Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

--- Návrhy ---

Dominoo
Dominoo
Experienced player
Helper
Level 72
17/11/2017 10:37 PM
Pridal by som budovu a ta budova by patrila pod stredisko k taxíkom a tam by sa spawnovali.
Pridal by som budovu a ta budova by patrila pod stredisko k taxíkom a tam by sa spawnovali.
„Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ "Ak by sa dal vrátiť čas, vrátil by som ho a napravil svoje chyby"
Pablo23
Pablo23
Legendary player
Helper
Level 47
18/11/2017 11:36 AM
Přidal bych NPC kteří by se objevovali u silnic. Když by jsi nu nich zastavil a zmáčkl nějakou klávesu tak by nastoupili k tobě do auta a ukazal by se ti checkpoint kam je mas dovezt. Něco jako stopeři.
Přidal bych NPC kteří by se objevovali u silnic. Když by jsi nu nich zastavil a zmáčkl nějakou klávesu tak by nastoupili k tobě do auta a ukazal by se ti checkpoint kam je mas dovezt. Něco jako stopeři.
Steve5
Steve5
Liked
Administrator
Level 68
18/11/2017 11:58 AM
Dobrý nápad
ak sa pretáčajú kolesa na miste aby po nikoľkých sekundách praskli.
Dobrý nápad
Elthei
Elthei
Veteran
Helper
Level 104
18/11/2017 12:11 PM
Přidal bych pár nových misí pro tyto postavy Salvatore Leone, Ken Rosenberg, Ryder, Sweet, Catalina, Jizzy B, T-Bone Mendez, Frank Tenpeny a to je vše.
Přidal bych pár nových misí pro tyto postavy
Salvatore Leone, Ken Rosenberg, Ryder, Sweet, Catalina, Jizzy B, T-Bone Mendez, Frank Tenpeny a to je vše.
Každý si zaslouží mou pomoc, ale ne každý ji potřebuje
Farman52
Farman52
Mack
Level 51
18/11/2017 12:48 PM
pro Franka už je..... pro Salvatora je to skoro stejný jako pro Kena takže místo toho to bude Mafie a pro T-Bona se neplnilo v SinglePlayeru
Přidal bych pár nových misí pro tyto postavy Salvatore Leone, Ken Rosenberg, Ryder, Sweet, Catalina, Jizzy B, T-Bone Mendez, Frank Tenpeny a to je vše.

pro Franka už je..... pro Salvatora je to skoro stejný jako pro Kena takže místo toho to bude Mafie a pro T-Bona se neplnilo v SinglePlayeru
Steve5
Steve5
Liked
Administrator
Level 68
18/11/2017 01:07 PM
Mohl by se přidat příkaz na zjištění výherců v QUB3D.
Mohl by se přidat příkaz na zjištění výherců v QUB3D.
Elthei
Elthei
Veteran
Helper
Level 104
18/11/2017 03:13 PM
To vím, ale T-Bone je přeci dorgový kurýr, takže by se tam dalo něco vymyslet :-)
pro T-Bona se neplnilo v SinglePlayeru
To vím, ale T-Bone je přeci dorgový kurýr, takže by se tam dalo něco vymyslet :-)
Každý si zaslouží mou pomoc, ale ne každý ji potřebuje
B0SS
B0SS
Legendary player
Level 102
18/11/2017 07:47 PM
Když si vypnu barvu uzemí gangu, aby se taky nastavila barva nazvu lokace na tu defaultni.
Když si vypnu barvu uzemí gangu, aby se taky nastavila barva nazvu lokace na tu defaultni.
Svk
Svk
Upstanding Citizen
Level 101
18/11/2017 11:03 PM
Keď niekto založí aukci aby sa nedalo respawnut vozdilo ktoré je v aukcii ani do vody hodiť strašné veľa ľudí to zneužíva
Keď niekto založí aukci aby sa nedalo respawnut vozdilo ktoré je v aukcii ani do vody hodiť strašné veľa ľudí to zneužíva
D3rk
D3rk
Level 17
19/11/2017 07:24 AM
Ja by som spravil jednu vec a to že na vianoce alebo všeobecne na zimu dať do Gta San Andreas WTLS SNEH Bolo by to super a ktomu ešte aj aby auto sa správalo ako v zime! :) Ďakujem
Ja by som spravil jednu vec a to že na vianoce alebo všeobecne na zimu dať do Gta San Andreas WTLS [/b]SNEH[b] Bolo by to super a ktomu ešte aj aby auto sa správalo ako v zime! :) Ďakujem

New post

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules

Active threads

--- Bug reports ---
2 minutes ago
Hunter refund
12 minutes ago
Error
5 hours ago
More