Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

--- Prihlasky na pomocnika ---

1... 114 115 116 117 118... 148
Gurky
Gurky Trickster Level 105 25/09/2018 02:37 PM
Server 1 Vek: 17 rokov Jazykové znalosti: Angličtina (5 rokov) Odehraný čas na serveru: 3000 hodin Denně hraju: 2-7 hodiny Další dovednosti: znalosť gamemodu, rád pomáham hráčom, trocha HTML, znalost mapy a oblasti TS3: Mám Mikrofón: Mám
Server 1
Vek: 17 rokov
Jazykové znalosti: Angličtina (5 rokov)
Odehraný čas na serveru: 3000 hodin
Denně hraju: 2-7 hodiny
Další dovednosti: znalosť gamemodu, rád pomáham hráčom, trocha HTML, znalost mapy a oblasti
TS3: Mám
Mikrofón: Mám

This text is displayed only for administrators
Nexsyrian
Nexsyrian Right-Hand Man Level 102 25/09/2018 03:19 PM
Prihláška na post pomocníka S1 / S4 Vek 15 Aktivita - denne hrajem 3 až 12 hodín podla času a nálady Odehrany cas na serverech: 1638 , Server 1 - 1493, Server 4 - 140h Jazykove znalosti: Anglictina (9 let), nemcina (4 roky) TS3 / Discord : Mám Mikrofón : Mám Dalsi dovednosti : Znalosť servru , ochota pomáhať , úprava a strih videa , kľudná povaha , dobra znalosť pravopisu , aktivita na servru 1 aj servru 4
Prihláška na post pomocníka S1 / S4

Vek 15

Aktivita - denne hrajem 3 až 12 hodín podla času a nálady

Odehrany cas na serverech: 1638 , Server 1 - 1493, Server 4 - 140h

Jazykove znalosti: Anglictina (9 let), nemcina (4 roky)

TS3 / Discord : Mám

Mikrofón : Mám

Dalsi dovednosti : Znalosť servru , ochota pomáhať , úprava a strih videa , kľudná povaha , dobra znalosť pravopisu , aktivita na servru 1 aj servru 4
RomckyyPankoo
RomckyyPankoo Editor Level 90 26/09/2018 02:58 PM
Ahoj, rád bych si podal přihlášku na pozici pomocníka pro server 1.. •Věk: 18 let •Počet odehraných hodin: 500+ aktivita 2-6 hodin denně •Znalosti: angličtina 11let( úroveň B2), NJ 4 roky, Český jazyk na vysoké úrovni •Prostředky: mikrofon mám(TS, Discord) •••Čím chci zaujmout? Schopnost střihu videí, primitivní HTML. Řekl bych perfektní znalost hry, mapy, příkazů, schopnost pomoci lidem, ochota, perfektní vztah s lidmi. Žádné osobní problémy. •••Proč zrovna já? Rád bych se stal pomocníkem, jelikož mě baví pomáhat lidem, mám zkušenost s lidmi, jak jim pomoci. Rád bych se přidal a pomohl ostatním helperům s prací. Díky za přečtení a budu rád, když si vyberete mě. •Romcky•
Ahoj, rád bych si podal přihlášku na pozici pomocníka pro server 1..
•Věk: 18 let
•Počet odehraných hodin: 500+ aktivita 2-6 hodin denně
•Znalosti: angličtina 11let( úroveň B2), NJ 4 roky, Český jazyk na vysoké úrovni
•Prostředky: mikrofon mám(TS, Discord)
•••Čím chci zaujmout? Schopnost střihu videí, primitivní HTML. Řekl bych perfektní znalost hry, mapy, příkazů, schopnost pomoci lidem, ochota, perfektní vztah s lidmi. Žádné osobní problémy.
•••Proč zrovna já? Rád bych se stal pomocníkem, jelikož mě baví pomáhat lidem, mám zkušenost s lidmi, jak jim pomoci. Rád bych se přidal a pomohl ostatním helperům s prací.

Díky za přečtení a budu rád, když si vyberete mě.
•Romcky•

This text is displayed only for administrators
Techpex
Techpex Businessman Level 61 29/09/2018 11:01 PM
Ahoj. Věk: bude 16let (1.10.2002) Jazyky: Anglický 7 let Odehraný čas: na s1 310h , na s4 400h Denně hraji 5-10 hodin Dovednosti: rád poradím hráčům , znám poměrně dost příkazů ,které se v této pozici můžou hodit. Teamspeak 3: mám používám denně ( mikrofon samozřejmostí) Rád bych se stal pomocníkem na S4.
Ahoj.
Věk: bude 16let (1.10.2002)
Jazyky: Anglický 7 let
Odehraný čas: na s1 310h , na s4 400h
Denně hraji 5-10 hodin
Dovednosti: rád poradím hráčům , znám poměrně dost příkazů ,které se v této pozici můžou hodit.
Teamspeak 3: mám používám denně ( mikrofon samozřejmostí)
Rád bych se stal pomocníkem na S4.

This text is displayed only for administrators
404LenistrNotFound
404LenistrNotFound Legendary player Level 128 29/09/2018 11:57 PM
Ahoj, Toto je moje přihláška na helpera, snad se bude líbit ;-) Věk: 16 (16.1.2002) Odehraný čas: 2605 hodin a nějaké ty minuty Jazyk: Čeština: mateřský jazyk, Slovenština: rozumím Angličtina: 8 let, němčina 3 roky, ale jen základy. Denně hrají: Kolem 2-5 hodin, někdy více, někdy méně, podle času Dovednosti: Znalost serveru, rád radím novým hráčům, znalost příkazů, s hráči vycházím poměrně v klidu až na vyjímky, zkušenost s funkcí helpera. Každý se může změnit, stačí mu jen dát šanci a věřit...
Ahoj,
Toto je moje přihláška na helpera, snad se bude líbit ;-)
Věk: 16 (16.1.2002)
Odehraný čas: 2605 hodin a nějaké ty minuty
Jazyk: Čeština: mateřský jazyk, Slovenština: rozumím Angličtina: 8 let, němčina 3 roky, ale jen základy.
Denně hrají: Kolem 2-5 hodin, někdy více, někdy méně, podle času
Dovednosti: Znalost serveru, rád radím novým hráčům, znalost příkazů, s hráči vycházím poměrně v klidu až na vyjímky, zkušenost s funkcí helpera.

Každý se může změnit, stačí mu jen dát šanci a věřit...

This text is displayed only for administrators
Hlavní steam:
steamcommunity.com/id/Lenistr
Steam čistě na Apex Legends a CS:GO
steamcommunity.com/id/NekoB0y
Scorisko
Scorisko Advanced player Level 24 30/09/2018 01:26 PM
Hráč nesplňuje podmínky pro podání přihlášky
Hráč nesplňuje podmínky pro podání přihlášky
This text is displayed only for administrators
slideW
slideW Veteran Level 87 30/09/2018 01:30 PM
Dobrý den, touto přihláškou bych se chtěl dostat na post helpera. Server 4 Věk: 15 let Jazykové znalosti: Angličtina (9 let), němčina (2 roky) Odehraný čas na serverech: 1100 hodin Denně hraji: 5-7 hodin Další dovednosti: Na serveru jsem velice aktivní a snažím se lidem pomoct, také si troufám říct, že mám vynikající znalost pravopisu, ale někdy to musíte brát s nadhledem.
Dobrý den, touto přihláškou bych se chtěl dostat na post helpera.

Server 4
Věk: 15 let
Jazykové znalosti: Angličtina (9 let), němčina (2 roky)
Odehraný čas na serverech: 1100 hodin
Denně hraji: 5-7 hodin
Další dovednosti: Na serveru jsem velice aktivní a snažím se lidem pomoct, také si troufám říct, že mám vynikající znalost pravopisu, ale někdy to musíte brát s nadhledem.
andy31
andy31 Advanced player Level 45 01/10/2018 03:47 PM
Hráč nesplňuje podmínky pro podání přihlášky.
Hráč nesplňuje podmínky pro podání přihlášky.
This text is displayed only for administrators
ImEnde
ImEnde Vandal Level 124 01/10/2018 10:06 PM
Server 4 Vek: 18 rokov Jazykové znalosti: Angličtina (13 rokov), Nemčina (4 roky) Odohraný čas na serveroch: 848h Denne hrám: 3h+ (podľa nálady) Ďaľšie schopnosti: Znalosť pravopisu, znalosť gamemódu, pravidelná aktivita na servery, celkom sa vyznám v PC komponentoch a dokážem poradiť
Server 4
Vek: 18 rokov
Jazykové znalosti: Angličtina (13 rokov), Nemčina (4 roky)
Odohraný čas na serveroch: 848h
Denne hrám: 3h+ (podľa nálady)
Ďaľšie schopnosti: Znalosť pravopisu, znalosť gamemódu, pravidelná aktivita na servery, celkom sa vyznám v PC komponentoch a dokážem poradiť
Sk3linka
Sk3linka Level 31 02/10/2018 03:14 AM
Server 1 Věk: 16 let Jazykové znalosti: Angličtina (7 let), Ruština (Pouze základy.) Odehraný čas na serveru : 356 hodin (Odehráno bych měl více, ale měl jsem bohužel delší odmlku tudíž se mi statistiky nejspíše smazali, nové statistiky nahrávám zhruba od začátku srpna 2018) Registrace na webu : 10.7.2014 Denně hraji na serveru: 3-10h (Záleží na času, ale obvykle okolo 5ti hodin.) Další dovednosti: Ochota pomoci hráčům, přehled o dění v chatu, denní aktivita, znalost game modu, skvělá čeština (Snažím se stále zdokonalovat.), tvorba videí.
Server 1

Věk: 16 let
Jazykové znalosti: Angličtina (7 let), Ruština (Pouze základy.)
Odehraný čas na serveru : 356 hodin (Odehráno bych měl více, ale měl jsem bohužel delší odmlku tudíž se mi statistiky nejspíše smazali, nové statistiky nahrávám zhruba od začátku srpna 2018)
Registrace na webu : 10.7.2014
Denně hraji na serveru: 3-10h (Záleží na času, ale obvykle okolo 5ti hodin.)
Další dovednosti: Ochota pomoci hráčům, přehled o dění v chatu, denní aktivita, znalost game modu, skvělá čeština (Snažím se stále zdokonalovat.), tvorba videí.
1... 114 115 116 117 118... 148
This topic has been locked due to inactivity.