´, Časté urážky narážky a shazovat druhé. Někteří hráči chodí na server hrát si pouze na slovní kulturisty. Časté poměřování svého ega zbraní sawn off. Končící vyhrožováním že si dotyčného hráče najde ve skutečném světě. ( to jako fakt ? Probuďte se je to jenom hra. Nebo navštivte lékaře a ještě to řekněte co nejvíce dospělým lidem kolem.) Poukazování hráčů na chyby které udělali v minulosti a vytahování špíny která je 10let stará aniž by si uvědomovali že hráč se třeba změnil. Toto sice člověk nezmění ale doufám že víc a víc hráčů si to uvědomí , já byl kdysi stejný ale už nejsem :) Změnil bych to aby nově registrovaný měl hned na obrazovce informace o pravidlech serveru a zmáčkl tlačítko že automaticky s nimi souhlasí. Vrátil bych zpátky jetpack za CZK 30,60,90 dnů. . - Co podle vas muze odradit nove hrace od hrani na serveru Agresivita místních hráčů. Neochota místních hráčů radit novým hráčům (nemyslím tím AT okruh ale čistě hráče). Málo peněz do startu hraní. Obtížné získávání zkušeností zbraní atd. - Co se vam na serveru nejvice libi Rozmanitost aktivit které jsou na serveru a že je stále co vymýšlet po 10 letech fungování serveru a hlavně výtvory vymyšlený autorem serveru nikoliv okopírované od konkurence. Achievementy nad kterými člověk stráví hodně času než je udělá. Volnost co se týče vlastnění majetku na serveru že nejsou omezeny počty aut a domů na hráče. Eventy co probíhají na serveru i když bych asi přidal nějaký s padákem kde by člověk byl v několikanásobné výšce a musel by proletět určitými objekty a checkpointy a vyhráli by 3 nejrychlejší. To že majitel má trpělivost svatých s některými hráči , dokáže dát i druhou šanci lidem a umí zachovat chladnou hlavu i přes problémy který musí řešit. .
- Co vam na serveru nejvice vadi a co byste zmenili


Asi co mi nejvíce vadí tak je komunita českých hráčů kteří neumí spolupracovat a užívat si tak hru.
Každá druhá věta je nebreč , dítě či ´´kide´´, Časté urážky narážky a shazovat druhé. Někteří hráči chodí na server hrát si pouze na slovní kulturisty.
Časté poměřování svého ega zbraní sawn off. Končící vyhrožováním že si dotyčného hráče najde ve skutečném světě.
( to jako fakt ? Probuďte se je to jenom hra. Nebo navštivte lékaře a ještě to řekněte co nejvíce dospělým lidem kolem.)
Poukazování hráčů na chyby které udělali v minulosti a vytahování špíny která je 10let stará aniž by si uvědomovali že hráč se třeba změnil.
Toto sice člověk nezmění ale doufám že víc a víc hráčů si to uvědomí , já byl kdysi stejný ale už nejsem :)

Změnil bych to aby nově registrovaný měl hned na obrazovce informace o pravidlech serveru a zmáčkl tlačítko že automaticky s nimi souhlasí.
Vrátil bych zpátky jetpack za CZK 30,60,90 dnů.
.



- Co podle vas muze odradit nove hrace od hrani na serveru

Agresivita místních hráčů. Neochota místních hráčů radit novým hráčům (nemyslím tím AT okruh ale čistě hráče).
Málo peněz do startu hraní. Obtížné získávání zkušeností zbraní atd
.





- Co se vam na serveru nejvice libi

Rozmanitost aktivit které jsou na serveru a že je stále co vymýšlet po 10 letech fungování serveru a hlavně výtvory
vymyšlený autorem serveru nikoliv okopírované od konkurence. Achievementy nad kterými člověk stráví hodně času než je udělá.
Volnost co se týče vlastnění majetku na serveru že nejsou omezeny počty aut a domů na hráče. Eventy co probíhají na serveru i když bych asi přidal nějaký s padákem kde by člověk byl v několikanásobné výšce a musel by proletět určitými objekty a checkpointy a vyhráli by 3 nejrychlejší.
To že majitel má trpělivost svatých s některými hráči , dokáže dát i druhou šanci lidem a umí zachovat chladnou hlavu i přes problémy který musí řešit.
.
1 2 3 4 5
This topic has been locked due to inactivity.