Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

SuggestionsNávrhy na SA-MP

1... 1834 1835 1836 1837 1838... 2517
Proteine
Proteine Litterer Level 59 12/05/2018 05:30 PM
Nech sa da dat report ked mam mute akurat som natrafil na cheatera a nemal som s to ako oznamit
Nech sa da dat report ked mam mute akurat som natrafil na cheatera a nemal som s to ako oznamit
GDLK
GDLK Felon Level 144 12/05/2018 08:02 PM
Nemas porusovat pravidla chatu a urcite by jsi mohl byt prospesny, pak si musis hold pockat. Tohle tu uz jako navrh bylo nekolikrat a vzdy zamitnuto.
Nech sa da dat report ked mam mute akurat som natrafil na cheatera a nemal som s to ako oznamit

Nemas porusovat pravidla chatu a urcite by jsi mohl byt prospesny, pak si musis hold pockat. Tohle tu uz jako navrh bylo nekolikrat a vzdy zamitnuto.
RanCH
RanCH Level 65 12/05/2018 09:03 PM
Nevim jestli to tu je, ale bylo by dobry, kdyby sel bodyguardum nastavovat bonus jednotlive. Nekteri pracuji mene, jiny zase vice, ale bonus maji stejny.
Nevim jestli to tu je, ale bylo by dobry, kdyby sel bodyguardum nastavovat bonus jednotlive. Nekteri pracuji mene, jiny zase vice, ale bonus maji stejny.
Sly
Sly Editor Level 55 12/05/2018 11:05 PM
Přidat na server banku ? Na půjčky peněz ? Hráč by si mohl vypůjčit dejme tomu limit 100k, který by se mohl navyšovat s levelem, penězi hráče, whatever s čím (Nový hráč s 3500 max. půjčka 30k, hráč s několika miliony a vysokým lvl max půjčka 1M, příklad). Mohl by tam být drobný úrok kterým by mohl hýbat /kongres ? Pokud by nevrátil money včas tak jail na plácnu 5:00 min a současně odečíst dlužné peníze + poplatek za nesplacení, strhnout money klidně do mínusu. Hráč by pak nemohl koupit cokoli dokud by nevydělal jobem peníze zpět do +. Nevím zda je to uskutečnitelné ale možná by to omezilo nekonečné dohady a stížnosti o okrádání atd.
Přidat na server banku ? Na půjčky peněz ? Hráč by si mohl vypůjčit dejme tomu limit 100k, který by se mohl navyšovat s levelem, penězi hráče, whatever s čím (Nový hráč s 3500 max. půjčka 30k, hráč s několika miliony a vysokým lvl max půjčka 1M, příklad). Mohl by tam být drobný úrok kterým by mohl hýbat /kongres ? Pokud by nevrátil money včas tak jail na plácnu 5:00 min a současně odečíst dlužné peníze + poplatek za nesplacení, strhnout money klidně do mínusu. Hráč by pak nemohl koupit cokoli dokud by nevydělal jobem peníze zpět do +.

Nevím zda je to uskutečnitelné ale možná by to omezilo nekonečné dohady a stížnosti o okrádání atd.
GOLDENGODMANNY
GOLDENGODMANNY Level 121 13/05/2018 01:53 AM
Shodou okolností jsem navrhoval tak půl roku zpátky něco podobného :D Bylo to zamítnuto. Pokud chceš, tu máš vyjádření od niCe :
Přidat na server banku ? Na půjčky peněz ? Hráč by si mohl vypůjčit dejme tomu limit 100k, který by se mohl navyšovat s levelem, penězi hráče, whatever s čím (Nový hráč s 3500 max. půjčka 30k, hráč s několika miliony a vysokým lvl max půjčka 1M, příklad). Mohl by tam být drobný úrok kterým by mohl hýbat /kongres ? Pokud by nevrátil money včas tak jail na plácnu 5:00 min a současně odečíst dlužné peníze + poplatek za nesplacení, strhnout money klidně do mínusu. Hráč by pak nemohl koupit cokoli dokud by nevydělal jobem peníze zpět do +. Nevím zda je to uskutečnitelné ale možná by to omezilo nekonečné dohady a stížnosti o okrádání atd.
Shodou okolností jsem navrhoval tak půl roku zpátky něco podobného :D Bylo to zamítnuto. Pokud chceš, tu máš vyjádření od niCe :
Tohle pridat nejde, protoze by si hraci akorat pujcovali penize, ktere by nevratili a misto toho by si zalozili novy ucet. Takze by se toho akorat zneuzivalo.
[size=280]GOLDEN GOD[/size]

DeamonStb
DeamonStb Legendary player Level 94 13/05/2018 03:53 AM
Ocenil bych,možnost spuštění Radia,na Pokeru nebo při Kulečníku .Nebo celkově,v interiéru Kasina,aby si mohl hráč pustit /radio při hraní Pokeru,rulety atd. V domě jak máte Radio,tak kdyby po spuštění,se vám objevilo "menu" s výběrem rádia,než posouvat levým altem. (aby šlo přidat vlastní rádio z webu) Už minule,jste mi psali že vaření metamfetaminu už je teď velice snadné. Ale byla by fajn výhoda,Hráči z Premium nebo by se to samostatně koupilo v herním obchodě Například zaa 5-10czk by byla možnost,nakoupit více léků v 24/7 nebo uvařit z jednoho prášku více množství,alespoň těch 5g jak to bylo na začátku..Jen návhry,nazor?
Ocenil bych,možnost spuštění Radia,na Pokeru nebo při Kulečníku .Nebo celkově,v interiéru
Kasina,aby si mohl hráč pustit /radio při hraní Pokeru,rulety atd.
V domě jak máte Radio,tak kdyby po spuštění,se vám objevilo "menu" s výběrem rádia,než posouvat levým altem. (aby šlo přidat vlastní rádio z webu)
Už minule,jste mi psali že vaření metamfetaminu už je teď velice snadné.
Ale byla by fajn výhoda,Hráči z Premium nebo by se to samostatně koupilo v herním obchodě
Například zaa 5-10czk by byla možnost,nakoupit více léků v 24/7 nebo uvařit z jednoho prášku více množství,alespoň těch 5g jak to bylo na začátku..Jen návhry,nazor?
LETOTREEEX
LETOTREEEX Lead Administrator Hustler Level 147 13/05/2018 05:07 PM
Zkrátit délku času na hide And seek na 6/7minut protože 10 je za mě moc
Zkrátit délku času na hide And seek na 6/7minut protože 10 je za mě moc
AUDI NEJLEPČÝ
GeneraliS
GeneraliS Epic player Level 108 13/05/2018 05:16 PM
Možná je to moc, ale taky to není zrovna malá oblast.
Zkrátit délku času na hide And seek na 6/7minut protože 10 je za mě moc
Možná je to moc, ale taky to není zrovna malá oblast.
krystof616
krystof616 Commentator Level 41 13/05/2018 05:31 PM
S4 Do obchodu Electrix Boulevard přidat televize do domu.
S4
Do obchodu Electrix Boulevard přidat televize do domu.
There nothing to see. Go away.
Bucek741
Bucek741 Level 151 13/05/2018 05:35 PM
dobrej nápad, já osobně bych to zkrátil třeba na 5 minut a aby to bylo fér tak bych zvýšil počet seekeru Podle mě hloupost, televize se dá koupit s shopu, a pokud by se přidala do obchodu tak by musela stát třeba 250,000$ protože pak by to nemělo smysl aby byla v shopu
Zkrátit délku času na hide And seek na 6/7minut protože 10 je za mě moc
dobrej nápad, já osobně bych to zkrátil třeba na 5 minut a aby to bylo fér tak bych zvýšil počet seekeru

S4 Do obchodu Electrix Boulevard přidat televize do domu.
Podle mě hloupost, televize se dá koupit s shopu, a pokud by se přidala do obchodu tak by musela stát třeba 250,000$ protože pak by to nemělo smysl aby byla v shopu
1... 1834 1835 1836 1837 1838... 2517