Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Bezdůvodný ban na 5hodin

1
Sneap
Sneap Shoplifter Level 37 23/08/2019 04:34 PM
zdravím, admin Marthyys_ mě vyhodil na 5 hodin za "ničení akce" přitom jsem nic nezničil.. Prosím o unban
zdravím, admin Marthyys_ mě vyhodil na 5 hodin za "ničení akce" přitom jsem nic nezničil.. Prosím o unban
Marthyys
Marthyys Boss Level 138 23/08/2019 05:02 PM
Ty sis fakt podal stížnost? To si děláš srandu, Takže po tom, co jsem tě zabil, protože si přilétával s letadly na "střechu" akce a snižoval si tak FPS hráčům, si opět přiletel a schválně jsem dělal, že něco píšu a sledoval tě. 1-2x si po mě vystřelil a vzhledem k tomu, že jsem měl mit v tu dobu duel, jsem musel opět jit do amma si koupit vestu, takže si zdržel celou akci. Hráče co narušuji turnaj posíláme plavat nebo je rovnou vyhodíme, tobě /kill nestačil, tak kick pomohl. Vážně k smíchu, že si jdeš na tohle stěžovat
Ty sis fakt podal stížnost? To si děláš srandu,

Takže po tom, co jsem tě zabil, protože si přilétával s letadly na "střechu" akce a snižoval si tak FPS hráčům, si opět přiletel a schválně jsem dělal, že něco píšu a sledoval tě. 1-2x si po mě vystřelil a vzhledem k tomu, že jsem měl mit v tu dobu duel, jsem musel opět jit do amma si koupit vestu, takže si zdržel celou akci.

Hráče co narušuji turnaj posíláme plavat nebo je rovnou vyhodíme, tobě /kill nestačil, tak kick pomohl.


Vážně k smíchu, že si jdeš na tohle stěžovat
tony01
tony01 Level 92 23/08/2019 05:45 PM
Sneapa asi nenaučili doma chovat se slušně :)
Sneapa asi nenaučili doma chovat se slušně :)
Franta72
Franta72 Legendary player Level 137 23/08/2019 05:59 PM
Když se neumíš chovat v prostoru turnaje, tak prostě pár hodin hrát nebudeš. Žádost o unkick se zamítá. LOCK
Když se neumíš chovat v prostoru turnaje, tak prostě pár hodin hrát nebudeš. Žádost o unkick se zamítá.

LOCK
1
This topic has been locked due to inactivity.