Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

SuggestionsNávrhy na SA-MP

1... 2105 2106 2107 2108 2109... 2517
Crepi
Crepi Experienced player Level 41 23/09/2019 08:24 PM
Přidat koupení kamery do auta. (Hráči rádi skáčou pod auta a naschvál pak chodí reportovat napadení na stanici) Když by hráč jel s kamerou pod 70 rychlost hráč co by pod auto skočil nedostal právo hráče za volantem nahlásit. kamera by ani tolik nestála například 50k - 120k
Přidat koupení kamery do auta.
(Hráči rádi skáčou pod auta a naschvál pak chodí reportovat napadení na stanici)
Když by hráč jel s kamerou pod 70 rychlost hráč co by pod auto skočil nedostal právo hráče za volantem nahlásit.
kamera by ani tolik nestála například 50k - 120k
Pomůžu, ochráním všechny, kterým je to potřeba. Pomůžu s vašimi problémy.
ReadyBoss
ReadyBoss Legendary player Level 117 23/09/2019 08:30 PM
Nechceš na střechu rovnou satelit, který bude řidiči přehrávat veškeré programy, pokud pojede do cca 140 za hodinu?
Přidat koupení kamery do auta.
(Hráči rádi skáčou pod auta a naschvál pak chodí reportovat napadení na stanici)
Když by hráč jel s kamerou pod 70 rychlost hráč co by pod auto skočil nedostal právo hráče za volantem nahlásit.
kamera by ani tolik nestála například 50k - 120k
Nechceš na střechu rovnou satelit, který bude řidiči přehrávat veškeré programy, pokud pojede do cca 140 za hodinu?
Jirce49
Jirce49 Godfather Level 154 24/09/2019 06:35 PM
Upravit odpovědi Nápovědy v chatu. Když se hráč zeptá kde koupí zbraň a Nápověda odpoví, že zbraně se dají koupit v obchodě Ammu Nations, tak mi to nepřijde účinné. Odpověď je samozřejmě správná, ale kdyby hráč věděl, kde je Ammu Nations, tak si ty zbraně tam koupí a nemusí se na to ptát, ale takhle okamžitě následuje otázka o tom, kde Ammu Nations najde. Není to jediná taková odpověď. Kdyby se to upravilo s tím, že by se přidala zmínka o /gps > Ammu Nations nebo alespoň, že na minimapě má ikonku pistole by bylo podle mě mnohem účinnější.
Upravit odpovědi Nápovědy v chatu. Když se hráč zeptá kde koupí zbraň a Nápověda odpoví, že zbraně se dají koupit v obchodě Ammu Nations, tak mi to nepřijde účinné.

Odpověď je samozřejmě správná, ale kdyby hráč věděl, kde je Ammu Nations, tak si ty zbraně tam koupí a nemusí se na to ptát, ale takhle okamžitě následuje otázka o tom, kde Ammu Nations najde. Není to jediná taková odpověď. Kdyby se to upravilo s tím, že by se přidala zmínka o /gps > Ammu Nations nebo alespoň, že na minimapě má ikonku pistole by bylo podle mě mnohem účinnější.
Crepi
Crepi Experienced player Level 41 24/09/2019 08:47 PM
Jenže odpovídají helperové. jeden napíše to a druhý to.
Upravit odpovědi Nápovědy v chatu. Když se hráč zeptá kde koupí zbraň a Nápověda odpoví, že zbraně se dají koupit v obchodě Ammu Nations, tak mi to nepřijde účinné.

Jenže odpovídají helperové. jeden napíše to a druhý to.
Pomůžu, ochráním všechny, kterým je to potřeba. Pomůžu s vašimi problémy.
Jirce49
Jirce49 Godfather Level 154 24/09/2019 08:52 PM
Právě, že pomocníci by odpovídat nemuseli a Nápověda by odpověděla i kdyby nebyl na serveru žádný helper.
Jenže odpovídají helperové. jeden napíše to a druhý to.
Právě, že pomocníci by odpovídat nemuseli a Nápověda by odpověděla i kdyby nebyl na serveru žádný helper.
B4nkus
B4nkus Level 54 24/09/2019 09:16 PM
ORG -pridať možnosť kontrolovať počet urobených ceo jobov za deň..myslím, že by to Majitelom Org dodalo lepší prehľad o tom kto pracuje a kto nie -pridať ORG/CEO Misie: Predstavoval by som si to na štýl kde by sa muselo zísť aspoň 10 hráčov... táto misia by šla spraviť napr raz za 6 hod a pridávala by do týždennej súťaži napr. 20 bodov + by samozrejme dávala nejaký finančný obnos.. čím viac hráčov by sa zapojilo do Misie tým viac by to dalo bodov ale podmienka napr. najmenej zapojených hráčov 8 -pridať mesačnú súťaž ORG :D + ak by sa pridali Misie pridať súťaž najviac misií ORG Splnených za týždeň cca alebo mesiac Myslím, že by to ORG dosť oživilo a opäť by o to bol veľký záujem
ORG
-pridať možnosť kontrolovať počet urobených ceo jobov za deň..myslím, že by to Majitelom Org dodalo lepší prehľad o tom kto pracuje a kto nie
-pridať ORG/CEO Misie: Predstavoval by som si to na štýl kde by sa muselo zísť aspoň 10 hráčov... táto misia by šla spraviť napr raz za 6 hod a pridávala by do týždennej súťaži napr. 20 bodov + by samozrejme dávala nejaký finančný obnos.. čím viac hráčov by sa zapojilo do Misie tým viac by to dalo bodov ale podmienka napr. najmenej zapojených hráčov 8
-pridať mesačnú súťaž ORG :D + ak by sa pridali Misie pridať súťaž najviac misií ORG Splnených za týždeň cca alebo mesiac

Myslím, že by to ORG dosť oživilo a opäť by o to bol veľký záujem
smajlosssss
smajlosssss Legendary player Level 67 24/09/2019 10:09 PM
Když něco prodáme pomoci /sell aby jsme mohli prodat věci v hodnotě 500m. Na S4 se například prodává víla s hodnotou 350m a aby ji hráč koupil tak musí pomoci/sell potom /aukce atd. Podle mě by to bylo hodně dobrý, protoze potom se nemaj jak hráči okrást.
Když něco prodáme pomoci /sell aby jsme mohli prodat věci v hodnotě 500m. Na S4 se například prodává víla s hodnotou 350m a aby ji hráč koupil
tak musí pomoci/sell potom /aukce atd.
Podle mě by to bylo hodně dobrý, protoze potom se nemaj jak hráči okrást.
NyTmo
NyTmo Level 106 24/09/2019 10:10 PM
Tato situace/problém je již v řešení.
Když něco prodáme pomoci /sell aby jsme mohli prodat věci v hodnotě 500m. Na S4 se například prodává víla s hodnotou 350m a aby ji hráč koupit tak musí pomoci/sell potom /aukce atd. Podle mě by to bylo hodně dobrý, protoze potom se nemaj jak hráči okrást.

Tato situace/problém je již v řešení.
Nox1
Nox1 Epic player Level 129 25/09/2019 06:50 AM
získat skiny zera,torena,cataliny za splnění 100 nebo 1000 misí od dané postavy
získat skiny zera,torena,cataliny za splnění 100 nebo 1000 misí od dané postavy
WarezNavzdy
WarezNavzdy Mack Level 60 25/09/2019 06:16 PM
Navrhuji aby každý eventu od serveru už měl třeba 50k nebo 100k
Navrhuji aby každý eventu od serveru už měl třeba 50k
nebo 100k
1... 2105 2106 2107 2108 2109... 2517