Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login
Happy Easter to all players!

TorreTo

1 2
LookAtMeNow
LookAtMeNow Scam Artist Level 61 23/10/2019 07:22 PM
To určitě, držme se tématu , prosím :-) počkejme na vyjádření niCe, ať nespamujeme forum, děkuju, kdyžtak SZ
To určitě, držme se tématu , prosím :-) počkejme na vyjádření niCe, ať nespamujeme forum, děkuju, kdyžtak SZ
Marthyys
Marthyys Boss Level 138 23/10/2019 09:34 PM
Vážně chceš tímto zdržovat hlavního manažéra? To si snad děláš legraci. Sam si psal, že permaban je od slova permanentní, tedy navždy. A přesto jsi schopen žádat o unban. Kolikrát tu hráči s permou psali, jak se změnili a nikdy, NIKDY nedostali unban. Kdyz jsem řešil tvůj permaban, tak co si pamatuju.. Spousty krát zabanovaný hráč a to jak cheatování tak jiné porušení pravidel. Měls dokonce i něco společného s bMe a dokonce i "testování" nejmenovaného cheatu od nejmenovaného stupidního dětského koutku. Osobně jsem s niCem dlouho řešil tvoji permu a jakmile se dozvěděl co jsi zač, dostal si ji okamžitě. A to ani nemluvím o tom, že by to nebylo nespravedlivé vůči ostatním permanentně zabanovaným hráčům, kteří šanci nedostali, takže nevidim důvod proč bys ty měl. Co se týče rozsudku AT, žadost se zamítá. Žádáš tu však odezvu od niCe, takže ja to zamknu a přepošlu mu to. Pro zbytečný spam, lock.
Vážně chceš tímto zdržovat hlavního manažéra? To si snad děláš legraci.

Sam si psal, že permaban je od slova permanentní, tedy navždy. A přesto jsi schopen žádat o unban. Kolikrát tu hráči s permou psali, jak se změnili a nikdy, NIKDY nedostali unban.

Kdyz jsem řešil tvůj permaban, tak co si pamatuju.. Spousty krát zabanovaný hráč a to jak cheatování tak jiné porušení pravidel. Měls dokonce i něco společného s bMe a dokonce i "testování" nejmenovaného cheatu od nejmenovaného stupidního dětského koutku.

Osobně jsem s niCem dlouho řešil tvoji permu a jakmile se dozvěděl co jsi zač, dostal si ji okamžitě. A to ani nemluvím o tom, že by to nebylo nespravedlivé vůči ostatním permanentně zabanovaným hráčům, kteří šanci nedostali, takže nevidim důvod proč bys ty měl.

Co se týče rozsudku AT, žadost se zamítá. Žádáš tu však odezvu od niCe, takže ja to zamknu a přepošlu mu to.

Pro zbytečný spam, lock.
1 2
This topic has been locked due to inactivity.