Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register
Close

Login


Close

Kupovani aut / Buying cars

niCe niCe 8 months ago:
Chcete, aby sly ulozit k domu nebo do garaze pouze auta zakoupena v autosalonech, pres pocitac, pres import vozidel a od hracu? Stoupla by hodnota nekterych vozidel, ktere jsou rychle a luxusni, ale nemaji zadnou hodnotu a nejsou mezi hraci zadane - jako napriklad Infernus, Cheetah a podobne.

Do you want only vehicles purchased in car shops, on computer, in import garage and from players to be able to be saved at houses or garages? It would increase the value of some vehicles, that are fast and luxury, but currently have no value and are not wanted by the players - such as Infernus, Cheetah and so on.

Options

4 Votes

Spise ne / Rather no

Comments (14)

140918 Jozefos
Level 125 13/11/2019 10:20 AM
Podľa mňa by sa to malo pridať na server.
Bolo by to aspoň také niečo nové pre hráčov, že by si najskôr museli našetriť na svoje (napr. Prvé) auto. Hráči by si museli kúpiť auto buď od hráča, alebo na počítači na stránkach a potom by si len kupoval na to vlastný tuning na tie vozidlá.

Možno by som zmenil tie tuningové dielne tak, že veci by sa dali zakúpiť napríklad za splnené joby, mise, atď... pretože napríklad teraz to je, že musia splniť závody, improvizované závody, atď. Lenže je tu problém, že nie vždy sa na to pripoja nejaký hráči (na S4 je to dosť časté, že sa skoro nikto nepripojí na závod) a tak by to bolo na mise, ukoly, joby, atď, atď

1 niCe
Level 286 13/11/2019 07:41 AM
We can see even feel the empty spots of bullet turismo, now the infernus and the other 2 fast vehicles like cheetah and banshee will be even more empty in LV like city that never sleep to not have fast cars on the streets.

No vehicles will be removed from streets. On the contrary, Turismo and Bullet might return, however with only few rare spawn locations. The only difference is, that you won't be able to save the street vehicles - you will only be able to save vehicles purchased on computer (Legendary Motorsport, San Andreas Super Autos etc.), from car shops (Grotti, Coutt and Shutz etc.), import garages in docks, from Auto Eroticar page, from players, from RP shop and from game shop.

Prices of low end cars won't change, the prices will remain around 25-50k. But prices of sport cars and high-end cars will be increased to 100-500k. To make these vehicle more unique, because they deserve it.
56247 machooo
Level 119 12/11/2019 03:45 PM
an opinion.
We can see even feel the empty spots of bullet turismo, now the infernus and the other 2 fast vehicles like cheetah and banshee will be even more empty in LV like city that never sleep to not have fast cars on the streets.

If the google translate didnt lied to me, on s1 tornado cost more than a ft inferuns but in the other hand on English servers those shop cars will never surpass in price ft infernus.
And yes make no sense tornado/slow cars to be more expensive than a fast/sports car, but every server have different mentality/personality player base, on s1 there is house wars for ocean flat place, on s2 and s3 95% are not purchased, on s1 and s2 marina market and verona are top locations for house, on s3 you can walk and buy where you like to have a house..
But to not go off topic, Ft infernus cost like ±5m depends on the car color/neon color, ft flash tornado sentinel even hotknife doesn't cost near that price, its better if the upgrades cost a little bit more on sport cars its more logical instead of making it purchasable only, even if its the only one FT Tornado on the server wont be sold for near 5m, LSC changed the game about tuning vehicles for cheap and the price for selling on English servers
1 niCe
Level 286 10/11/2019 11:30 PM
A jak by to ovlivnilo stavajici uložena vozidla v garaží / domu ?

Nejspis by jejich cena mirne stoupla, protoze uz to nebudou auta z ulice. Jediny, pro koho je tohle nevyhodne, jsou novy hraci, ale na druhou stranu, ty ceny nejsou buhvijak vysoke a na kazde z techto aut pujde vydelat za 1-2 hodiny maximalne, pripadne po splneni 1-2 heistu.

Ano ale potom by cena zaujímavych ale pomalých aut klesla a už by je nikdo nechtěl což je podle mně škoda. (sám vlastním jeden Tug)

Tug bude mit stejnou hodnotu jako ted, protoze uz ted je to vozidlo, ktere na mape neni. Cena naproste vetsiny aut se nezmeni, jedina vyrazna zmena bude, ze auta jako Buffalo, Infernus, Cheetah, Banshee, Super GT, Phoenix atd. budou mit vetsi hodnotu. Prijde mi skoda, ze treba nejaky pekny Cheetah je porad branej jen jako "obycejne auto" z ulice, ktere muze mit kazdy.

Pred priblizne rokem jsem na zkousku zrusil vozidla Bullet a Turismo, ktere se volne spawnovaly na mape, abych overil, jestli tyhle vozidla budou brane jako neco unikatniho (jako je napriklad brany Hotring nebo NRG-500), a potvrdilo se, ze tyhle auta hned zacaly byt vice zadane. Proto mi prijde aktualni system nelogicky, protoze treba rychla auta jako Infernus a Cheetah jsou brany jen jako obycejna auta, pritom by mely byt swag.
124663 Rejchrt
Level 23 10/11/2019 03:08 PM
Ano ale potom by cena zaujímavych ale pomalých aut klesla a už by je nikdo nechtěl což je podle mně škoda. (sám vlastním jeden Tug)
55888 NyTmo
Level 83 10/11/2019 03:08 PM
A jak by to ovlivnilo stavajici uložena vozidla v garaží / domu ?
1 niCe
Level 286 10/11/2019 01:35 PM
Další věc, pokud by nešly uložit auta z ulice, tak pokud hráči budou chtít, můžeme na pár míst vrátit auta jako Bullet, Turismo atd. Byly by to vzácná auta na pár místech, ale uložit by nešly. Hráč by si je musel koupit, aby je mohl tunit a uložit.
1 niCe
Level 286 10/11/2019 12:24 PM
Trash auta bylo jen označení pomalých a v realitě ničím nezajímavých aut. Těžko bude nějaké Tornado v realitě hodnotnější než Cheetah (Ferrari). Každopádně ceny stávajících unikátních aut zůstanou, jen by se nastavily ceny sportovních aut aby byly od cca 200k do 500k.

Příklad:
Perenial - 5k (Stávající cena jako teď)
Washington - 15k (Stávající cena jako teď)
Sentinel - z 15k na 95k
Banshee - z 35k na 195k
Tornado - 375k (Stávající cena jako teď)
Infernus - z 40k na 440k
Cheetah - z 40k na 465k
Hotknife - 950k (Stávající cena jako teď)
Bullet - 955k (Stávající cena jako teď)
Huntley - 995k (Stávající cena jako teď)

Tudíž prakticky co by se změnilo je to, jak by lidi vnímali auta jako Infernus a Cheetah, už to nebudou auta z ulice, které bude moct mít každý, díky čemuž ty auta byly hrozně podhodnocený. Vznikly tu do teď dvě skupiny - auta u ulice (bez hodnoty) a unikátní auta (žádané a drahé), od updatu očekávám, že prostě lepší a dražší auta budou exkluzivnější, tudíž Infernus bude někde na úrovni aktuálního Bulleta a Turisma aspoň a ne na úrovni Perenialu. Díky tomuto updatu by každé vozidlo bylo unikátní, protože by nešlo jen tak najít na ulici a uložit. A mohli bychom hodnotu auta rozlišovat podle toho, co to auto umí, a ne jen podle toho, jestli je to obyčejné auto z ulice a nebo nějaké unikátní auto.

Je opravdu škoda, že se prodávají pořád ty stejný auta dokola a třeba o nějakej pěknej Infernus, Cheetah nebo Banshee moc zájem není.
150547 kryskry
Level 70 10/11/2019 10:16 AM
ty nektera trash auta nejdou najit na ulici proto jsou tak drahe
To vím, jenom sem tu otázku položil špatně. Proč jsou některá ty trash auta udělaná tak, že si je můžeš koupit jen za CZK, nebo X tisic na PC?
179884 Vodry
Level 67 10/11/2019 09:52 AM
2. Podle čeho a proč byli tyto trash auta vůbec udělaný tak drahý?
ty nektera trash auta nejdou najit na ulici proto jsou tak drahe
Show comments 11-14 of 14