Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login
Happy Easter to all players!

teamspeak od gta

1
Garryss
Garryss Helper Legendary player Level 157 11/11/2019 07:24 PM
Dobrý večer mám prosbu aby jste něco udělali něco s vaším teamspeakem neustále to padá a nikdo s tím nedělá prosím o vyřešení problému. :))
Dobrý večer mám prosbu aby jste něco udělali něco s vaším teamspeakem neustále to padá a nikdo s tím nedělá prosím o vyřešení problému. :))
Mawerick
Mawerick Veteran Level 147 11/11/2019 07:51 PM
Na problemu pracujeme
Dobrý večer mám prosbu aby jste něco udělali něco s vaším teamspeakem neustále to padá a nikdo s tím nedělá prosím o vyřešení problému. :))

Na problemu pracujeme
Domkon
Domkon Advanced player Level 25 11/11/2019 08:17 PM
No ktomu team speeku chcem napisať že ja som ho nezhadzoval zhadzoval ho bud hetty alebo jmenovani LodyCZ ja som ju nezhadzoval ked tak mozte si to overit ze tsko mam ciste aj pc a nema ziadne hecky a pod
No ktomu team speeku chcem napisať že ja som ho nezhadzoval zhadzoval ho bud hetty alebo jmenovani LodyCZ
ja som ju nezhadzoval ked tak mozte si to overit ze tsko mam ciste aj pc a nema ziadne hecky a pod
Starý známy.... Z Východu
Mawerick
Mawerick Veteran Level 147 11/11/2019 08:18 PM
Ano prisli jsme na to kdo a co dela, na tsku ma permaban gta sk a lodycz, zachvili zjistim kdo bude dalsi a delate si to jen horsim, protoze to v tom logu najdu...
Ano prisli jsme na to kdo a co dela, na tsku ma permaban gta sk a lodycz, zachvili zjistim kdo bude dalsi a delate si to jen horsim, protoze to v tom logu najdu...
Domkon
Domkon Advanced player Level 25 11/11/2019 08:25 PM
no a bolo tam aj v logu moje meno gta sk gamer alebo gta sk lebo to som ja no takze a ja som to nezhadzoval takze ja by som nemal dostat PB ALE TY DANI LUDIA KTORY TO ROBIA a zato ze AaC]Hetty si vimislel namna a povedal že ja som to robil moja vina to neni a po dalšie ten lody dostal predtym ban za nadavky namna a dobre ze dostal permu mne sa vyhrazal a zebral penaze za ban ktory dostal dak dufam ze sa to viriesi a dostanem unban
no a bolo tam aj v logu moje meno gta sk gamer alebo gta sk lebo to som ja no
takze a ja som to nezhadzoval takze ja by som nemal dostat PB ALE TY DANI LUDIA KTORY TO ROBIA a zato ze AaC]Hetty si vimislel namna a povedal že ja som to robil moja vina to neni
a po dalšie ten lody dostal predtym ban za nadavky namna a dobre ze dostal permu mne sa vyhrazal a zebral penaze za ban ktory dostal dak dufam ze sa to viriesi a dostanem unban
Starý známy.... Z Východu
Mawerick
Mawerick Veteran Level 147 11/11/2019 08:28 PM
Jsi tam i ty, nestarej se dale kdo co dostane
no a bolo tam aj v logu moje meno gta sk gamer alebo gta sk lebo to som ja no takze a ja som to nezhadzoval takze ja by som nemal dostat PB ALE TY DANI LUDIA KTORY TO ROBIA a zato ze AaC]Hetty si vimislel namna a povedal že ja som to robil moja vina to neni a po dalšie ten lody dostal predtym ban za nadavky namna a dobre ze dostal permu mne sa vyhrazal a zebral penaze za ban ktory dostal dak dufam ze sa to viriesi a dostanem unban

Jsi tam i ty, nestarej se dale kdo co dostane
Nox1
Nox1 Epic player Level 128 11/11/2019 08:29 PM
Mawerick nechceš Lock a pak se vyjádřit
Mawerick nechceš Lock a pak se vyjádřit
1
This topic has been locked due to inactivity.