Spooky halloween to all players! Click here to hide this message.

Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

--- Prihlasky na pomocnika ---

TommyM4ST3R
TommyM4ST3R
Legendary player
Level 60
25/02/2019 01:45 PM
Server 1 Vek: 16 rokov Jazykové znalosti: Angličtina (7 rokov), nemčina (4 roky), ruština (polrok), slovenčina (materský jazyk) Odohraný čas: 1510 hodín V prípade školy (cez týždeň, ked nemám volno) hrávam na serveri 1-4 hodiny, cez víkend a volno 2-8 hodín Ďalšie schopnosti: Skvelá znalosť pravopisu, mapy, príkazov Rád pomôžem hráčom aby dostali väčšiu chuť do hrania na serveri :)
Server 1
Vek: 16 rokov
Jazykové znalosti: Angličtina (7 rokov), nemčina (4 roky), ruština (polrok), slovenčina (materský jazyk)
Odohraný čas: 1510 hodín
V prípade školy (cez týždeň, ked nemám volno) hrávam na serveri 1-4 hodiny, cez víkend a volno 2-8 hodín
Ďalšie schopnosti: Skvelá znalosť pravopisu, mapy, príkazov
Rád pomôžem hráčom aby dostali väčšiu chuť do hrania na serveri :)
Môj YouTube channel ---> TommyMan88
SemTexik
SemTexik
Legendary player
Level 121
25/02/2019 02:04 PM
Server: 1 Vek: 16 rokov Jazykové znalosti: Angličtina (10 rokov),Slovenčina (rodný jazyk),Čeština (Celý život),Maďarčina (rok),Poľština (2 roky),Ruština (3 roky ) Odohraný čas na servery: 2500+ hodín Denne hrám na servery:2-4 hodiny,ale viacmenej podľa nálady Ďalšie dovednosti:Edit videí, znalosť mapy a serveru,Schopný pomáhať hráčom,a menšie programovanie napr. spraviť kalkuačku.
Server: 1

Vek: 16 rokov
Jazykové znalosti: Angličtina (10 rokov),Slovenčina (rodný jazyk),Čeština (Celý život),Maďarčina (rok),Poľština (2 roky),Ruština (3 roky )
Odohraný čas na servery: 2500+ hodín
Denne hrám na servery:2-4 hodiny,ale viacmenej podľa nálady
Ďalšie dovednosti:Edit videí, znalosť mapy a serveru,Schopný pomáhať hráčom,a menšie programovanie napr. spraviť kalkuačku.
Dudkass
Dudkass
Level 145
25/02/2019 06:25 PM
Server 1 Vek: 18 rokov Jazykove znalosti: Angličtina a Nemčina Odohraný čas na serveroch: 3100 hodín Registrácia na webe: rok 2014 Denne hrám na serveri: hodinku a viac Ďalšie dovednosti: Výborná znalosť pravopisu, ochota pomôcť aj anglicky hovoriacim hráčom
Server 1
Vek: 18 rokov
Jazykove znalosti: Angličtina a Nemčina
Odohraný čas na serveroch: 3100 hodín
Registrácia na webe: rok 2014
Denne hrám na serveri: hodinku a viac
Ďalšie dovednosti: Výborná znalosť pravopisu, ochota pomôcť aj anglicky hovoriacim hráčom
Moii
Moii
Liked
Helper
Level 33
25/02/2019 09:32 PM
Hráč nesplňuje podmínky pro přijetí.
Hráč nesplňuje podmínky pro přijetí.
Jediné světlo mého života je světlo v ledničce.
Janko12
Janko12
Legendary player
Level 106
25/02/2019 10:01 PM
Server 1 Vek: 16 Jazykové Znalosti: Slovenčina Rodný,Angličtina,Nemčina,Čeština Odehraný čas: 2500Hodin Denne hraju na serveru: 3-12 Hodin Další Dovednosi: Skúsenosť s postom Pomocníka,Znalosť pravopisu,Ochota pomáhať hráčom, znalosti príkazov,velká znalosť mapy TeamSpeak 3: Ano, mám používam. Mikrofon: Mám
Server 1

Vek: 16

Jazykové Znalosti: Slovenčina Rodný,Angličtina,Nemčina,Čeština

Odehraný čas: 2500Hodin

Denne hraju na serveru: 3-12 Hodin

Další Dovednosi: Skúsenosť s postom Pomocníka,Znalosť pravopisu,Ochota pomáhať hráčom, znalosti príkazov,velká znalosť mapy

TeamSpeak 3: Ano, mám používam.

Mikrofon: Mám
pUREVJAV
pUREVJAV
Legendary player
Helper
Level 54
26/02/2019 10:23 AM
• Server 1 • Vek: 17 let • Jazykove znalosti: Čěština (17let.. Rodnej jazyk),Anglictina (8 let), nemcina (5 let), chorvatština (2-3roky) • Odehraný cas na serverech: 1193 hodin • Denne hraju na serveru: 4-7 hodiny • Další dovednosti : Rád pomáhám lidem, dobrá znalost pravopisu, základy programování, dobrá tvorba ve stříhaní videí • TS3 : Mam • Mikrofon : Mam Rád radím a pomáhám nováčkům a celkově lidem..
• Server 1
• Vek: 17 let
• Jazykove znalosti: Čěština (17let.. Rodnej jazyk),Anglictina (8 let), nemcina (5 let), chorvatština (2-3roky)
• Odehraný cas na serverech: 1193 hodin
• Denne hraju na serveru: 4-7 hodiny

• Další dovednosti : Rád pomáhám lidem, dobrá znalost pravopisu, základy programování, dobrá tvorba ve stříhaní videí
• TS3 : Mam
• Mikrofon : Mam
Rád radím a pomáhám nováčkům a celkově lidem..
----------×----- Někdo cítí déšt, a někdo pouze zmokne -----×----------
Mawerick
Mawerick
Experienced player
Administrator
Level 116
26/02/2019 10:24 AM
Nemusis to sem davat po 3 dnech znova....
• Server 1 • Vek: 17 let • Jazykove znalosti: Čěština (17let.. Rodnej jazyk),Anglictina (8 let), nemcina (5 let), chorvatština (2-3roky) • Odehraný cas na serverech: 1193 hodin • Denne hraju na serveru: 4-7 hodiny • Další dovednosti : Rád pomáhám lidem, dobrá znalost pravopisu, základy programování, dobrá tvorba ve stříhaní videí • TS3 : Mam • Mikrofon : Mam Rád radím a pomáhám nováčkům a celkově lidem..

Nemusis to sem davat po 3 dnech znova....
nSVeveraK
nSVeveraK
Scalawag
Level 54
27/02/2019 11:54 AM
Server 1 Věk : 17 let Jazykové znalosti : Čeština,Angličtina Odehraný čas : 2200 hodin Denně hrávám : Přes týden 3-4 hodiny a o víkendu 5-6 hodin Další znalosti : Dobrá znalost mapy a serveru + Zkušenost helpera z minulosti Proč by jste mě měli vzít ? : Rád pomáhám hráčům ať už z česka či slovenska tak cizincům. Lidem pomáhám už teď a baví mě to navíc bych se chtěl přidat k vašemu týmu helperů kde jsou dobří lidé. Komunikace : TS3 mám ale nepoužívám ho moc protože nemám dobrý mikrofon Rozhodnutí je na vás jestli mě vezmete nebo ne :)
Server 1
Věk : 17 let
Jazykové znalosti : Čeština,Angličtina
Odehraný čas : 2200 hodin
Denně hrávám : Přes týden 3-4 hodiny a o víkendu 5-6 hodin
Další znalosti : Dobrá znalost mapy a serveru + Zkušenost helpera z minulosti
Proč by jste mě měli vzít ? : Rád pomáhám hráčům ať už z česka či slovenska tak cizincům. Lidem pomáhám už teď a baví mě to navíc bych se chtěl přidat k vašemu týmu helperů kde jsou dobří lidé.
Komunikace : TS3 mám ale nepoužívám ho moc protože nemám dobrý mikrofon
Rozhodnutí je na vás jestli mě vezmete nebo ne :)
supergabo3103
supergabo3103
Advanced player
Level 25
27/02/2019 04:07 PM
Server 1 Nahraný čas : 560 h Vek: 15 r Národnosť: Slovák Jazyková znalosť: Slovenčina(rodný jazyk), Angličtina(9 rokov), Čeština(celý život), Francúzštinu(3 roky) Registrácia na webu: 2014 Denne hrám: 2-4 o víkende 4-6 hodín TS3: Mám aj mikrofón Ďalšie znalosti: ochota pomôcť, znalosť commandov (80%), znalosť mapy GTA: hru GTA hrávam od 2011 (keď počítam len GTA:SA) o SAMP som sa dozvedel začiatkom 2014 a účet na webe mám založený koncom 2014. Hrávam tu s pár kamarátmi a rád by som bol helperom ak nie nevadí
Server 1
Nahraný čas : 560 h
Vek: 15 r
Národnosť: Slovák
Jazyková znalosť: Slovenčina(rodný jazyk), Angličtina(9 rokov), Čeština(celý život), Francúzštinu(3 roky)
Registrácia na webu: 2014
Denne hrám: 2-4 o víkende 4-6 hodín
TS3: Mám aj mikrofón
Ďalšie znalosti: ochota pomôcť, znalosť commandov (80%), znalosť mapy
GTA: hru GTA hrávam od 2011 (keď počítam len GTA:SA) o SAMP som sa dozvedel začiatkom 2014 a účet na webe mám založený koncom 2014. Hrávam tu s pár kamarátmi a rád by som bol helperom ak nie nevadí
Sevás Lidi !!
Vix3n
Vix3n
Experienced player
Level 38
28/02/2019 12:03 AM
Server 1 Věk: 16 let (koncem dubna 17) Jazykové znalosti: Angličtina (8 let), němčina (2 roky) Odehraný čas na serverech: 658 hod. O víkendu 4+ hod v pracovním týdnu méně času důvod: ubytováni na internátu Další dovednosti: Znalost pravopisu, ochota pomáhat nováčkům i zkušeným, znalost mapy, komunikativní TS3: Vcelku aktivní (mikrofon mám) Registrován na webu: 20.5.2017
Server 1
Věk: 16 let (koncem dubna 17)
Jazykové znalosti: Angličtina (8 let), němčina (2 roky)
Odehraný čas na serverech: 658 hod.
O víkendu 4+ hod v pracovním týdnu méně času důvod: ubytováni na internátu
Další dovednosti: Znalost pravopisu, ochota pomáhat nováčkům i zkušeným, znalost mapy, komunikativní
TS3: Vcelku aktivní (mikrofon mám)
Registrován na webu: 20.5.2017
This topic has been locked due to inactivity.

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules