Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

--- Prihlasky na pomocnika ---

Kilijan
Kilijan
Goon
Moderator
Level 79
17/02/2019 08:00 PM
Ahoj, chtěl bych si podat přihlášku na Server 4 :-) Věk : 16 Jazykové znalosti : Angličtina 9 let a Němčina 2 roky Odehraný čas : Na serverech mám odehráno 1500+ hodin! Denně hraji na serveru : Kolem 3-8h Další dovednosti : Dobrá znalost pravopisu, uprava fotek Rád bych pomáhal nováčkům na postu helpera
Ahoj, chtěl bych si podat přihlášku na Server 4 :-)

Věk : 16

Jazykové znalosti : Angličtina 9 let a Němčina 2 roky

Odehraný čas : Na serverech mám odehráno 1500+ hodin!

Denně hraji na serveru : Kolem 3-8h

Další dovednosti : Dobrá znalost pravopisu, uprava fotek

Rád bych pomáhal nováčkům na postu helpera
Juryk78
Juryk78
Legendary player
Helper
Level 44
19/02/2019 08:26 PM
Server: 1 Věk:16 Jazykové znalosti: přes (9let) Angličtina,(16let) Čeština RODNÝ JAZYK,(3roky) Němčina a na 80% Slovensky Odehraný čas na serveru: 755+ h Denně hraju na serveru: PO-PÁ: 3-5h SO-NE: 5-15h Další znalosti a dovednosti: Dobrá znalost pravopisu,znám mapu,vetšinu příkazů(70%),rád pomáhám hráčům a snažím se jim spříjemnit hru,střední znalost přes úpravu videí Spojení: Team Speak každý den,Mikrofon docela dobrý
Server: 1
Věk:16
Jazykové znalosti: přes (9let) Angličtina,(16let) Čeština RODNÝ JAZYK,(3roky) Němčina a na 80% Slovensky
Odehraný čas na serveru: 755+ h
Denně hraju na serveru: PO-PÁ: 3-5h SO-NE: 5-15h
Další znalosti a dovednosti: Dobrá znalost pravopisu,znám mapu,vetšinu příkazů(70%),rád pomáhám hráčům a snažím se jim spříjemnit hru,střední znalost přes úpravu videí
Spojení: Team Speak každý den,Mikrofon docela dobrý
Villa
Villa
Adored
Administrator
Level 99
19/02/2019 08:29 PM
Zřejmě jsi nepochopil, že přihlášku můžeš podat jen jednou za 14dní. Tohle už je tvoje 3 za 2 týdny....
Server: 1 Věk:16 Jazykové znalosti: přes (9let) Angličtina,(16let) Čeština RODNÝ JAZYK,(3roky) Němčina a na 80% Slovensky Odehraný čas na serveru: 755+ h Denně hraju na serveru: PO-PÁ: 3-5h SO-NE: 5-15h Další znalosti a dovednosti: Dobrá znalost pravopisu,znám mapu,vetšinu příkazů(75%),rád pomáhám hráčům a snažím se jim spříjemnit hru,střední znalost přes úpravu videí Spojení: Team Speak každý den,Mikrofon docela dobrý
Zřejmě jsi nepochopil, že přihlášku můžeš podat jen jednou za 14dní. Tohle už je tvoje 3 za 2 týdny....
Kuryr123
Kuryr123
Level 100
21/02/2019 07:16 PM
Server: 1 Věk: 20 let Jazykové znalosti: Angličtina - 3 Roky Odehraný čas na serverech: 6491H Denně hraji na serveru: 1 - 3 H Další dovednosti: Zkušenosti s postem pomocníka, ochota poradit, znalost serveru.
Server: 1
Věk: 20 let
Jazykové znalosti: Angličtina - 3 Roky
Odehraný čas na serverech: 6491H
Denně hraji na serveru: 1 - 3 H
Další dovednosti: Zkušenosti s postem pomocníka, ochota poradit, znalost serveru.
spagetak
spagetak
Greenhorn
Level 41
22/02/2019 08:26 PM
Server 1 Věk: 19 Jazyková výbava: angličtina - pokročilá (15 let), němčina - základy (5 let) Odehraný čas na serveru: 480 hodin Datum registrace: 21.11.2013 Denně odehraju na serveru: Přes všední dny hodinu a více, záleží na povinnostech a škole, přes víkendy okolo 3 hodin a více. Záleží jestli je s kým hrát nebo podobně. Kdybych se stal helperem, určitě by se aktivita zvýšila. Moje schopnosti: Slušné chování, znalost serveru a příkazů, základy programování, vůle pomáhat lidem a zlepšovat server. :)
Server 1
Věk: 19
Jazyková výbava: angličtina - pokročilá (15 let), němčina - základy (5 let)
Odehraný čas na serveru: 480 hodin
Datum registrace: 21.11.2013
Denně odehraju na serveru: Přes všední dny hodinu a více, záleží na povinnostech a škole, přes víkendy okolo 3 hodin a více. Záleží jestli je s kým hrát nebo podobně. Kdybych se stal helperem, určitě by se aktivita zvýšila.
Moje schopnosti: Slušné chování, znalost serveru a příkazů, základy programování, vůle pomáhat lidem a zlepšovat server. :)
pUREVJAV
pUREVJAV
Legendary player
Helper
Level 53
22/02/2019 10:10 PM
Server 1 Vek: 17 let Jazykove znalosti: Anglictina (8 let), nemcina (5 let), chorvatština (2-3roky) Odehrany cas na serverech: 1193 hodin Denne hraju na serveru: 4-7 hodiny Další dovednosti : Rád pomáhám lidem, dobrá znalost v pravopisu, základy programování.. Rád radím a pomáhám nováčkům a celkově lidem..
Server 1
Vek: 17 let
Jazykove znalosti: Anglictina (8 let), nemcina (5 let), chorvatština (2-3roky)
Odehrany cas na serverech: 1193 hodin
Denne hraju na serveru: 4-7 hodiny
Další dovednosti : Rád pomáhám lidem, dobrá znalost v pravopisu, základy programování..

Rád radím a pomáhám nováčkům a celkově lidem..
andy31
andy31
Advanced player
Level 33
22/02/2019 10:40 PM
Server 4 věk 15 let jazykové znalosti angličtina 8 let němčina 3 roky odehraný čas 126 hodin a začínal jsem na s1 a tam mám 500 hod Další dovednosti rád točím videa na YouTube,stříhám videa,rad pomáhám lidem. Budu rád když mě přiberete do HELP TEAMU.
Server 4
věk 15 let
jazykové znalosti angličtina 8 let němčina 3 roky
odehraný čas 126 hodin a začínal jsem na s1 a tam mám 500 hod
Další dovednosti rád točím videa na YouTube,stříhám videa,rad pomáhám lidem.
Budu rád když mě přiberete do HELP TEAMU.
Thefidget3
Thefidget3
Gamer
Level 14
23/02/2019 08:51 PM
Hráč nesplňuje podmínky pro podání přihlášky.
Hráč nesplňuje podmínky pro podání přihlášky.
Thefidget3
ZelvickaAlphyx
ZelvickaAlphyx
Gamer
Level 53
23/02/2019 10:23 PM
Hráč nesplňuje podmínky pro přijetí na post.
Hráč nesplňuje podmínky pro přijetí na post.
Boží mlýny melou pomalu ale jistě, tak mě neser znám mlynáře
EmKo
EmKo
Legendary player
Level 57
24/02/2019 06:04 PM
S4 Vek: 15 Jazyk ktorý ovládam : Angličtina (8 Rokov ) Slovensky od narodenia. Odohraný čas: 1600 Hodín. Denne hrávam tak 3 až 12 hodín podla toho či sa mi chce. A podľa toho či niečo v ten deň mam. TS3: Mám Mikrofón: Mám Ďalšie schopnosti: Znalosť S4. Dobra orientácia na mape a v hre. Veľmi dobre poznám príkazy. Rád pomôžem nováčikom či niekomu na webe.
S4
Vek: 15
Jazyk ktorý ovládam : Angličtina (8 Rokov ) Slovensky od narodenia.
Odohraný čas: 1600 Hodín.
Denne hrávam tak 3 až 12 hodín podla toho či sa mi chce. A podľa toho či niečo v ten deň mam.
TS3: Mám
Mikrofón: Mám
Ďalšie schopnosti: Znalosť S4. Dobra orientácia na mape a v hre. Veľmi dobre poznám príkazy.
Rád pomôžem nováčikom či niekomu na webe.
♛ ...Najviac je nenávidený je ten čo vždy povie pravdu do očí...♛ ♛Kto mlčí, nemusí vždy súhlasiť.Možno len niekedy nemá chuť diskutovať s idiotmi..♛ Ked pohoríš nič sa nedeje aj majster Ján Hus pohorel.
This thread has been locked.

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules