Franta72's blog
Franta72 Franta72 11/07/2020
Po roce si dáme další fotbalový zápas! Tentokrát na novém stadionu!

Kdy a kde?
Akce se koná v úterý (14. července) od 20:00 na fotbalovém stadionu na letišti LV.

Jak se bude hrát?
Budou dva týmy - CZ (červený tým) a SK (modrý tým). Oba týmy mají 12 hráčů. Tým je rozdělený na 3 sestavy po 4 hráčích. Zápas je rozdělený na 3 třetiny. Každá sestava bude hrát jednu třetinu. Hraje se tedy 4v4.

- 1. třetina je od 20:00 a končí v 20:15
- 2. třetina je od 20:20 do 20:35
- 3. třetina je od 20:45 do 21:00

Mezi třetinami jsou přestávky (5-10 min). Podle situace můžu čas zápasu prodloužit.

Míč je minikára. Úkolem obou týmu je pomocí Infernusu umístit minikáru do nepřátelského brankoviště.

Každá sestava týmu se skládá ze 3 útočníků a 1 brankáře. Útočníci mají Infernus a brankář má Rancher. Útočníci se můžou pohybovat kdekoliv, brankář jen v brankovišti.

Pokud padne gól nebo bude hra přerušena (např. zasekne se minikára, někomu spadne hra), minikára se vrací na střed hřiště a všichni se vrátí na svá místa. V chatu zápas vždycky odstartuji.

Já a Banshee určíme kapitána obou týmů. Napíšeme pak do komentářů kdo to je. Kapitán má vždycky hlavní slovo a má právo zavolat přesilovku. Při přesilovce je v sestavě 1 útočník navíc. Kdo bude tím útočníkem je čistě na kapitánovi. Přesilovku může zavolat jednou za třetinu a to i když nebude na hřišti. Přesilovka trvá 3 minuty nebo končí gólem týmu a může být jen jedna přesilovka současně.

Výhra: Tým, který nastřílí nejvíce gólů získá 30 CZK / 1.20 EUR.

Jak se přihlásím?
Napište do komentářů nick ve hře, tým (CZ/SK) (podle toho v jaké zemi žijete), v jaké chcete být třetině a jakou roli berete (útočník/brankář).

Aktualizace 13.7 19:40 - Pozor! Oba týmy jsou už plné! Pokud někdo nepřijde, vyberu někoho z diváků na stadionu.