Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login
Happy Easter to all players!

Otazka

1
Kameraman
Kameraman Legendary player Level 97 20/08/2019 04:27 AM
Viem že to sem asi nepatrí ale tak napíšem to sem :D Vie mi niekto vysvetliť dajaky admin najlepšie že prečo su skoro každý deň tie Rollbacky ? Možete mi to kludne napisat do PM a toto zmazat admini.
Viem že to sem asi nepatrí ale tak napíšem to sem :D
Vie mi niekto vysvetliť dajaky admin najlepšie že prečo su skoro každý deň tie Rollbacky ?
Možete mi to kludne napisat do PM a toto zmazat admini.
1337SchWestka
1337SchWestka Photojournalist Level 78 20/08/2019 08:05 AM
Co vím, tak rollback je záloha, kterou si sám dělá server. Je to proto aby když by se něco stalo, tak aby ten skok o neuložený proces nebyl velký. Myslím, že to říkám správně ale nejsem si 100% jist.
Co vím, tak rollback je záloha, kterou si sám dělá server. Je to proto aby když by se něco stalo, tak aby ten skok o neuložený proces nebyl velký. Myslím, že to říkám správně ale nejsem si 100% jist.

- Zakladatel klanu ..1337] & Sběratel Ambulancí -

Sbírka mých ambulí
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 333 20/08/2019 02:13 PM
Rollback je zpusobeny crashem serveru. Jedna se o neocekavanou chybu, ktera vznikne pri behu serveru a ta zpusobi pad serveru, tim se samozrejme prijde o vsechna data, ktera nebyla ulozena. Bohuzel vetsina techto chyb nejde opravit, protoze je to proste chyba SA-MP serveru, tudiz by to museli opravit vyvojari. Pravidelne sleduju, co za chyby zpusobuje ty crashe, ale pouze malokdy muzu nejak zasahnout a problem vyresit, kazdopadne delam co muzu.
Rollback je zpusobeny crashem serveru. Jedna se o neocekavanou chybu, ktera vznikne pri behu serveru a ta zpusobi pad serveru, tim se samozrejme prijde o vsechna data, ktera nebyla ulozena. Bohuzel vetsina techto chyb nejde opravit, protoze je to proste chyba SA-MP serveru, tudiz by to museli opravit vyvojari. Pravidelne sleduju, co za chyby zpusobuje ty crashe, ale pouze malokdy muzu nejak zasahnout a problem vyresit, kazdopadne delam co muzu.
Kameraman
Kameraman Legendary player Level 97 20/08/2019 02:34 PM
Ďakujem niCe za dobré vysvetlenie, admini lock :)
Ďakujem niCe za dobré vysvetlenie, admini lock :)
1
This topic has been locked due to inactivity.