Spooky halloween to all players! Click here to hide this message.

Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

--- Návrhy ---

DeamonStb
DeamonStb
Legendary player
Level 81
19/09/2019 07:26 PM
Přidat podmínku pro připojení do všech gangů hráčům,kteří mají u všech zbraní 100% (ve /stats)
Přidat podmínku pro připojení do všech gangů hráčům,kteří mají
u všech zbraní 100% (ve /stats)
DeamonStb
DeamonStb
Legendary player
Level 81
19/09/2019 08:48 PM
Uvítal bych zpět možnost uvařit 5gramu perníku z jednoho léku jako dříve (třeba jen hráčům,kteří mají už uvařeno 1000g + ) Přidat do hotelových pokojů vařič na metamfetamin
Uvítal bych zpět možnost uvařit 5gramu perníku z jednoho léku jako dříve
(třeba jen hráčům,kteří mají už uvařeno 1000g + )

Přidat do hotelových pokojů vařič na metamfetamin
ST0RMY
ST0RMY
Helper
Level 44
19/09/2019 10:27 PM
WTLS je vážně super server, ale jedna věc mi vadí už déle. Jsem člověk, který často ukládá do sejfu peníze a dát tam třeba jen $100000 je nadlidský výkon! Neuvěřitelné, jak dlouho trvá, než se tam doshiftuji .. a vyrovnám to na $100000... Uvítal bych tam třeba nějaký grafický systém nebo nějaký řádek. To samé bankomaty. Slouží jenom k zobrazení posledních výdajů. Co přidat výběr a vklad hotovosti ? A nebo to propojit se Sejfem. Myslím si, že by to byl zajímavý update.
WTLS je vážně super server, ale jedna věc mi vadí už déle. Jsem člověk, který často ukládá do sejfu peníze a dát tam třeba jen $100000 je nadlidský výkon! Neuvěřitelné, jak dlouho trvá, než se tam doshiftuji .. a vyrovnám to na $100000... Uvítal bych tam třeba nějaký grafický systém nebo nějaký řádek.

To samé bankomaty. Slouží jenom k zobrazení posledních výdajů. Co přidat výběr a vklad hotovosti ? A nebo to propojit se Sejfem. Myslím si, že by to byl zajímavý update.
MegatronusPrime
MegatronusPrime
Legendary player
Level 44
20/09/2019 08:51 AM
Přidat do /set, zda chci, aby se mi na radaru zobrazovaly vlaječky managementu nemovitostí, protože když jsem v gangu, tak pak nevím, zda na tom místě zrovna probíhá útok na území, nebo alespoň tu vlajku změnit na jinou ikonu.
Přidat do /set, zda chci, aby se mi na radaru zobrazovaly vlaječky managementu nemovitostí, protože když jsem v gangu, tak pak nevím, zda na tom místě zrovna probíhá útok na území, nebo alespoň tu vlajku změnit na jinou ikonu.
Bobby
Bobby
Legendary player
Level 88
20/09/2019 01:03 PM
Uvítal bych v kanceláři druhý zápisník jen pro ředitele, pro udílení organizačních pokynů.
Uvítal bych v kanceláři druhý zápisník jen pro ředitele, pro udílení organizačních pokynů.
kacerys
kacerys
Businessman
Level 39
20/09/2019 01:13 PM
ahoj napadl mě nápad, že by se mohlo zaměstnat jako řidič cementtrucku a jezdilo by se od dolu na staveniště.
ahoj napadl mě nápad, že by se mohlo zaměstnat jako řidič cementtrucku a jezdilo by se od dolu na staveniště.
nehádej se když nemáš argument
savevatko
savevatko
Level 3
20/09/2019 09:57 PM
napadla mně jedna věc co by mohla bejt přidána na server,hráč by jsi mohl koupit továrnu na drogy kterou by jsi mohl vylepšovat.Mohl by jsi třeba vylepšit kvalitu drogy a tím by jse zvedala cena,taky by se k tomu mohly přidat mise jak třeba dovez drogy z bodu a do bodu b nebo získej zpátky ukradené drogy atd...taky by byjsi mohl najmout "poslíčky"kteří by dovážely drogy a díky tomu jsi hráč mohl vidělávat peníze.
napadla mně jedna věc co by mohla bejt přidána na server,hráč by jsi mohl koupit továrnu na drogy kterou by jsi mohl vylepšovat.Mohl by jsi třeba vylepšit kvalitu drogy a tím by jse zvedala cena,taky by se k tomu mohly přidat mise jak třeba dovez drogy z bodu a do bodu b nebo získej zpátky ukradené drogy atd...taky by byjsi mohl najmout "poslíčky"kteří by dovážely drogy a díky tomu jsi hráč mohl vidělávat peníze.
Peter1501
Peter1501
Trickster
Level 40
21/09/2019 09:57 AM
Tu je zopár námetov na Server Baseball Do Baseballových ihrísk v SF a LV pridať možnosť hrať Basebalovú Minihtu Tenis Hral by sa v SF na Avispa Country Clube a v LV kde sú tiež kurty hralo by sa na tri sety Za 100 ZK Gangu Farebný Skin Gangu Hráč ktorý by dosiahol 100 ZK u ktoréhokoľvek gangu by získal okrem skinov by získal aj unikátný gangsterský skin na zbraň vo Farbách gangu Pošta na Servru miesto Bonusu Namiesto bonusov od Kongresu by si po dávky chodili hráči na Poštu aby sa nezneužíval Kongres Nový job na Servery FBI Agent Suma za odvedenú prácu bude 3500$ rovnako ako u Policajta úlohou agentov FBI je zatíkať veľmi nebezpečných zločincov ktorý sa vyhýbajú fízlom a majú 4-6 hviezdičiek hľadanosti navyše sa k jóbu FBI agent zároveň spustí aj možnosť spraviť FBI vyšetrovanie podobné policajnému navyše bude aj špeciálný FBI počítač ktorý bude mať podobnú úlohu ako policajný počítač s rozdielom že bude indetifikovávať aj hráčov ktorý spáchali zločiny veľkého kalibru prinášam aj zoznam odmien za prácu podľa skúseností Odomknuté Bonusy pre job FBI Agenta 50 skúsenosti FBI-Suma 5000$ a možnosť spustenia FBI vyšetrovania 100 skúseností FBI-Skiny FBI Policajtov a FBI Rancher 500 skúsenosti FBI-Príkaz /fbihide,Vylepšené skiny FBI Policajtov o Vestu,Špeciálne FBI skiny na zbraňe,FBI Washington a FBI Chopper 1000 skúseností FBI-Špeciálne FBI vozidlo a Skin FBI Agentov 5000 skúseností agenta FBI-Skin Torena,príkaz /fbikick a špeciálne vozdilo FBI
Tu je zopár námetov na Server

Baseball
Do Baseballových ihrísk v SF a LV pridať možnosť hrať Basebalovú Minihtu

Tenis
Hral by sa v SF na Avispa Country Clube a v LV kde sú tiež kurty hralo by sa na tri sety

Za 100 ZK Gangu Farebný Skin Gangu
Hráč ktorý by dosiahol 100 ZK u ktoréhokoľvek gangu by získal okrem skinov by získal aj unikátný gangsterský skin na zbraň vo Farbách gangu

Pošta na Servru miesto Bonusu
Namiesto bonusov od Kongresu by si po dávky chodili hráči na Poštu aby sa nezneužíval Kongres

Nový job na Servery FBI Agent
Suma za odvedenú prácu bude 3500$ rovnako ako u Policajta úlohou agentov FBI je zatíkať veľmi nebezpečných zločincov ktorý sa vyhýbajú fízlom a majú 4-6 hviezdičiek hľadanosti navyše sa k jóbu FBI agent zároveň spustí aj možnosť spraviť FBI vyšetrovanie podobné policajnému navyše bude aj špeciálný FBI počítač ktorý bude mať podobnú úlohu ako policajný počítač s rozdielom že bude indetifikovávať aj hráčov ktorý spáchali zločiny veľkého kalibru prinášam aj zoznam odmien za prácu podľa skúseností

Odomknuté Bonusy pre job FBI Agenta

50 skúsenosti FBI-Suma 5000$ a možnosť spustenia FBI vyšetrovania
100 skúseností FBI-Skiny FBI Policajtov a FBI Rancher
500 skúsenosti FBI-Príkaz /fbihide,Vylepšené skiny FBI Policajtov o Vestu,Špeciálne FBI skiny na zbraňe,FBI Washington a FBI Chopper
1000 skúseností FBI-Špeciálne FBI vozidlo a Skin FBI Agentov
5000 skúseností agenta FBI-Skin Torena,príkaz /fbikick a špeciálne vozdilo FBI
Peter1501
MainStar
MainStar
Legendary player
Helper
Level 51
21/09/2019 12:59 PM
Není to špatný nápad, ale potom by ztrácel smysl job Policie, kdyby někdo měl 4-6 hvězdiček a někdo by byl policajt, tak by musel jet opět na policejní stanici, a nasednout do daného vozidla a opět ho hledat, přitom by ten daný hráč měl čas, na ztracení hledanosti, a to FBI vyšetřovaní by nebylo špatné, mohli by se řešit vraždy atd.
Nový job na Servery FBI Agent
Suma za odvedenú prácu bude 3500$ rovnako ako u Policajta úlohou agentov FBI je zatíkať veľmi nebezpečných zločincov ktorý sa vyhýbajú fízlom a majú 4-6 hviezdičiek hľadanosti navyše sa k jóbu FBI agent zároveň spustí aj možnosť spraviť FBI vyšetrovanie podobné policajnému navyše bude aj špeciálný FBI počítač ktorý bude mať podobnú úlohu ako policajný počítač s rozdielom že bude indetifikovávať aj hráčov ktorý spáchali zločiny veľkého kalibru prinášam aj zoznam odmien za prácu podľa skúseností
Není to špatný nápad, ale potom by ztrácel smysl job Policie, kdyby někdo měl 4-6 hvězdiček a někdo by byl policajt, tak by musel jet opět na policejní stanici, a nasednout do daného vozidla a opět ho hledat, přitom by ten daný hráč měl čas, na ztracení hledanosti, a to FBI vyšetřovaní by nebylo špatné, mohli by se řešit vraždy atd.
FnKBankus
FnKBankus
Level 34
21/09/2019 06:04 PM
Zrušiť obmedzenie rýchlosti na SecuriCar je to strašná nuda robiť ten job keď to auto ide tak pomaly :D
Zrušiť obmedzenie rýchlosti na SecuriCar je to strašná nuda robiť ten job keď to auto ide tak pomaly :D

New post

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules

Active threads

wrong ban
1 hour ago
--- Bug reports ---
4 hours ago
Help
4 hours ago
More