Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

--- Návrhy ---

AnoSefe
AnoSefe
Gamer
Level 45
29/03/2015 03:37 AM
návrh, aby překupník zbraní mohl nakládat zbraně i v ostatních městech SF a LV
návrh, aby překupník zbraní mohl nakládat zbraně i v ostatních městech SF a LV
Dudkass
Dudkass
Level 145
29/03/2015 01:08 PM
Návrh Teraz je 7loterii tak by sa mohlo hrať o 15M napriklad aby bolo dokopy 10loterii Návrh Ked neaky iny gangster zautoči na moje uzemi tak to napiše pod chatom kde bylo napadeno uzemi a tak by sa to mohlo zobrazovat napriklad každu 1minutu + aby tam pisalo jaky je tam čas a to iste by bolo že ked moj gang zautoči na neake uzemi aby to tam posalo kde a čas
Návrh Teraz je 7loterii tak by sa mohlo hrať o 15M napriklad aby bolo dokopy 10loterii
Návrh Ked neaky iny gangster zautoči na moje uzemi tak to napiše pod chatom kde bylo napadeno uzemi a tak by sa to mohlo zobrazovat napriklad každu 1minutu + aby tam pisalo jaky je tam čas a to iste by bolo že ked moj gang zautoči na neake uzemi aby to tam posalo kde a čas
Kozacek
Kozacek
Level 22
29/03/2015 07:47 PM
Návrh:Napadl mě návrh povolit práci překupníka zbraní ve vozidle Rumpo.Pokud to je možná byl bych rád za realizaci .
Návrh:Napadl mě návrh povolit práci překupníka zbraní ve vozidle Rumpo.Pokud to je možná byl bych rád za realizaci .
[MHD]Ladislav
Jackpal
Jackpal
Legendary player
Level 64
29/03/2015 08:28 PM
Ahoj, co přidat XP když se zúčastním nějakého eventu např. za účast třeba 500XP a pokud kdyby hráč vyhrál event tak třeba 1000XP. Samozřejmě zaleží na hlavním adminovi kolik on povolí množství XP na eventy.
Ahoj, co přidat XP když se zúčastním nějakého eventu např. za účast třeba 500XP a pokud kdyby hráč vyhrál event tak třeba 1000XP. Samozřejmě zaleží na hlavním adminovi kolik on povolí množství XP na eventy.
Člen klanu PMJ
Corina
Corina
Vandal
Level 68
30/03/2015 12:26 AM
Přídat do /pravidla nebo prostě někam seznam povolených bugu/glitchu
Přídat do /pravidla nebo prostě někam seznam povolených bugu/glitchu
Axee
Axee
Level 78
30/03/2015 01:56 AM
Možnost odstraněni Druhe barvy na vozidlu zdarma , jak je to u kol,spoileru,hydrauliky
Možnost odstraněni Druhe barvy na vozidlu zdarma , jak je to u kol,spoileru,hydrauliky
Kordex
Kordex
Legendary player
Level 117
30/03/2015 06:50 AM
Pridat do /settings vypnuti hodin takto musim pokazde psat /clocks
Pridat do /settings vypnuti hodin takto musim pokazde psat /clocks
ads
ads
Kingpin
Level 122
30/03/2015 07:55 AM
Vždy ak ubránim svoje územie.. napíše mi to že za ubraneni tohohle územi ste nezísakaly žiadne peníze.. Tak aby sa za ubranenie dostavalo napr polovica z toho uzemia či bude 4min abo 2 min odmena nejaka.
Vždy ak ubránim svoje územie.. napíše mi to že za ubraneni tohohle územi ste nezísakaly žiadne peníze..
Tak aby sa za ubranenie dostavalo napr polovica z toho uzemia či bude 4min abo 2 min odmena nejaka.
SPIIINA
SPIIINA
Legendary player
Level 165
30/03/2015 03:36 PM
Když se zrušil job řidiče limuzíny, tak aby se zrušily achievementy vztahující se k tomuto povolání. Svézt se 10 a 50 v limuzíně.
Když se zrušil job řidiče limuzíny, tak aby se zrušily achievementy vztahující se k tomuto povolání. Svézt se 10 a 50 v limuzíně.
MrZohan
MrZohan
Boss
Level 91
30/03/2015 11:37 PM
Mohlo by sa dat do /gps povolanie vymahac? Pretoze velmi tazko sa vysvetluje novacikom, kde je to presne, ked este nevedia rozdelit mesto, ulice a podobne. Diky
Mohlo by sa dat do /gps povolanie vymahac? Pretoze velmi tazko sa vysvetluje novacikom, kde je to presne, ked este nevedia rozdelit mesto, ulice a podobne. Diky

New post

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules

Active threads

--- Suggestions ---
1 hour ago
date unban
3 hours ago
--- Bug reports ---
4 hours ago
Heim