Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Prosím o pomoc

1 2
NyTmo
NyTmo Level 106 04/02/2019 09:40 PM
Ano, to je pravda. Ale zde se nepodporuje crackle GTA, tak jsem to napsal takhle, ať to nevypadá že navádím na pirátství.
Nedopporucuji steam verzi,je zasekana a dost zabugovana a je tam asi tak o 70% vetsi sance na crashe. Crashe jsou vetsinou pri nastoupeni do vozidla takze jsou celkem otravne. Proto bych steam verzi nevolil,radej zkus stahnout gta na tomto odkaze : https://uloz.to/!p27HMNcNb9tm/gta-sa-iso Mam Windows 10 a gta stazene presne z tohoto linku. Pokud ho stahnes a nainstalujes spravne,melo by vse slapat tak jak ma.

Ano, to je pravda. Ale zde se nepodporuje crackle GTA, tak jsem to napsal takhle, ať to nevypadá že navádím na pirátství.
MaselkoPMJ
MaselkoPMJ Level 121 05/02/2019 05:54 PM
Ja osobně měl obdobný problém a jediné co pomohlo bylo to že jsem hru spouštěl s kompatibilitou win 98. Později s aktualizacemi to už šlo normálně.
Ja osobně měl obdobný problém a jediné co pomohlo bylo to že jsem hru spouštěl s kompatibilitou win 98. Později s aktualizacemi to už šlo normálně.
youtu.be/Cr7gT64eZGc?t=14
Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic, můžeš se jen smát ze svých plných plic..

odeslemezdarma.cz/produkt/big-size-enter-antistresovy-polstar-na-usb/
WhiteEight
WhiteEight Editor Level 79 06/02/2019 03:33 PM
Yo ho, haul together... Hoist the colors high... Heave ho, thieves and beggars... Never shall we die...
Ano, to je pravda. Ale zde se nepodporuje crackle GTA, tak jsem to napsal takhle, ať to nevypadá že navádím na pirátství.

Yo ho, haul together...
Hoist the colors high...
Heave ho, thieves and beggars...
Never shall we die...
NyTmo
NyTmo Level 106 06/02/2019 09:27 PM
A nemáš tam SAMP ADDONS, pac toto občas způsobuje padání hry.
A nemáš tam SAMP ADDONS, pac toto občas způsobuje padání hry.
CV0KH0USECZ
CV0KH0USECZ Level 1 09/02/2019 12:44 PM
děkuju všem za pomoc cením si toho
děkuju všem za pomoc cením si toho
„Smrt je jen začátek, ale až té druhé kapitoly.“
1 2
This topic has been locked due to inactivity.