Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

QuestionUložené vozidlo u acepu

1
Domzy
Domzy Legendary player Level 20 24/04/2024 03:44 PM
Dobrý den, měl bych otázku ohledně uloženého vozidla FT comet u acepu. Koupil jsem si barák ID 552 v SF, k baráku jsem si večer uložil auto FT comet a o pár hodin později sem barák prodal v aukci, stím že jsem zapomněl na uložené auto které tam mám. Barák se prodal a za 5 minut jsem si vzpomněl na auto, jel jsem k baráků jestli tam auto je že si ho uložím do garáže bohůžel auto tam nebylo tak jsem čekal zda mi spadne do kontaktu Mors Mutual Insturance. Marně čekal jsem + - 2 hodiny a nic tak se chci zeptat zda má auto ještě ID a někde není díky za pomoc.
Dobrý den, měl bych otázku ohledně uloženého vozidla FT comet u acepu.
Koupil jsem si barák ID 552 v SF, k baráku jsem si večer uložil auto FT comet a o pár hodin později sem barák prodal v aukci, stím že jsem zapomněl na uložené auto které tam mám. Barák se prodal a za 5 minut jsem si vzpomněl na auto, jel jsem k baráků jestli tam auto je že si ho uložím do garáže bohůžel auto tam nebylo tak jsem čekal zda mi spadne do kontaktu Mors Mutual Insturance. Marně čekal jsem + - 2 hodiny a nic tak se chci zeptat zda má auto ještě ID a někde není díky za pomoc.
....
VojTaaS
VojTaaS Helper Scam Artist Level 42 24/04/2024 03:54 PM
Ahoj, dany comet jsi bohuzel prodal i s apekem, tudiz ma comet dany hrac, co koupil ten dum z aukce. Muzes se zkusit hrace zeptat, ale AT ti s timto pomoct nemuze, ani nemas narok na nahradu. Priste si na to musis davat pozor
Ahoj, dany comet jsi bohuzel prodal i s apekem, tudiz ma comet dany hrac, co koupil ten dum z aukce. Muzes se zkusit hrace zeptat, ale AT ti s timto pomoct nemuze, ani nemas narok na nahradu. Priste si na to musis davat pozor
OHNAS
OHNAS Administrator n00b Level 63 24/04/2024 04:10 PM
Ahoj jak už ti tu napsal VojtaaS. Bohužel je to tvoje chyba že sis nepřeuložil Comet , tudíž nemáš nárok na náhradu
Ahoj jak už ti tu napsal VojtaaS. Bohužel je to tvoje chyba že sis nepřeuložil Comet , tudíž nemáš nárok na náhradu
Domzy
Domzy Legendary player Level 20 24/04/2024 04:11 PM
Jasně, díky za pomoc.
Jasně, díky za pomoc.
....
1
This thread has been locked.