Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

--- Návrhy ---

MaselkoPMJ
MaselkoPMJ
Colonel
Level 117
30/07/2016 03:38 PM
Prej jen kvůli stats. Nejlůepší je to položit tam kde je nejvíce hráčů, to není pro stats, to je jiná liga. Když přijedem tak radši naběhneš na miny a házíš u nemocky dál.... Pro mě prostě inteligence někde hodně daleko.... Spíš bych omezil časově házení min, nebo počtem vyhozených. Případně možnost zneškodnění nějáký zakoupením něčeho cím bych je dokázal byť třeba za 5 sec zneškodnit. Nebo taky přidat do auta zlepšení odolnosti proti minám (aby to tolik neubíralo).
Napsal jsi tu pohádku pěkně a ani není krátká jen tě opravím nerozházím 350 min ale věčinou tak 2000 min,dále pak nestojím na jednom místě a nerozhazuji je kolem sebe jen proste chodím a dávám miny kam se mě zrovna chce a rozhodně se za nimi neschovávám nevím co ty máš zrovna za problém ale vždy mě někdo dokáže zatknou ani ne do jedné minuty vlastně strávím víc času ve vezení než na svobodě.Pak tu je to stou zábavou vážně si myslíš že se u toho bavím když musím 4h denně psát /mina ?.Dělám to už jen kvůli stats,věř že mě na serveru baví mnohem víc dělat joby než znásilňovat klávesnici slovem /mina.

Prej jen kvůli stats. Nejlůepší je to položit tam kde je nejvíce hráčů, to není pro stats, to je jiná liga. Když přijedem tak radši naběhneš na miny a házíš u nemocky dál.... Pro mě prostě inteligence někde hodně daleko....

Spíš bych omezil časově házení min, nebo počtem vyhozených. Případně možnost zneškodnění nějáký zakoupením něčeho cím bych je dokázal byť třeba za 5 sec zneškodnit. Nebo taky přidat do auta zlepšení odolnosti proti minám (aby to tolik neubíralo).
youtu.be/Cr7gT64eZGc?t=14 Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic, můžeš se jen smát ze svých plných plic.. odeslemezdarma.cz/produkt/big-size-enter-antistresovy-polstar-na-usb/
PantsDown
PantsDown
Nobody Special
Level 71
30/07/2016 04:19 PM
Zrušit je rovnou a je klid.
Prej jen kvůli stats. Nejlůepší je to položit tam kde je nejvíce hráčů, to není pro stats, to je jiná liga. Když přijedem tak radši naběhneš na miny a házíš u nemocky dál.... Pro mě prostě inteligence někde hodně daleko.... Spíš bych omezil časově házení min, nebo počtem vyhozených. Případně možnost zneškodnění nějáký zakoupením něčeho cím bych je dokázal byť třeba za 5 sec zneškodnit. Nebo taky přidat do auta zlepšení odolnosti proti minám (aby to tolik neubíralo).
Zrušit je rovnou a je klid.
DarthBlackSunSidious
DarthBlackSunSidious
Level 117
30/07/2016 04:54 PM
Jsem moc rád, že se ti pohádka líbila. Nevidím však v tom žádnou zášť proti tobě, jen se mi to hodilo to sem napsat, protože se zareagoval na Timův příspěvek ohledně min. A jak se říká, potrefená husa se vždycky ozve, tak se také stalo. Ozval si se ty, protože jsi momentálně největší spotřebitel min s detekcí pohybu. To číslo "350" bylo střelené od boku a bylo to s nadsázkou. Teda omlouvám se, že jsem tě tolik podcenil. Tvé schopnosti rozházet miny jsou mnohonásobně vyšší. Díky za informaci. Samozřejmě, že statistiku dělat můžeš. Však jsem psal, každého věc jakou má zábavu. Nikdo tě však nenutí, psát 2000x denně /mina. Děláš to ze své vlastní vůle, stejně jako my hrajeme za policii. Nám se jedná spíše o to rovnocenné hraní. To, že neutíkáš před policií, je zase a opět čistě tvá věc. Ale to že rozházíš před stanicí tvých několik stovek min, nebo inteligentně položíš před vrata garáže, je stejně inteligentní, jako tam hodit bodce. Druhé hráče to zkrátka omezuje a oni nemají možnost se proti tomu bránit. Z toho důvodu bychom rádi, kdyby se systém min mohl poupravit. Jako se časem poupravilo vše, když halda hráčů využívala a zneužívala a nadále využívá a zneužívá určitých věcí a mají děsnou srandu z toho, když se druzí rozčilují. Poprosím tě, buď tak hodný a nechytej mě za slovo, ano? Nenarážím konkrétně na tebe. Takových je na serveru hromada, čili má zmínka je na celý kolektiv. Ale jak jsem výše psal, tak níže připomínám, že má předešlá reakce byla na potrefenou husu. Děkuji za pochopení. Hezký den a hodně zábavy.
Jsem moc rád, že se ti pohádka líbila. Nevidím však v tom žádnou zášť proti tobě, jen se mi to hodilo to sem napsat, protože se zareagoval na Timův příspěvek ohledně min. A jak se říká, potrefená husa se vždycky ozve, tak se také stalo. Ozval si se ty, protože jsi momentálně největší spotřebitel min s detekcí pohybu. To číslo "350" bylo střelené od boku a bylo to s nadsázkou. Teda omlouvám se, že jsem tě tolik podcenil. Tvé schopnosti rozházet miny jsou mnohonásobně vyšší. Díky za informaci. Samozřejmě, že statistiku dělat můžeš. Však jsem psal, každého věc jakou má zábavu. Nikdo tě však nenutí, psát 2000x denně /mina. Děláš to ze své vlastní vůle, stejně jako my hrajeme za policii. Nám se jedná spíše o to rovnocenné hraní. To, že neutíkáš před policií, je zase a opět čistě tvá věc. Ale to že rozházíš před stanicí tvých několik stovek min, nebo inteligentně položíš před vrata garáže, je stejně inteligentní, jako tam hodit bodce. Druhé hráče to zkrátka omezuje a oni nemají možnost se proti tomu bránit. Z toho důvodu bychom rádi, kdyby se systém min mohl poupravit. Jako se časem poupravilo vše, když halda hráčů využívala a zneužívala a nadále využívá a zneužívá určitých věcí a mají děsnou srandu z toho, když se druzí rozčilují. Poprosím tě, buď tak hodný a nechytej mě za slovo, ano? Nenarážím konkrétně na tebe. Takových je na serveru hromada, čili má zmínka je na celý kolektiv. Ale jak jsem výše psal, tak níže připomínám, že má předešlá reakce byla na potrefenou husu. Děkuji za pochopení. Hezký den a hodně zábavy.
radoS7T
radoS7T
Gamer
Level 9
30/07/2016 05:40 PM
To isté sa stalo mne včera chcel som sa dať k polícii v LS ale nie je tam 300 mín tak musím tam ísť na 3-krat aby som sa vôbec dostal do garáže.. Dosť to obmedzuje hráčov, ale to ty asi nechápeš pantocho.
To isté sa stalo mne včera chcel som sa dať k polícii v LS ale nie je tam 300 mín tak musím tam ísť na 3-krat aby som sa vôbec dostal do garáže.. Dosť to obmedzuje hráčov, ale to ty asi nechápeš pantocho.
Žijeme tu a práve teraz tak si užívajme tento život na plno! :)
PantsDown
PantsDown
Nobody Special
Level 71
30/07/2016 07:03 PM
Jn nechápu to.
Jn nechápu to.
radoS7T
radoS7T
Gamer
Level 9
30/07/2016 07:05 PM
ktovie kym .. :D
ktovie kym .. :D
Žijeme tu a práve teraz tak si užívajme tento život na plno! :)
KREDENC22
KREDENC22
Capo
Level 122
30/07/2016 08:24 PM
Možnosť blokovať súkromné správy od zahraničných hráčov. Skoro všetci Angličania a ostatný zo zahraničia mi píšu do PM blbosti ako Allahu akbar, žobrajú o peniaze a tak dalej. Dávam /ignore ale beztak oni sa relognú a zase...
Možnosť blokovať súkromné správy od zahraničných hráčov. Skoro všetci Angličania a ostatný zo zahraničia mi píšu do PM blbosti ako Allahu akbar, žobrajú o peniaze a tak dalej. Dávam /ignore ale beztak oni sa relognú a zase...
B0SS
B0SS
Legendary player
Level 102
31/07/2016 08:53 AM
Pridat denni ukoly: Vyhrat $xx v sazkách na dostihy, videopokeru, hernich automatech, rulete Spotrebovat x gramů kokainu/marihuany. Odpalit x bomb do auta. Stravit x minut ve vezeni/posilovne. Pokud uz tam takove ukoly jsou, tak se omlouvam, ale jeste jsem je nevidel.
Pridat denni ukoly:
Vyhrat $xx v sazkách na dostihy, videopokeru, hernich automatech, rulete
Spotrebovat x gramů kokainu/marihuany.
Odpalit x bomb do auta.
Stravit x minut ve vezeni/posilovne.
Pokud uz tam takove ukoly jsou, tak se omlouvam, ale jeste jsem je nevidel.
DarthBlackSunSidious
DarthBlackSunSidious
Level 117
31/07/2016 02:46 PM
Upravit systém pokládání min. Například: 1. položit minu 1x za 5 minut 2. maximální počet položených min - 10 3. možnost zneškodnění miny střelbou 4. Za položení všech 5 min získat hvězdu hledanosti, za ohrožování.
Upravit systém pokládání min.

Například:

1. položit minu 1x za 5 minut
2. maximální počet položených min - 10
3. možnost zneškodnění miny střelbou
4. Za položení všech 5 min získat hvězdu hledanosti, za ohrožování.
TESSAK
TESSAK
Commentator
Level 88
31/07/2016 06:12 PM
Jen aby to měli hoši z PMJ jednoduší, že
Upravit systém pokládání min.

Například:

1. položit minu 1x za 5 minut
2. maximální počet položených min - 10
3. možnost zneškodnění miny střelbou
4. Za položení všech 5 min získat hvězdu hledanosti, za ohrožování.
Jen aby to měli hoši z PMJ jednoduší, že

New post

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules

Active threads

Refund
5 hours ago
what the hell?
6 hours ago
Hello
7 hours ago