Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

SuggestionsNávrhy na SA-MP

1... 1900 1901 1902 1903 1904... 2517
L3giteX
L3giteX Level 23 01/09/2018 02:22 PM
Mám pár návrhů, které jsem se rozhodl sem napsat, protože mi dlouhodobě kazí hru (určitě nejen mě) 1) U Bezpečnostního pracovníka bych ocenil to, že by vás nemohl nikdo přepadnout, jedete-li příliš rychle. (Podobné jako bod č. 2) Dodávka je sama o sobě pomalá a dá se přepadnout například při zatáčkách, nikdy nemůže jet pořád rychle a navíc špatně zatáčí a při velké rychlosti, když vás někdo přepadne, musíte zabrzdit a než se otočíte, vystoupíte..on vám ujede. Bylo by fajn taky dát možnost, že pokud vás dlouhodobě někdo poblíž dodávky otravuje/sleduje/bourá, můžete ho napadnout nebo mu to dá WL. (teď myslím opravdu blízko a že vás sleduje třeba i polovinu cesty) Krom toho ještě jsem naleznul bug, kdy pokud vás hráč chce přepadnout a nemá zbraň, vypíše to jemu..ale i hráči co dělá bezpeč. pracovníka, že nemůže přepadnout dodávku. 2) Co mě a si nejvíc štve, je že policie vás může zatknout i když jedete rychlostí třeba 256kmh :D to je nesmyslné..a je to taky podobné jako bod č.1. 3) Zavedl bych něco jako hlavní území gangu, tedy základnu gangu kde se jim spawnují zbraně. Toto území by se obsazovalo např. o minutu déle a bylo by za něj třeba o 10% větší zisk. V upozorněních by mohlo psát místo "Naše území v El Corona bylo napadeno" třeba "Naše hlavní území v El Corona bylo napadeno". Mě osobně docela motivuje chránit to hlavní území a tohle by taky motivovalo ostatní hráče a členy gangů, nenechat si ho přebrat. Díky za přečtení a případné zvážení návrhů! :-)
Mám pár návrhů, které jsem se rozhodl sem napsat, protože mi dlouhodobě kazí hru (určitě nejen mě)

1) U Bezpečnostního pracovníka bych ocenil to, že by vás nemohl nikdo přepadnout, jedete-li příliš rychle. (Podobné jako bod č. 2) Dodávka je sama o sobě pomalá a dá se přepadnout například při zatáčkách, nikdy nemůže jet pořád rychle a navíc špatně zatáčí a při velké rychlosti, když vás někdo přepadne, musíte zabrzdit a než se otočíte, vystoupíte..on vám ujede.
Bylo by fajn taky dát možnost, že pokud vás dlouhodobě někdo poblíž dodávky otravuje/sleduje/bourá, můžete ho napadnout nebo mu to dá WL. (teď myslím opravdu blízko a že vás sleduje třeba i polovinu cesty)
Krom toho ještě jsem naleznul bug, kdy pokud vás hráč chce přepadnout a nemá zbraň, vypíše to jemu..ale i hráči co dělá bezpeč. pracovníka, že nemůže přepadnout dodávku.

2) Co mě a si nejvíc štve, je že policie vás může zatknout i když jedete rychlostí třeba 256kmh :D to je nesmyslné..a je to taky podobné jako bod č.1.

3) Zavedl bych něco jako hlavní území gangu, tedy základnu gangu kde se jim spawnují zbraně. Toto území by se obsazovalo např. o minutu déle a bylo by za něj třeba o 10% větší zisk. V upozorněních by mohlo psát místo "Naše území v El Corona bylo napadeno" třeba "Naše hlavní území v El Corona bylo napadeno". Mě osobně docela motivuje chránit to hlavní území a tohle by taky motivovalo ostatní hráče a členy gangů, nenechat si ho přebrat.


Díky za přečtení a případné zvážení návrhů! :-)
ReadyBoss
ReadyBoss Legendary player Level 117 01/09/2018 07:04 PM
Možná proto, protože by se někdo stánku rád zbavil a naopak někdo další by rád stánek koupil, ale není volný :)
proč by se mělo davat do aukce něco co stojí jen 6k a to máš za 1minutu v jobu
Možná proto, protože by se někdo stánku rád zbavil a naopak někdo další by rád stánek koupil, ale není volný :)
SaSaZu
SaSaZu Epic player Level 128 01/09/2018 08:16 PM
přidat příkaz /props pro zobrazení seznamu nemovitostí, psát furt /nemovitosti je fakt cancer jak je to dlouhý
přidat příkaz /props pro zobrazení seznamu nemovitostí, psát furt /nemovitosti je fakt cancer jak je to dlouhý
MaselkoPMJ
MaselkoPMJ Level 121 01/09/2018 10:17 PM
Pokud začnu telefonovat - zmizne mi předmět v ruce. Mohlo by to být taky když přehodím na zbraň abych neměl předmět v ruce.
Pokud začnu telefonovat - zmizne mi předmět v ruce. Mohlo by to být taky když přehodím na zbraň abych neměl předmět v ruce.
youtu.be/Cr7gT64eZGc?t=14
Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic, můžeš se jen smát ze svých plných plic..

odeslemezdarma.cz/produkt/big-size-enter-antistresovy-polstar-na-usb/
187
187 Scam Artist Level 32 01/09/2018 10:27 PM
50xp za hlasovani pro event pres /eventvote
50xp za hlasovani pro event pres /eventvote
MaselkoPMJ
MaselkoPMJ Level 121 01/09/2018 11:30 PM
drogový kurýr by mohl vozit drogy dealerům a odevzdal by to zatroubení - něco jako je job pasáka. + objevovali by se dealeři navíc (krom náhodně), stejně jako šlapky. + u /bonusy by se mohlo připsat platí do: pokud je to nějak omezené
drogový kurýr by mohl vozit drogy dealerům a odevzdal by to zatroubení - něco jako je job pasáka. + objevovali by se dealeři navíc (krom náhodně), stejně jako šlapky.

+ u /bonusy by se mohlo připsat platí do: pokud je to nějak omezené
youtu.be/Cr7gT64eZGc?t=14
Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic, můžeš se jen smát ze svých plných plic..

odeslemezdarma.cz/produkt/big-size-enter-antistresovy-polstar-na-usb/
TheHanS
TheHanS Legendary player Level 166 02/09/2018 08:45 PM
pridat jeste 1x dnb radio do /radio - na tom co tam je ted hraji porad to same, a uz to znam vsechno nazpamet :D
pridat jeste 1x dnb radio do /radio - na tom co tam je ted hraji porad to same, a uz to znam vsechno nazpamet :D
SaSaZu
SaSaZu Epic player Level 128 02/09/2018 08:53 PM
taky to tak mam :D všechny ty sety znám nazpaměť protože to točej furt dokola :D
pridat jeste 1x dnb radio do /radio - na tom co tam je ted hraji porad to same, a uz to znam vsechno nazpamet :D

taky to tak mam :D všechny ty sety znám nazpaměť protože to točej furt dokola :D
TheHanS
TheHanS Legendary player Level 166 02/09/2018 09:44 PM
Fest, navíc dj crawford co tam je skoro pořad, toho znám už delší dobu a ty jeho mixy mám v mobilu takže fakt by tl chtělo změnu..
Fest, navíc dj crawford co tam je skoro pořad, toho znám už delší dobu a ty jeho mixy mám v mobilu takže fakt by tl chtělo změnu..
Peroxid
Peroxid Gambler Level 48 02/09/2018 10:22 PM
Zdravím mám návrh či by nešlo spraviť požičovnu vozidiel Hráči majú FT vozidlá Roadtrain taxi police atd... a keby bola požičovňa tak si tam môžu dať vozidlo a nastaviť cenu za hodinu napríklad 100k za roadtrain a keby ho hráč používal dlhšie ako hodinu tak by sa ho to spýtalo či si ho chce predlžiť alebo nie keby predĺžil strhlo by mu to 100k a poslalo ich hráčovi ktorý tam to vozidlo dal.
Zdravím mám návrh či by nešlo spraviť požičovnu vozidiel Hráči majú FT vozidlá Roadtrain taxi police atd... a keby bola požičovňa tak si tam môžu dať vozidlo a nastaviť cenu za hodinu napríklad 100k za roadtrain a keby ho hráč používal dlhšie ako hodinu tak by sa ho to spýtalo či si ho chce predlžiť alebo nie keby predĺžil strhlo by mu to 100k a poslalo ich hráčovi ktorý tam to vozidlo dal.
1... 1900 1901 1902 1903 1904... 2517