Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

SuggestionsNávrhy na SA-MP

1... 1757 1758 1759 1760 1761... 2517
Dominoo
Dominoo Master Level 111 26/12/2017 12:46 AM
Ked ste taxikar aby k vam nemohol nastupit hrac ktory ma wl. Ak k vam nastupi hrac s wl a zatkne ho policajt pri cieli nedostanete odmenu !
Ked ste taxikar aby k vam nemohol nastupit hrac ktory ma wl. Ak k vam nastupi hrac s wl a zatkne ho policajt pri cieli nedostanete odmenu !
Kto nič nerobí, nič nepokazí
Adamos
Adamos Veteran Level 115 26/12/2017 10:27 AM
Mam navrh na zmenu jobu pyrotechnika. A to zneskodnenie bomby pomocou kombinacie tlacidiel podobne, ako je tomu pri tanecnych alebo lowriderovych sutaziach. Pri nespravnom alebo neskorom pouziti tlacidiel, by bomba explodovala. A tym padom zvysit aj trosku odmenu.
Mam navrh na zmenu jobu pyrotechnika. A to zneskodnenie bomby pomocou kombinacie tlacidiel podobne, ako je tomu pri tanecnych alebo lowriderovych sutaziach. Pri nespravnom alebo neskorom pouziti tlacidiel, by bomba explodovala. A tym padom zvysit aj trosku odmenu.
KRATAS
KRATAS Outlaw Level 42 26/12/2017 11:31 PM
to je skoda ja o te moznosti f7 vim ale vypne to jak rikas i hud a mapu co je na nic pak :D ja bych jen chat vypnout nic vic ...myslis ze to fakt nejde? ani kdyby nice chtel?
tuto možnost niCe nemůže přidat to vypne jak chat tak hud a mapu
to je skoda ja o te moznosti f7 vim ale vypne to jak rikas i hud a mapu co je na nic pak :D ja bych jen chat vypnout nic vic ...myslis ze to fakt nejde? ani kdyby nice chtel?
gangster bracho jak v realu tak i v hre
MaselkoPMJ
MaselkoPMJ Level 121 27/12/2017 11:55 AM
Aby niCe odstranil ze "seznamu sprostých slov" mé oblíbené jídlo "kuře Vindaloo" (také seriál Červený trpaslík). Zvlášť to jde napsat, ale dohromady to dává mute a hlava mi nebere z čím to že to mutuje :/
Aby niCe odstranil ze "seznamu sprostých slov" mé oblíbené jídlo "kuře Vindaloo" (také seriál Červený trpaslík). Zvlášť to jde napsat, ale dohromady to dává mute a hlava mi nebere z čím to že to mutuje :/
youtu.be/Cr7gT64eZGc?t=14
Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic, můžeš se jen smát ze svých plných plic..

odeslemezdarma.cz/produkt/big-size-enter-antistresovy-polstar-na-usb/
LemanMiKe
LemanMiKe Reviewer Level 101 27/12/2017 01:49 PM
Bylo by super kdyby byla možnost kupovat auta přes počítač, mohlo by to fungovat podobně jako s dinasty
Bylo by super kdyby byla možnost kupovat auta přes počítač, mohlo by to fungovat podobně jako s dinasty
nsasHrobnik
nsasHrobnik Nobody Special Level 26 27/12/2017 02:26 PM
chtít může, ale můžou to udělat jen vývojáři samp tohle není 1. server kde o to hráči žádaj
to je skoda ja o te moznosti f7 vim ale vypne to jak rikas i hud a mapu co je na nic pak :D ja bych jen chat vypnout nic vic ...myslis ze to fakt nejde? ani kdyby nice chtel?
chtít může, ale můžou to udělat jen vývojáři samp
tohle není 1. server kde o to hráči žádaj
TheLastGrimm
TheLastGrimm Legendary player Level 96 27/12/2017 06:40 PM
Pridat vice map do Hide and seek, treba ruzna mista v Ocean docks a restricted area
Pridat vice map do Hide and seek, treba ruzna mista v Ocean docks a restricted area
Proteine
Proteine Litterer Level 59 27/12/2017 09:24 PM
Ale ono už niečo take je v /set tušim blokovat správy od hráčov ktory su daleko
caute docela by se hodilo moznost nechat si odstranit jenom chat :) nebo si v /set zvolit moznosti ktere jenom chcete v chatu ukazovat uz mi ty vecne hadky kidu kazi hru a i kdyz se tam nechcu divat tak vidim periferne ze tam neco je a cuka mi tam oko :D
Ale ono už niečo take je v /set tušim blokovat správy od hráčov ktory su daleko
nsasHrobnik
nsasHrobnik Nobody Special Level 26 27/12/2017 11:19 PM
Poslední dobou dělám často taxikáře a všiml jsem si že někteří hráči jezdí spolu např. si sednou 2 a jeden vybere cíl, ale v cíli vystoupí oba a jdou spolu dal. Tak jestli by se zkusilo upravit odměnu že za 1 hráče by bylo 9k a za dva 12k aby ten druhý nejel zadarmo. Nebo když jedou 3 stejným směrem tak za to dát 15k atd. Prostě za každého hráče navíc + nějaka ta tisícovka + někteří hráči dávají /taxi z lokace kde je taxikář nevidí a jelikož je v taxi pc pro vybrání cíle pro zákazníka, tak pro řidiče udělat pc kde by byla možnost si hráče označit ( v podstatě to samé co u policie) a taxikářům to i ulehčí práci. Ono když jste v idlewoodu a zavolaj z nějaký rite a vy pak nemate toho zákazníka na mapě tak je to hledáni krapet fuška
Poslední dobou dělám často taxikáře a všiml jsem si že někteří hráči jezdí spolu např. si sednou 2 a jeden vybere cíl, ale v cíli vystoupí oba a jdou spolu dal. Tak jestli by se zkusilo upravit odměnu že za 1 hráče by bylo 9k a za dva 12k aby ten druhý nejel zadarmo. Nebo když jedou 3 stejným směrem tak za to dát 15k atd. Prostě za každého hráče navíc + nějaka ta tisícovka
+ někteří hráči dávají /taxi z lokace kde je taxikář nevidí a jelikož je v taxi pc pro vybrání cíle pro zákazníka, tak pro řidiče udělat pc kde by byla možnost si hráče označit ( v podstatě to samé co u policie) a taxikářům to i ulehčí práci. Ono když jste v idlewoodu a zavolaj z nějaký rite a vy pak nemate toho zákazníka na mapě tak je to hledáni krapet fuška
RomckyyPankoo
RomckyyPankoo Editor Level 90 28/12/2017 08:41 AM
- Zvýšit limit pro posíláni a prodávání CZK- Protoze pro mě jako pro gamblera je 500 málo )
- Zvýšit limit pro posíláni a prodávání CZK- Protoze pro mě jako pro gamblera je 500 málo )
1... 1757 1758 1759 1760 1761... 2517