Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

mam problem

1
MufasaBlack
MufasaBlack Editor Level 61 20/08/2019 12:35 AM
fur mne to vihazu je za cheaty pomoc pliss
fur mne to vihazu je za cheaty pomoc pliss
Máš problém tak napište mi do soukromého chatu
Klikněte na můj Nick MufasaBlack_ možností poslat zprávu
,)
Marthyys
Marthyys Boss Level 138 20/08/2019 12:39 AM
Cau, To, že tě server vyhodí s podezřením na cheaty neznamená že je opravdu máš. Takový kick od anticheatu může být způsoben i tvým špatným internetovým připojením. Zkus vypnout co nejvíce zařízení, připojených na routeru.. Nestahuj, když hraješ samp a celkově hry přes internet. Doporučuji ti tedy dat do pořádku tvůj internet... stejně jako tvoji gramatiku..
Cau,

To, že tě server vyhodí s podezřením na cheaty neznamená že je opravdu máš. Takový kick od anticheatu může být způsoben i tvým špatným internetovým připojením. Zkus vypnout co nejvíce zařízení, připojených na routeru.. Nestahuj, když hraješ samp a celkově hry přes internet.

Doporučuji ti tedy dat do pořádku tvůj internet... stejně jako tvoji gramatiku..
MufasaBlack
MufasaBlack Editor Level 61 20/08/2019 03:09 AM
oky diky a poradis mi jeste mam vleky lagy ale jiné hry by sou bez problem třeba gta 5 assins unity atd... mam 32ram i5 procesor mám lagy jak kdybych tam měl 2gb ram
oky diky a poradis mi jeste mam vleky lagy ale jiné hry by sou bez problem třeba gta 5 assins unity atd... mam 32ram i5 procesor mám lagy jak kdybych tam měl 2gb ram
Máš problém tak napište mi do soukromého chatu
Klikněte na můj Nick MufasaBlack_ možností poslat zprávu
,)
Mawerick
Mawerick Level 147 20/08/2019 08:34 AM
Lagy ti ale nedela vykon pocitace, tohle je tvym internetovym pripojenim, vsak ti to napsal hned v prispevku nad tebou
oky diky a poradis mi jeste mam vleky lagy ale jiné hry by sou bez problem třeba gta 5 assins unity atd... mam 32ram i5 procesor mám lagy jak kdybych tam měl 2gb ram

Lagy ti ale nedela vykon pocitace, tohle je tvym internetovym pripojenim, vsak ti to napsal hned v prispevku nad tebou
Marthyys
Marthyys Boss Level 138 20/08/2019 08:43 AM
Až vstanu.. pokud vůbec.. z postele, pošlu ti můj návod na zlepšení internetu. To, že máš low fps nemá takový vliv na anticheat jako špatný internet.
Až vstanu.. pokud vůbec.. z postele, pošlu ti můj návod na zlepšení internetu.


To, že máš low fps nemá takový vliv na anticheat jako špatný internet.
RaTaTuL
RaTaTuL Nobody Special Level 68 20/08/2019 08:55 AM
Marthys i mně můžeš poslat návod, seká se mi net kdyz někdo pouští ytb a tak celkově když je hodně lidí na netu.
Marthys i mně můžeš poslat návod, seká se mi net kdyz někdo pouští ytb a tak celkově když je hodně lidí na netu.
Nikdo neví kdo jsem, za to já znám všechny.
Mawerick
Mawerick Level 147 20/08/2019 09:01 AM
Tak to je normalne, ze kdyz nekdo pousti videa z YT pocitam k tomu jeste v HD kvalite, ze to stahuje internet, tohle bych spis resil lepsim programem internetu
Marthys i mně můžeš poslat návod, seká se mi net kdyz někdo pouští ytb a tak celkově když je hodně lidí na netu.

Tak to je normalne, ze kdyz nekdo pousti videa z YT pocitam k tomu jeste v HD kvalite, ze to stahuje internet, tohle bych spis resil lepsim programem internetu
sajkalala
sajkalala Legendary player Level 66 20/08/2019 09:50 AM
tak logicky :D aj ja na druhom pc mam ping do 5 (na csku) a ked sa niekto dalsi pripoji na internet (rodina napr.) tak to skoci na 30
Marthys i mně můžeš poslat návod, seká se mi net kdyz někdo pouští ytb a tak celkově když je hodně lidí na netu.
tak logicky :D aj ja na druhom pc mam ping do 5 (na csku) a ked sa niekto dalsi pripoji na internet (rodina napr.) tak to skoci na 30
Marthyys
Marthyys Boss Level 138 20/08/2019 10:55 AM
Ahoj, Problém s tvým pingem znamená dalších 1000 problémů, které zapadaji do jednoho. Dám ti zde pár rad JAK OPRAVIT TVŮJ PROBLÉM SE SLABOU ODEZVOU (PINGEM) 1. Než budeš cokoliv dělat, tak zkus restartovat router [ Wi-Fi ] 2. Nemusíš mít zrovna výkonný router a časem se bohužel vše poškodí, můžeš zkusit jiný router,abys věděl jestli je problém na straně routeru nebo ne. 3. Máš připojení Bezdrátové nebo pevné připojení? Pamatuj si jedno, vždy je lepší mít pevné připojení už jen proto, že signál, který ti jde z routeru do tvého PC může vést přes kov a podobné blbosti, které signál oslabují a poškozují. 4. Vypni vše co může zatěžovat router, tzn. mobily, tablety, notebooky apod. Zkrátka veškeré přístroje napojené na tvůj router. 5. Mrkni jestli nemáš nějaké aktualizace na počítači, pokud je tvůj software zastaralý, tak přece nemůžeš očekávat, že ti vše půjde jak má. 6. Nestahuj, nejhorší co můžeš routeru udělat je, že budeš stahovat. ( aktualizace, filmy, písničky, hry... ) 7. Pokud ti ani jedno nepomůže, tak se hold musíš zkontaktovat s tvým internetovým poskytovatelem a říct mu co tě trápí, měl by, nebo musí ti pomoct.. někdy se hold stává, že udělaji vše, aby od tebe měli klid, takže když pohrozíš se změnou poskytovatele, tak tomu jen pomůžeš :-)) 8. Mohlo se stát, že tvůj poskytovatel internetu změnil váš vysílací kanál na jiný, protože konkurence ( nebavíme se o konkurenci wtls, jo? ) může dodávat silnější signál a tak ten jejich dosavadní rušit na stejném vysílacím kanálu. Poptej se tedy jestli se nehrabal s vašim připojením apod. Každou změnu co udělal by ti měl říct. 9. Zřejmě po tobě bude chtít screeny rychlosti připojení, kdyby ano, tak stačí na googlu napsat "test rychlosti internetu" a výsledky mu jej poslat. To je ode mne vše. Přeju ti hodně štěstí a snad se ti podaří dostat tvojí rychlost internetu do původního stavu. HODNĚ ŠTĚSTÍ.. :) ,,Všechny rady jsem sám využíval, když jsem tento problém řešil, vše je tedy ověřené."
Ahoj,

Problém s tvým pingem znamená dalších 1000 problémů, které zapadaji do jednoho.

Dám ti zde pár rad JAK OPRAVIT TVŮJ PROBLÉM SE SLABOU ODEZVOU (PINGEM)

1. Než budeš cokoliv dělat, tak zkus restartovat router [ Wi-Fi ]
2. Nemusíš mít zrovna výkonný router a časem se bohužel vše poškodí, můžeš zkusit jiný router,abys věděl jestli je problém na straně routeru nebo ne.
3. Máš připojení Bezdrátové nebo pevné připojení? Pamatuj si jedno, vždy je lepší mít pevné připojení už jen proto, že signál, který ti jde z routeru do tvého PC může vést přes kov a podobné blbosti, které signál oslabují a poškozují.
4. Vypni vše co může zatěžovat router, tzn. mobily, tablety, notebooky apod. Zkrátka veškeré přístroje napojené na tvůj router.
5. Mrkni jestli nemáš nějaké aktualizace na počítači, pokud je tvůj software zastaralý, tak přece nemůžeš očekávat, že ti vše půjde jak má.
6. Nestahuj, nejhorší co můžeš routeru udělat je, že budeš stahovat. ( aktualizace, filmy, písničky, hry... )
7. Pokud ti ani jedno nepomůže, tak se hold musíš zkontaktovat s tvým internetovým poskytovatelem a říct mu co tě trápí, měl by, nebo musí ti pomoct.. někdy se hold stává, že udělaji vše, aby od tebe měli klid, takže když pohrozíš se změnou poskytovatele, tak tomu jen pomůžeš :-))
8. Mohlo se stát, že tvůj poskytovatel internetu změnil váš vysílací kanál na jiný, protože konkurence ( nebavíme se o konkurenci wtls, jo? ) může dodávat silnější signál a tak ten jejich dosavadní rušit na stejném vysílacím kanálu. Poptej se tedy jestli se nehrabal s vašim připojením apod. Každou změnu co udělal by ti měl říct.
9. Zřejmě po tobě bude chtít screeny rychlosti připojení, kdyby ano, tak stačí na googlu napsat "test rychlosti internetu" a výsledky mu jej poslat.

To je ode mne vše. Přeju ti hodně štěstí a snad se ti podaří dostat tvojí rychlost internetu do původního stavu. HODNĚ ŠTĚSTÍ.. :)

,,Všechny rady jsem sám využíval, když jsem tento problém řešil, vše je tedy ověřené."
1
This topic has been locked due to inactivity.