Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

ban za nic

1
itzlukasoxd
itzlukasoxd Level 4 28/09/2020 03:59 PM
hrál jsem s kámošem nci jsme nedělali a dostaly jsme ban ale za nic on první a za 5 minut zase já takže si to zařidte a by se toto nestávalo
hrál jsem s kámošem nci jsme nedělali a dostaly jsme ban ale za nic on první a za 5 minut zase já takže si to zařidte a by se toto nestávalo
Patatim
Patatim Advanced player Level 56 28/09/2020 04:15 PM
Ahoj,to že ťa server vyhodil za cheaty neznamená že ich máš, môže to byť spôsobené zlým internetom a vysokým packetloss (to je percento dát ktoré sa stratí po ceste k nám na server). Bohužiaľ toto je chýba na tvojej strane a my nemôžeme za tvoje internetové pripojenie Odporúčam ak hráš na wi-fi tak si pripojiť internet káblom k počítaču. Tiež odporúčam si pozrieť či nemáš na pozadí zapnuté programy ktoré využívajú internet a prípadne ich vypnutím a mať zapnutú čisto iba hru. //Toto platí len ak nemáš cheaty
Ahoj,to že ťa server vyhodil za cheaty neznamená že ich máš, môže to byť spôsobené zlým internetom a vysokým packetloss (to je percento dát ktoré sa stratí po ceste k nám na server).
takže si to zařidte a by se toto nestávalo
Bohužiaľ toto je chýba na tvojej strane a my nemôžeme za tvoje internetové pripojenie

Odporúčam ak hráš na wi-fi tak si pripojiť internet káblom k počítaču. Tiež odporúčam si pozrieť či nemáš na pozadí zapnuté programy ktoré využívajú internet a prípadne ich vypnutím a mať zapnutú čisto iba hru.

//Toto platí len ak nemáš cheaty
Milking
Milking Lead Administrator Legendary player Level 128 28/09/2020 04:36 PM
Chyba neni urcite u nas, ale u tebe, takze si zarid ty, aby jsi mel internet v poradku, my si zarizovat nic nemusime.
28.9.2020 16:10:07 (PACKETLOSS) LJhrac: 14.54%
28.9.2020 15:52:04 (PACKETLOSS) LJhrac: 7.77%

Ahoj,to že ťa server vyhodil za cheaty neznamená že ich máš, môže to byť spôsobené zlým internetom a vysokým packetloss (to je percento dát ktoré sa stratí po ceste k nám na server).

Chyba neni urcite u nas, ale u tebe, takze si zarid ty, aby jsi mel internet v poradku, my si zarizovat nic nemusime.
1
This topic has been locked due to inactivity.