Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

--- Návrhy ---

FrouZzeN
FrouZzeN
Editor
Level 63
14/07/2019 11:23 AM
Zdarec, tak mě napadlo, že by se mohli trošku upravit gangy. V první řáde bych zkusil přidat, že boss gangu může vyhodit všechny hráče z gangu co mají méně zk. než on samozřejmě i bosse. Protože se stává že jsou v gangu 2 bosové kteří se nějak nepohodnou, ale ten boss který v tom gangu podle zk hraje déle a více se s ním musí otravovat a nemůže ho kicknout. A za druhé by jsem dal zpátky odměny za územka jako to bylo např. v roce 2015. že do 100 zk se peníze na odměně přičítali tak jako teď a od 100zk do doby než jste byly boss jste měli stejnou odměnu např. 7500$ a od bosse jste dostávali o 2k nebo kolik to tehdá byla víc. Což mě příjde víc fér než když člověk chodí z jednoho gangu do druhého a má stejně peněz jako boss který se v tom gangu snaží hrát poctivě. Toť vše.
Zdarec, tak mě napadlo, že by se mohli trošku upravit gangy. V první řáde bych zkusil přidat, že boss gangu může vyhodit všechny hráče z gangu co mají méně zk. než on samozřejmě i bosse. Protože se stává že jsou v gangu 2 bosové kteří se nějak nepohodnou, ale ten boss který v tom gangu podle zk hraje déle a více se s ním musí otravovat a nemůže ho kicknout. A za druhé by jsem dal zpátky odměny za územka jako to bylo např. v roce 2015. že do 100 zk se peníze na odměně přičítali tak jako teď a od 100zk do doby než jste byly boss jste měli stejnou odměnu např. 7500$ a od bosse jste dostávali o 2k nebo kolik to tehdá byla víc. Což mě příjde víc fér než když člověk chodí z jednoho gangu do druhého a má stejně peněz jako boss který se v tom gangu snaží hrát poctivě. Toť vše.
MATU1
MATU1
Upstanding Citizen
Level 35
15/07/2019 09:31 PM
Ked robim CEO pracu taxikara tak by bolo dobre aby sa dal spustit aj vo vlastnom taxiku a aj v Cabbie. Dost by to pomohllo. Dakujem :D
Ked robim CEO pracu taxikara tak by bolo dobre aby sa dal spustit aj vo vlastnom taxiku a aj v Cabbie. Dost by to pomohllo. Dakujem :D
Kameraman
Kameraman
Greenhorn
Level 64
16/07/2019 02:08 AM
Pridať novú topku "Nejvice olejových skvrn hozeno"
Pridať novú topku "Nejvice olejových skvrn hozeno"
ukyonyrre
ukyonyrre
Level 95
16/07/2019 02:59 AM
Místo nápisu olejové skvrny dát jen skvrny, i před to že mám velký rozlišení tak to mám snad do prostřed obrazu, myslím že "skvrny" by stačilo. A něco udělat s tím časem mimo ceo zony, například že by zóna trvala 10 minut a měla by odměnu 25-30k nebo vrátit zpět původní systém, protože když chcete dělat zóny a musíte mezi nimi čekat 5 minut jen tak, tak je to celkem k nudný
Místo nápisu olejové skvrny dát jen skvrny, i před to že mám velký rozlišení tak to mám snad do prostřed obrazu, myslím že "skvrny" by stačilo.

A něco udělat s tím časem mimo ceo zony, například že by zóna trvala 10 minut a měla by odměnu 25-30k nebo vrátit zpět původní systém, protože když chcete dělat zóny a musíte mezi nimi čekat 5 minut jen tak, tak je to celkem k nudný
TaylorRusso
TaylorRusso
Businessman
Level 50
16/07/2019 08:58 AM
Nie som si istý ako to je ale mám návrh že napr za 30ceo výziev by mohlo ist do organizace napr12 ľudí za 40 14. Aby to nebolo 10 a až potom zrazu po 100 výzvach 29 ľudí. A ešte jeden návrh ak by to bolo možné nejaký príkaz vytvoriť na odomknutie vozidla pre team napr v gangu alebo aj pri ceo alebo heiste. Dodatočne ma napadlo že bolo by možno fajn keby aj ceo môže robiť joby nech len neukoluje ostatných. Aj keď chápem že je vlastne taká hlava organizácie. Ale spraviť to napriklad tak že by mal z toho jobu výplatu len do výšky ceo podielu. Takže napr. Len 5k alebo 7k podla jobu.
Nie som si istý ako to je ale mám návrh že napr za 30ceo výziev by mohlo ist do organizace napr12 ľudí za 40 14. Aby to nebolo 10 a až potom zrazu po 100 výzvach 29 ľudí.
A ešte jeden návrh ak by to bolo možné nejaký príkaz vytvoriť na odomknutie vozidla pre team napr v gangu alebo aj pri ceo alebo heiste.
Dodatočne ma napadlo že bolo by možno fajn keby aj ceo môže robiť joby nech len neukoluje ostatných. Aj keď chápem že je vlastne taká hlava organizácie. Ale spraviť to napriklad tak že by mal z toho jobu výplatu len do výšky ceo podielu. Takže napr. Len 5k alebo 7k podla jobu.
Di0E
Di0E
Gamer
Level 14
16/07/2019 05:51 PM
Přemýšlel jsem o tom, že by bylo dobré trochu poupravit teamy. Jednak aby šlo nějak odemčít vozidlo pro team, určitou skupinu atd. Také aby se nějak zvýraznil team chat, jako například PM. Takhle dost zaniká do normálního chatu když tam má jenom napsané team před tím a jinak vypadá stejně. Taky k organizaci, nikde jsem neviděl že by to šlo, ale chtělo by to aby se ceo a ředitel mohli podívat na to kdo kdy dělal poslední ceo job. Takhle se občas stává, že napomínám hráče, které zrovna udělali ten job. Hodil by se tam mít přehled toho kdy kdo to udělal.
Přemýšlel jsem o tom, že by bylo dobré trochu poupravit teamy. Jednak aby šlo nějak odemčít vozidlo pro team, určitou skupinu atd. Také aby se nějak zvýraznil team chat, jako například PM. Takhle dost zaniká do normálního chatu když tam má jenom napsané team před tím a jinak vypadá stejně.
Taky k organizaci, nikde jsem neviděl že by to šlo, ale chtělo by to aby se ceo a ředitel mohli podívat na to kdo kdy dělal poslední ceo job. Takhle se občas stává, že napomínám hráče, které zrovna udělali ten job. Hodil by se tam mít přehled toho kdy kdo to udělal.
Luaks
Luaks
Advanced player
Level 22
16/07/2019 05:55 PM
Naprosto souhlasím a myslím, že by to ani nebylo těžké udělat.
Přemýšlel jsem o tom, že by bylo dobré trochu poupravit teamy. Jednak aby šlo nějak odemčít vozidlo pro team, určitou skupinu atd. Také aby se nějak zvýraznil team chat, jako například PM. Takhle dost zaniká do normálního chatu když tam má jenom napsané team před tím a jinak vypadá stejně. Taky k organizaci, nikde jsem neviděl že by to šlo, ale chtělo by to aby se ceo a ředitel mohli podívat na to kdo kdy dělal poslední ceo job. Takhle se občas stává, že napomínám hráče, které zrovna udělali ten job. Hodil by se tam mít přehled toho kdy kdo to udělal.
Naprosto souhlasím a myslím, že by to ani nebylo těžké udělat.
TaylorRusso
TaylorRusso
Businessman
Level 50
16/07/2019 06:34 PM
mám návrh k Organizacii .. bolo by dobré pridať možnosť aj zmenu Evidenčných čísel na autá keď už sa dá aj nápis na aute zmeniť
mám návrh k Organizacii .. bolo by dobré pridať možnosť aj zmenu Evidenčných čísel na autá keď už sa dá aj nápis na aute zmeniť
SamsonManCZ
SamsonManCZ
Goon
Level 42
16/07/2019 08:09 PM
Co přidat novou stránku která by byla přímo na kanceláře, či na ceo
Co přidat novou stránku která by byla přímo na kanceláře, či na ceo
SamsonManCZ
SamsonManCZ
Goon
Level 42
16/07/2019 08:55 PM
Co kdyby se předměty na tělo, přidaly do obchodu s oblečením, a zrušil by se příkaz /predmety, přijde mi to víc realistický a více podobný GTA V.
Co kdyby se předměty na tělo, přidaly do obchodu s oblečením, a zrušil by se příkaz /predmety, přijde mi to víc realistický a více podobný GTA V.

New post

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules