Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

--- Návrhy ---

ReadyBoss
ReadyBoss
Legendary player
Level 89
09/10/2017 05:37 PM
Přesně jak říká DropsiK. Kup si zbraně a braň se, už mi trhají oči ty tvoje ubrečené kecy.
a právě proti takovým *** jako si ty by se to hodilo nejvíc
ne každý na serveru umí sawny aby si to s tebou rozdal 1v1, takhle by sis aspoň mohl zabíjet warezy a ne hráče kteří nechodí na WTLS jenom umírat
navíc tyhle killi brzy max. dovedou k tomu že na serveru budou hrát jen lowky a kvůli nim nepudou na server normální hráči
Přesně jak říká DropsiK. Kup si zbraně a braň se, už mi trhají oči ty tvoje ubrečené kecy.
niCe
niCe
Legendary player
Lead Manager
Level 268
09/10/2017 06:13 PM
Tak nikdo vam nebrani jit za policii a takove hrace zatykat, kdyz pak budou vic ve vezeni nez venku, tak je to zabijeni prestane bavit...
Tak nikdo vam nebrani jit za policii a takove hrace zatykat, kdyz pak budou vic ve vezeni nez venku, tak je to zabijeni prestane bavit...
Farman52
Farman52
Mack
Level 51
09/10/2017 06:22 PM
je to nepřestane bavit .. oni rádi zabíjejí rádi a hlavně si najdou způsob vždy jak si sundat hvězdičky (mít kamaráda Právníka)...

je to nepřestane bavit .. oni rádi zabíjejí rádi a hlavně si najdou způsob vždy jak si sundat hvězdičky (mít kamaráda Právníka)...
Omm
Omm
Shoplifter
Moderator
Level 81
09/10/2017 06:39 PM
vůbec nevím co řešíte :D já celé dny jezdím na motorce po celém SAN a docela delší dobu mě nikdo nezabil. Není tak těžké se třeba mírně naučit bránit. Nevidím důvod nějakého debilního passy modu. Pokud si na webu nastavím "Ukázat peníže pouze přátelům" tak, aby si ve hře přes /webmoney mohli zobrazit pouze přátelé nebo nikdo. Zrušit Topku "UNIKÁTNÍCH STUNTŮ SPLNĚNO" protože ji nelze překonat.
vůbec nevím co řešíte :D já celé dny jezdím na motorce po celém SAN a docela delší dobu mě nikdo nezabil.
Není tak těžké se třeba mírně naučit bránit. Nevidím důvod nějakého debilního passy modu.

Pokud si na webu nastavím "Ukázat peníže pouze přátelům" tak, aby si ve hře přes /webmoney mohli zobrazit pouze přátelé nebo nikdo.
Zrušit Topku "UNIKÁTNÍCH STUNTŮ SPLNĚNO" protože ji nelze překonat.
RA7ANT
RA7ANT
Headhunter
Level 76
09/10/2017 09:15 PM
aby sa vrátil starý systém ohňostroja... teraz keď ho odpálim vybuchne celkom dosť pri zemi... bolo by lepšie trochu nasmerovať trajektoriu viac k oblohe
aby sa vrátil starý systém ohňostroja... teraz keď ho odpálim vybuchne celkom dosť pri zemi... bolo by lepšie trochu nasmerovať trajektoriu viac k oblohe
TwentyOne
TwentyOne
Level 57
09/10/2017 09:19 PM
Však gta je o zabijeni a wtls neni seznamka .. (sice někteří to tak mají ) A když jsou policajtí levý tak neuděláš nic ..

Však gta je o zabijeni a wtls neni seznamka .. (sice někteří to tak mají )
A když jsou policajtí levý tak neuděláš nic ..
„Ten, kdo se nikdy nedopustil chyby, se nikdy nepokusil o něco nového.“ - Albert Einstein
MrSteve
MrSteve
Friendly
Level 82
09/10/2017 10:29 PM
U toho samého právníka hvězdičky můžeš setřást jen jednou a jen dvě.
Farman52
Farman52
Mack
Level 51
10/10/2017 04:36 PM
ale i tak najdou jiný způsob :/

ale i tak najdou jiný způsob :/
TwentyOne
TwentyOne
Level 57
10/10/2017 04:40 PM
Nebo je taký větší pravděpodobnost .že přestanou hrát . když v podstatě gta je o zabijení .. apod..

Nebo je taký větší pravděpodobnost .že přestanou hrát . když v podstatě gta je o zabijení .. apod..
„Ten, kdo se nikdy nedopustil chyby, se nikdy nepokusil o něco nového.“ - Albert Einstein
Seth
Seth
Level 103
11/10/2017 01:16 AM
Je toho víc, co mám na srdci... takže to rozdělím do tří bodů. 1) Ježiši kriste, zase se řeší zabíjení... to vám nestačí psychickej stav? Nechtěli byste taky třeba přidělat manželství, dělání dětiček a tak.. a přejmenovat to na WTTS (Welcome to the sims)??? Jak už tu někdo poznamenal... je to GTA, takže je a bude o zabíjení. A pokud to někomu vadí, nikdy není problém, když mě někdo zabíjím prostě se přesunout jinam. 2) Spíš bych navrhoval, aby se DM, na nichž nikdo není nebo je tam jen jeden člověk, sama rušila ihned a nemuselo se čekat 5 minut. Pokud vím, dřív to tak bylo nebo ne? Mohu se zeptat, proč se to změnilo? Přišlo mi lepší, aby se DM zrušilo, pokud na něm nikdo není... 3) U DM s M4 by bylo fajn nějak upravit spawny. Když hraju a zemřu, pořád se spawnuju dolu. Nebo mám alespoň pocit, že skoro vždy. Přijde mi, že dřív byly spawny lépe rozložené.
Je toho víc, co mám na srdci... takže to rozdělím do tří bodů.

1) Ježiši kriste, zase se řeší zabíjení... to vám nestačí psychickej stav? Nechtěli byste taky třeba přidělat manželství, dělání dětiček a tak.. a přejmenovat to na WTTS (Welcome to the sims)??? Jak už tu někdo poznamenal... je to GTA, takže je a bude o zabíjení. A pokud to někomu vadí, nikdy není problém, když mě někdo zabíjím prostě se přesunout jinam.

2) Spíš bych navrhoval, aby se DM, na nichž nikdo není nebo je tam jen jeden člověk, sama rušila ihned a nemuselo se čekat 5 minut. Pokud vím, dřív to tak bylo nebo ne? Mohu se zeptat, proč se to změnilo? Přišlo mi lepší, aby se DM zrušilo, pokud na něm nikdo není...

3) U DM s M4 by bylo fajn nějak upravit spawny. Když hraju a zemřu, pořád se spawnuju dolu. Nebo mám alespoň pocit, že skoro vždy. Přijde mi, že dřív byly spawny lépe rozložené.

New post

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules

Active threads

Hey admins
13 seconds ago
Cheating is it?
44 seconds ago
Im still Banned?
26 minutes ago
Show your self off.