Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

SuggestionsNávrhy na SA-MP

1... 2077 2078 2079 2080 2081... 2517
Crepi
Crepi Experienced player Level 41 16/07/2019 10:44 PM
SamsonManCZ to mě taky napadlo prostě MazeBank stránka z gta V
SamsonManCZ to mě taky napadlo prostě MazeBank stránka z gta V
Pomůžu, ochráním všechny, kterým je to potřeba. Pomůžu s vašimi problémy.
Garryss
Garryss Legendary player Level 157 17/07/2019 11:49 AM
Zdravím už delší dobu mě štve to že chcete jít do svého gangu kde hrajete dlouho ale nemůžete se tam připojit protože je tam dost lidí než jinde v gangu a proto bych navrhl aby se boss gangu mohl připojit do gangu i když je plný protože čekat než se uvolní místo je nemožné tak bych tohle ocenil aby se mohl ten boss pokaždé připojit i když je plno
Zdravím už delší dobu mě štve to že chcete jít do svého gangu kde hrajete dlouho ale nemůžete se tam připojit protože je tam dost lidí než jinde v gangu a proto bych navrhl aby se boss gangu mohl připojit do gangu i když je plný protože čekat než se uvolní místo je nemožné tak bych tohle ocenil aby se mohl ten boss pokaždé připojit i když je plno
Lune
Lune Level 47 17/07/2019 12:28 PM
Mám tu další dva nápady co by se mohly přidat na servery. První je: že by bylo dobré přidat garáž, ano vím že je na serveru garáž, ale měla by vlastní interiér, jako je např. v GTA V, takže takoví Garage update, bylo by také možné do ní přidat více aut. Druhý nápad: Přidat možnost zakoupit vzducholoď v které by bylo možné se proletět jako to je např. na jachtě kterou taky jde řídit. Bylo by také možně na lodí si dat drink (soukromí bar), jít na pc, uvařit drogy, sejf, skřínka na munici a další vymoženosti.
Mám tu další dva nápady co by se mohly přidat na servery. První je: že by bylo dobré přidat garáž, ano vím že je na serveru garáž, ale měla by vlastní interiér, jako je např. v GTA V, takže takoví Garage update, bylo by také možné do ní přidat více aut.
Druhý nápad: Přidat možnost zakoupit vzducholoď v které by bylo možné se proletět jako to je např. na jachtě kterou taky jde řídit. Bylo by také možně na lodí si dat drink (soukromí bar), jít na pc, uvařit drogy, sejf, skřínka na munici a další vymoženosti.
Uqwei
Uqwei Legendary player Level 53 17/07/2019 01:01 PM
Neviem či to bude užitočné ale keby ste išli k niakemu auto tak by bolo na ňom alebo nad tým autom napísané či je odomknute alebo zamknuté
Neviem či to bude užitočné ale keby ste išli k niakemu auto tak by bolo na ňom alebo nad tým autom napísané či je odomknute alebo zamknuté
spajdrmen11
spajdrmen11 Upstanding Citizen Level 75 17/07/2019 01:11 PM
stačí stlačiť F pri tom aute a zistíš či je zamknuté alebo odomknuté
Neviem či to bude užitočné ale keby ste išli k niakemu auto tak by bolo na ňom alebo nad tým autom napísané či je odomknute alebo zamknuté

stačí stlačiť F pri tom aute a zistíš či je zamknuté alebo odomknuté
Uqwei
Uqwei Legendary player Level 53 17/07/2019 01:18 PM
Ale takto by si nemusel stláčať f a vedel by si či je odomknute alebo zavrete
Ale takto by si nemusel stláčať f a vedel by si či je odomknute alebo zavrete
Nxs
Nxs Don Level 140 17/07/2019 01:21 PM
Nevidím v tom žádné využití a akorát by tam ten text překážel.
Nevidím v tom žádné využití a akorát by tam ten text překážel.
TaylorRusso
TaylorRusso Headhunter Level 87 17/07/2019 01:27 PM
Úplná hlúposť. Každý normálny človek si to skontroluje stlačením F. Zbytočný ďalší text na obrazovke.
Úplná hlúposť. Každý normálny človek si to skontroluje stlačením F. Zbytočný ďalší text na obrazovke.
Lune
Lune Level 47 17/07/2019 03:46 PM
Co přídat, když budete chtít prodat Marihuanu, kokain nebo metanfetamin, tak co přidat aby to šlo ve více hráčích ?
Co přídat, když budete chtít prodat Marihuanu, kokain nebo metanfetamin, tak co přidat aby to šlo ve více hráčích ?
OdrAesir
OdrAesir Veteran Level 20 17/07/2019 07:24 PM
Návrhy pro organizaci: Chtělo by to zvýraznit team chat jako například PM (už jsem tady jednou psal). Taky by to chtělo různé velikosti kanceláří aby se to mohlo ještě lépe upravovat jako například domy. V dokumentech by to chtělo přidat i ceo joby za týden, ne jenom za měsíc a za celou dobu. Taky by to chtělo aby se dalo mazat v notesu at se to pořád nepřepisuje. Taky by bylo dobré aby bylo možnost v dokumentech vidět kdo před jakou dobou udělal ceo job. (taky jsem psal výše). To je asi tak vše co mě momentálně napadá, ale určitě si zase na něco vzpomenu. :D
Návrhy pro organizaci: Chtělo by to zvýraznit team chat jako například PM (už jsem tady jednou psal). Taky by to chtělo různé velikosti kanceláří aby se to mohlo ještě lépe upravovat jako například domy. V dokumentech by to chtělo přidat i ceo joby za týden, ne jenom za měsíc a za celou dobu. Taky by to chtělo aby se dalo mazat v notesu at se to pořád nepřepisuje. Taky by bylo dobré aby bylo možnost v dokumentech vidět kdo před jakou dobou udělal ceo job. (taky jsem psal výše). To je asi tak vše co mě momentálně napadá, ale určitě si zase na něco vzpomenu. :D
1... 2077 2078 2079 2080 2081... 2517