Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

Kancelare a update pro organizace

zabanovansmajl
zabanovansmajl
Legendary player
Level 57
06/07/2019 12:29 AM
zatím jsem to neviděl, ale bude to urcite pecka
zatím jsem to neviděl, ale bude to urcite pecka
niCe
niCe
Legendary player
Lead Manager
Level 268
06/07/2019 02:16 AM
Seznam clenu organizace je hotovy!
Seznam clenu organizace je hotovy!

ReadyBoss
ReadyBoss
Legendary player
Level 89
06/07/2019 12:55 PM
Upřímně je to celé promakanější, než jsem čekal, takže o to víc se těším. Cením práci!
Upřímně je to celé promakanější, než jsem čekal, takže o to víc se těším. Cením práci!
Peter1501
Peter1501
Trickster
Level 38
06/07/2019 12:56 PM
Toto je naozaj super niCe páči sa mi Vedel by si spraviť aj stránku SecuroServ do ktorej by boli pridané možnosti z GTA Online a tiež tam pridať taktiež nejaké špeciálne misie v ktorej by Organizácia mohla poraziť Konkurenčnú CEO alebo by sa robili doplnkové jóby pre CEO a ako posledná vec by si pridala možnosť kúpiť Sklad a Special Vehicle Cargo Garáž na CEO Autá a Vecné predmety
Toto je naozaj super niCe páči sa mi Vedel by si spraviť aj stránku SecuroServ do ktorej by boli pridané možnosti z GTA Online a tiež tam pridať taktiež nejaké špeciálne misie v ktorej by Organizácia mohla poraziť Konkurenčnú CEO alebo by sa robili doplnkové jóby pre CEO a ako posledná vec by si pridala možnosť kúpiť Sklad a Special Vehicle Cargo Garáž na CEO Autá a Vecné predmety
Peter1501
niCe
niCe
Legendary player
Lead Manager
Level 268
06/07/2019 04:24 PM
Na stole se nyni ukazuje cedulka s nazvem organizace!
Na stole se nyni ukazuje cedulka s nazvem organizace!

Lesk
Lesk
Wise one
Level 133
06/07/2019 05:30 PM
Parádní práce!
Parádní práce!
PermaBannedSchWestka
PermaBannedSchWestka
Paparazzi
Level 52
06/07/2019 06:36 PM
luxusní práce. Tohle už ani není update ale spíše patch :D
luxusní práce. Tohle už ani není update ale spíše patch :D
Majitel soutěže Ukaž BradaFky. Jak soutěž probíhá? Ukážeš BradaFky, já je vyfotím a vyhráváš 100k :) -- Blok zpráv since 31.1.19 --
Crepi
Crepi
Liked
Level 28
06/07/2019 07:25 PM
bude to stát určitě hodně peněz. těším se na ty kanceláře doufám že se to finančně vyplatí :D
bude to stát určitě hodně peněz. těším se na ty kanceláře doufám že se to finančně vyplatí :D
!! Jediný pravý Batman na WTLS!! To jsem já...
Nemro1597
Nemro1597
Legendary player
Level 58
07/07/2019 08:27 AM
Je to SUPER a bude to jeste vic TOP tomu verim :)
Je to SUPER a bude to jeste vic TOP tomu verim :)
Marsiik
Marsiik
Level 27
07/07/2019 08:27 AM
chcem byt generalova upratovacka straste sa tesim na tento update :D //General: :D :D //Jozefos: General sa už teší na upratovačku, :D Ale Marsiik budeš to mať ťažké s upratovaním po generalovi :DD
chcem byt generalova upratovacka
straste sa tesim na tento update :D

//General: :D :D
//Jozefos: General sa už teší na upratovačku, :D Ale Marsiik budeš to mať ťažké s upratovaním po generalovi :DD
Marsiik
This topic has been locked due to inactivity.

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules