Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

--- Návrhy ---

MaselkoPMJ
MaselkoPMJ
Colonel
Level 117
31/12/2014 01:50 PM
Pokud jsou sloty na zakoupené skiny omezeny, tak aby se daly vymazat některé. Aby se nesmazaly oblíbené skiny.
Pokud jsou sloty na zakoupené skiny omezeny, tak aby se daly vymazat některé. Aby se nesmazaly oblíbené skiny.
youtu.be/Cr7gT64eZGc?t=14 Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic, můžeš se jen smát ze svých plných plic.. odeslemezdarma.cz/produkt/big-size-enter-antistresovy-polstar-na-usb/
TiMe2KilL
TiMe2KilL
Experienced player
Level 97
31/12/2014 01:56 PM
na to mute je tady /muted, ať se kamarád může podívat tam
Navrhuji aby...: Když má hráč mute, tak aby se mi místo tagu nebo titulu nastavilo červeně Mute a čas třeba: Mute 3 minuty Bude se to hodit když děláte job ve dvou tak třeba já dostanu mute a ten druhej mi pořád spamuje do PM. "Si tu?" a podobný. Tak by aspoň ten druhý hráč věděl že mám mute a nespamoval pořád do PM Dále mám návrh na přidání nové nemovitosti..: Tato nemovitost se nachází v Gantonu a dal bych ji třeba za 24 tis. Obrázky kde se to nachází: PS: Souhlasím s Vildou pro přidání nového jobu
na to mute je tady /muted, ať se kamarád může podívat tam
steamcommunity.com/profiles/76561198116297395/ socialclub.rockstargames.com/member/_time2kill Am ende steht der Sieg‏ Case: Zalman Z3+ CPU: AMD FX-8300 GPU: MSI GTX 960 PSU: Fortron Raider 750W RAM: 14GB DDR3
Fenrir
Fenrir
Player
Level 127
31/12/2014 02:08 PM
Návrh na vylepšení tunnigu. Kdyby se pořádal tunning na určitých místech, např. letiště, nebo nějaké patrové garaže. Tak by se tam dali pořadat minizavody. Na letišti by to byla rovinka, kde by se dva sešli na určitém místě, kde by byl start, napsali nějaký přikaz, a jeli krátký zavod na rovince. Kdyby to bylo garažích, tak by to nebyla rovinka, ale prostě výjezd do vrchu.
Návrh na vylepšení tunnigu.

Kdyby se pořádal tunning na určitých místech, např. letiště, nebo nějaké patrové garaže. Tak by se tam dali pořadat minizavody. Na letišti by to byla rovinka, kde by se dva sešli na určitém místě, kde by byl start, napsali nějaký přikaz, a jeli krátký zavod na rovince. Kdyby to bylo garažích, tak by to nebyla rovinka, ale prostě výjezd do vrchu.
Třikrát prokletí slabí, jejichž nejistota z nich činí otroky........
LPBatmanCZ
LPBatmanCZ
Gamer
Level 16
31/12/2014 10:41 PM
Návrh přídání na auta NEONY na auta by se mohly přidat NEONY zadarmo /neon mohl by se vybyrat jen z pár cca.5? modrá,zelená,růžová,červená,oranžová bl bych rád kdyby to tam bylo propagoval bych tento server
Návrh přídání na auta NEONY
na auta by se mohly přidat NEONY zadarmo /neon mohl by se vybyrat jen z pár cca.5? modrá,zelená,růžová,červená,oranžová bl bych rád kdyby to tam bylo propagoval bych tento server
V1LDA
V1LDA
Level 39
31/12/2014 10:51 PM
Trochu zkopírované a víš že WTLS je podle singleplayeru - kde neony nejsou . . . A píše se vybírat, ne vybyrat ;)
Návrh přídání na auta NEONY na auta by se mohly přidat NEONY zadarmo /neon mohl by se vybyrat jen z pár cca.5? modrá,zelená,růžová,červená,oranžová bl bych rád kdyby to tam bylo propagoval bych tento server
Trochu zkopírované a víš že WTLS je podle singleplayeru - kde neony nejsou . . .

A píše se vybírat, ne vybyrat ;)
☆ Klikni pro můj Steam účet ☆
Loginy
Loginy
Veteran
Level 46
01/01/2015 02:31 AM
Nazdar, dost hráčů (vč. mě) chce mít u domu policejní Cheetah. Hlavně proto, že na něm chceme neprůstřelný kola, brnění, specky atp. atp. a kupovat to jednorázově se nevyplatí. Ale když to nejde, tak to prostě nejde. Místo toho by ale mohla bejt v /shopu položka "Upgrade na policejní vozidlo". Po nákupu by hráč mohl ve vozidle plnit policejní misi, až dokud by auto nerespawnoval (nezničil) (tzn. po respawnu vozidla by zase policejní nebylo). Bylo by to omezený jen na nějaký vozidla, spíš jenom ten Cheetah. Cenu bych viděl na 5-10 CZK, aby si to hráči mohli kupovat třeba víckrát za den. Určitě bych takovou možnost uvítal a hojně využíval. Ode mně vše, Loginy
Nazdar,

dost hráčů (vč. mě) chce mít u domu policejní Cheetah. Hlavně proto, že na něm chceme neprůstřelný kola, brnění, specky atp. atp. a kupovat to jednorázově se nevyplatí. Ale když to nejde, tak to prostě nejde.
Místo toho by ale mohla bejt v /shopu položka "Upgrade na policejní vozidlo". Po nákupu by hráč mohl ve vozidle plnit policejní misi, až dokud by auto nerespawnoval (nezničil) (tzn. po respawnu vozidla by zase policejní nebylo). Bylo by to omezený jen na nějaký vozidla, spíš jenom ten Cheetah. Cenu bych viděl na 5-10 CZK, aby si to hráči mohli kupovat třeba víckrát za den.
Určitě bych takovou možnost uvítal a hojně využíval.

Ode mně vše,
Loginy
Premnozenec
Premnozenec
King of GTA
Level 90
01/01/2015 12:32 PM
Jedna věc, která by se docela hodila. Když mi někdo posílá zbraň, abych si mohl vybrat, zda jí chci nebo ne. Občas se mi stane, že mi někdo pošle zbraň a mně při střílení překáží, když třeba potřebuju rychle přehodit na jinou zbraň.
Jedna věc, která by se docela hodila.
Když mi někdo posílá zbraň, abych si mohl vybrat, zda jí chci nebo ne. Občas se mi stane, že mi někdo pošle zbraň a mně při střílení překáží, když třeba potřebuju rychle přehodit na jinou zbraň.
                                                                     S pozdravem Premnozenec
S4nTa
S4nTa
Player
Level 72
01/01/2015 02:42 PM
Ahoj, moc bych chtěl NiCe poprosit aby přidal lotto (je jedno o kolik) ale aby měl každý možnost koupit jen 1 los, aby to byla prostě loterie a šance 1/50 nebo 1/100 a ne že si někdo vykoupí 50 losů a má šanci na výhru 1/2, to už není loterie.. EDIT// Ta co je ted by samozřejmě zůstala, prostě by to byl takový bonus.
Ahoj, moc bych chtěl NiCe poprosit aby přidal lotto (je jedno o kolik) ale aby měl každý možnost koupit jen 1 los, aby to byla prostě loterie a šance 1/50 nebo 1/100 a ne že si někdo vykoupí 50 losů a má šanci na výhru 1/2, to už není loterie..

EDIT// Ta co je ted by samozřejmě zůstala, prostě by to byl takový bonus.
Jak můžete stále přemýšlet nad světem jako reálným, když ego, které o jeho reálnosti rozhoduje je nehmatatelné?
Coronka
Coronka
Shoplifter
Level 58
04/01/2015 04:59 PM
Navrhujem pridat tento dom a k nemu cp :)
Navrhujem pridat tento dom a k nemu cp :)
Jackpal
Jackpal
Legendary player
Level 64
05/01/2015 08:06 PM
Ahoj, po velké době sem něco píšu a je to samozřejmě možná blbe či bláznivé. Samozřejmě není to nic zvláštního a myslím že asi už to tu bylo, ale to nevím. Můj návrh: Takže dostal jsem nápad udělat hodnost EVENTER, který samozřejmě víte, co znamená být eventer. Tento účel by asi trochu prospělo AT, že by měli méně práce a hodně času se třeba zabývat něčím jiným ale i tak nadále by mohli zakládat či libo dělat eventy. Co by jako eventer obsahoval: Tak samozřejmě nějaké to právo na založení eventu, zónu a anketu (myslím hlasovaní na serveru). Samozřejmě bylo by max eventeru např. 5, aby jich pak nebylo hodně a pak se mezi sebou hádaly a to nechceme přeci. Asi jak to budete číst tak to rovnou odepíšete, to nemusí být nebo něco podobného. Je to jen návrh a já ho zkusil protože myslím že je to dobrý nápad. Jinak na závěr jsem si udělal trapas menší :D
Ahoj, po velké době sem něco píšu a je to samozřejmě možná blbe či bláznivé. Samozřejmě není to nic zvláštního a myslím že asi už to tu bylo, ale to nevím.
Můj návrh:
Takže dostal jsem nápad udělat hodnost EVENTER, který samozřejmě víte, co znamená být eventer. Tento účel by asi trochu prospělo AT, že by měli méně práce a hodně času se třeba zabývat něčím jiným ale i tak nadále by mohli zakládat či libo dělat eventy.
Co by jako eventer obsahoval:
Tak samozřejmě nějaké to právo na založení eventu, zónu a anketu (myslím hlasovaní na serveru).
Samozřejmě bylo by max eventeru např. 5, aby jich pak nebylo hodně a pak se mezi sebou hádaly a to nechceme přeci.
Asi jak to budete číst tak to rovnou odepíšete, to nemusí být nebo něco podobného. Je to jen návrh a já ho zkusil protože myslím že je to dobrý nápad.
Jinak na závěr jsem si udělal trapas menší :D
Člen klanu PMJ

New post

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules

Active threads

Login error
28 minutes ago
Problem in loggin in
3 hours ago
lol thats funny