Spooky halloween to all players! Click here to hide this message.

Lost password

A code to complete password reset will be send to your e-mail address.

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

Bezdůvodný ban na 5hodin

Sneap
Sneap
Shoplifter
Level 33
23/08/2019 04:34 PM
zdravím, admin Marthyys_ mě vyhodil na 5 hodin za "ničení akce" přitom jsem nic nezničil.. Prosím o unban
zdravím, admin Marthyys_ mě vyhodil na 5 hodin za "ničení akce" přitom jsem nic nezničil.. Prosím o unban
Marthyys
Marthyys
Veteran
Administrator
Level 98
23/08/2019 05:02 PM
Ty sis fakt podal stížnost? To si děláš srandu, Takže po tom, co jsem tě zabil, protože si přilétával s letadly na "střechu" akce a snižoval si tak FPS hráčům, si opět přiletel a schválně jsem dělal, že něco píšu a sledoval tě. 1-2x si po mě vystřelil a vzhledem k tomu, že jsem měl mit v tu dobu duel, jsem musel opět jit do amma si koupit vestu, takže si zdržel celou akci. Hráče co narušuji turnaj posíláme plavat nebo je rovnou vyhodíme, tobě /kill nestačil, tak kick pomohl. Vážně k smíchu, že si jdeš na tohle stěžovat
Ty sis fakt podal stížnost? To si děláš srandu,

Takže po tom, co jsem tě zabil, protože si přilétával s letadly na "střechu" akce a snižoval si tak FPS hráčům, si opět přiletel a schválně jsem dělal, že něco píšu a sledoval tě. 1-2x si po mě vystřelil a vzhledem k tomu, že jsem měl mit v tu dobu duel, jsem musel opět jit do amma si koupit vestu, takže si zdržel celou akci.

Hráče co narušuji turnaj posíláme plavat nebo je rovnou vyhodíme, tobě /kill nestačil, tak kick pomohl.

Vážně k smíchu, že si jdeš na tohle stěžovat
tonyKRAL
tonyKRAL
High Roller
Level 75
23/08/2019 05:45 PM
Sneapa asi nenaučili doma chovat se slušně :)
Sneapa asi nenaučili doma chovat se slušně :)
Franta72
Franta72
Legendary player
Administrator
Level 124
23/08/2019 05:59 PM
Když se neumíš chovat v prostoru turnaje, tak prostě pár hodin hrát nebudeš. Žádost o unkick se zamítá. LOCK
Když se neumíš chovat v prostoru turnaje, tak prostě pár hodin hrát nebudeš. Žádost o unkick se zamítá.

LOCK
This topic has been locked due to inactivity.

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules

Active threads

help
1 hour ago
Help!
1 hour ago
More