Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

--- Návrhy ---

Mawerick
Mawerick
Experienced player
Administrator
Level 115
02/08/2019 08:37 AM
Psat report pokud mas mute nejde z prosteho duvodu, a to z toho ze hraci ktery dostali mute pak spamovali reporty...
Aby šel dát report i když máš mute protože chceš reportnout svůj účet z webu z kterého píšeš když máš mute a než to dojde administrátorovi kterej je nevím z jakých důvodů v /admins nedohledatelný(asi dosáhnul 1000zk v administrátora tví(teď se bavíme o veteránovi Eldzejovi) takže si dal asi hide jak u fízláků)

Psat report pokud mas mute nejde z prosteho duvodu, a to z toho ze hraci ktery dostali mute pak spamovali reporty...
Crepi
Crepi
Liked
Level 28
02/08/2019 12:04 PM
Přidat do tunírny styly barev Chromové Matné olejové atd... Přidat na bulleta spoiler Ať to tunnění stojí za to...
Přidat do tunírny styly barev
Chromové
Matné
olejové

atd...

Přidat na bulleta spoiler

Ať to tunnění stojí za to...
!! Jediný pravý Batman na WTLS!! To jsem já...
Majkel
Majkel
Renegade
Level 74
05/08/2019 04:30 PM
Ahoj mám takový návrh zda by šlo udělat že když děláte job aby vás hráči pořád bezabijelu něco jako Spawn ochrana
Ahoj mám takový návrh zda by šlo udělat že když děláte job aby vás hráči pořád bezabijelu něco jako Spawn ochrana
Mawerick
Mawerick
Experienced player
Administrator
Level 115
05/08/2019 04:31 PM
https://www.gta-multiplayer.cz/cz/votes/chceli-by-ste-na-server-pasivny-mod/ Muzes o tom zahlasovat pripadne zanechat svuj komentar

www.gta-multiplayer.cz/cz/votes/chceli-by-ste-na-server-pasivny-mod/

Muzes o tom zahlasovat pripadne zanechat svuj komentar
DonDada
DonDada
Level 13
05/08/2019 04:52 PM
Zdravím, mohli by ste pridať znova možnosť posúvať okuliare ako pri ostatných predmetoch pomocou /glasses X X X X Takto nesedia. Ďakujem
Zdravím,
mohli by ste pridať znova možnosť posúvať okuliare ako pri ostatných predmetoch pomocou /glasses X X X X
Takto nesedia.

Ďakujem
eSpax
eSpax
High Roller
Level 18
06/08/2019 07:53 PM
Však to funguje :D
Zdravím, mohli by ste pridať znova možnosť posúvať okuliare ako pri ostatných predmetoch pomocou /glasses X X X X Takto nesedia. Ďakujem

Však to funguje :D
(°J°)
CoronA88
CoronA88
Gambler
Level 76
07/08/2019 03:43 AM
Doplním len, že pre lepšiu úpravu pozicie okuliari využi príkaz /headmove. Zablokuješ tým pohyb hlavy a lepšie budeš vedieť určiť presnú polohu.. :)
Doplním len, že pre lepšiu úpravu pozicie okuliari využi príkaz /headmove. Zablokuješ tým pohyb hlavy a lepšie budeš vedieť určiť presnú polohu.. :)
Corona_ Player since: 2k13
BorecNemec
BorecNemec
Businessman
Level 34
07/08/2019 11:26 AM
Bylo by dobré přidat do /gps > Moje Oganizace > Novou možnost "Nejbližší kancelář" pro lidi co neznají názvy ulic
Bylo by dobré přidat do /gps > Moje Oganizace > Novou možnost "Nejbližší kancelář" pro lidi co neznají názvy ulic
Di0E
Di0E
Gamer
Level 16
07/08/2019 06:00 PM
Chtělo by to přidat možnost napsání důvodu u vyhození z organizace, že bych k tomu napsal proč jsem koho vyhodil aby mi pak lidi pořád nepsali proč jsi mě vyhodil. Taky by bylo dobré udělat něco s webem securoserv, kde se můžeš přidat k nějaké organizaci, ale aby tam bylo nějaké potvrzení od ředitele a ceo a ne že se tam napojí i ten, koho jsem pár dní zpět vyhodil za neaktivitu. Prostě nějaké schválení ředitelem.
Chtělo by to přidat možnost napsání důvodu u vyhození z organizace, že bych k tomu napsal proč jsem koho vyhodil aby mi pak lidi pořád nepsali proč jsi mě vyhodil.
Taky by bylo dobré udělat něco s webem securoserv, kde se můžeš přidat k nějaké organizaci, ale aby tam bylo nějaké potvrzení od ředitele a ceo a ne že se tam napojí i ten, koho jsem pár dní zpět vyhodil za neaktivitu. Prostě nějaké schválení ředitelem.
MaxWell
MaxWell
Gamer
Level 30
07/08/2019 06:48 PM
Ahoj mám Navrh Na Rhino Brnení !!!! zničí ho pistolka na 10 ran jako opravdu tank zničí pistolka i hunter dejte mu více životu jednou tolik + brnení !!!!!
Ahoj mám Navrh Na Rhino Brnení !!!! zničí ho pistolka na 10 ran jako opravdu tank zničí pistolka i hunter dejte mu více životu jednou tolik + brnení !!!!!
BuSted ?

New post

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules

Active threads

--- Bug reports ---
17 minutes ago
help request
49 minutes ago
--- Suggestions ---
2 hours ago